UFC’nin Yıldız Dövüşçüsü Varoşta Yaşıyor!


Yarın gece UFC 222’de Frankie Edgar ile karşılaşacak Brian Ortega, Los Angeles’in varoşlarında hayatını sürdürüyor.

Brian Ortega, UFC’de bir çok maça çıkmasına rağmen hala varoşlarda yaşamak zorunda. Ortega’nın yarın gece Edgar ile yapacağı maç şüphesiz hayatının en önemli maçı. Bu maçı kazandığı taktirde UFC tüy siklet şampiyonu Max Holloway ile karşılaşma fırsatı yakalayacak. Ayrıca Ortega, bu maçtan sonra UFC ile sözleşme imzalamak için masaya oturacak. Buradan alacağı galibiyet görüşmelerde elini kuvvetlendirecek.

Brian Ortega yaptığı açıklamada Frankie Edgar maçından ve yeni sözleşmeden alacağı parayla iyi bir yerde ev almak istediğini söyledi. Ortega, “Buraları biliyorsunuz berbat yerler. Fakat şansıma burada benim için bir sıkıntı olmadı. Dürüst olmam gerekirse Edgar’ı mağlup edeceğim kemer maçı şansını yakalayacağım. Buradan ayrılıp kendime yeni bir ev alacağım.” dedi.

29 yaşındaki dövüşçü, MMA kariyerine 2010 yılında başladı ve 14 maça çıktı 13 galibiyet aldı 1 maç da sonuçsuz kaldı. Ortega, son maçında Cub Swanson gibi tecrübeli bir dövüşçüyü pes ettirmeyi başardı.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

2
Yorumlar

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GGGAsil Wilson Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Asil
Üye
★★
Asil

Vay be

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bunu bilmiyordum. Ortega da gücünü hayatın zorluklarından alıyormuş. Yaşam standartlarını iyileştirmek için çalışmak en iyi motivasyon kaynağıdır. Ortega sıradışı bir dövüşçü, önce edgar’ı sonra halloway’ı yenecektir bence. Durdurulması çok zor olacak