MMA

Ünlü Youtuber McGregor’a Meydan Okudu


McGregor

Dünyaca ünlü YouTuber Logan Paul, KSI ile yaptığı dövüşten istediği tadı alamamış gibi duruyor. Paul, bir sonraki dövüşmek istediği kişinin Conor McGregor olduğunu belirtti.

Conor McGregor, tartışmasız UFC’deki en başarılı dövüşçülerden birisi. Sporcu kimliğinin yanı sıra gösterişli karakteriyle de dikkat çeken McGregor, birisiyle dövüşmek için her zaman tekliflere açık olmasıyla da biliniyor. Şimdi McGregor’a bir dövüş teklifi de dünyaca ünlü YouTuber Logan Paul’dan geldi.

Geçen yıl KSI ile yaptıkları dövüşün rövanşını 9 Kasım’da yapacak olan iki YouTuber bir basın toplantısına katıldı. Fight Hub TV ile bir röportaj gerçekleştiren Paul, KSI’yi çoktan yendiğini düşünüyor. Paul, bundan sonra kiminle dövüşmek istersiniz sorusuna ise dünya şampiyonu UFC dövüşçüsü McGregor cevabını verdi. Logan Paul ilk dövüşünü KSI’ye karşı yapmış olsa da, UFC yıldızını yenebileceğinden emin. Paul, geçtiğimiz günlerde gittiği barda yaşlı bir adamı yumruklayan McGregor’a gönderme yaparak “Onu bir güzel döveceğim çünkü o yaşlıları yumrukluyor” açıklamasını yaptı.

Logan Paul, UFC’de dövüşme planı için adımlarını atmaya başlamış gibi duruyor. Paul daha önce, UFC’ye olan saplantısını itiraf etmiş ve UFC’de dövüşmek istediğini belirtmişti. Paul’un menajeri ve dövüş organizatörü Eddie Hearn ise Paul’un dövüşme arzusunu bildiğini ve bu arzuyu gerçeğe dönüştürebileceğini açıkladı. Paul, menajerinin bu sözlerine ise oldukça şaşırdı ve destek gördüğü için mutlu olduğunu belirtti.

Paul: “Khabib hiçbir zaman yenilmeyecek”

Logan Paul, McGregor dışında UFC hafif sıklet şampiyonu Khabib Murmagomedov’dan da bahsetti. Paul’e göre Khabib hiçbir zaman yenilmeyecek bir dövüşçü. Paul, “Khabib’in insan olduğunu düşünmüyorum, nereden geldi bilmiyorum ama kesinlikle rakipsiz” açıklamasını yaptı.

Kaynak : https://www.webtekno.com


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
SAMSUNLU
SAMSUNLU
2 yıl önce

La conorun karçısında değil kafes boks ringinde bile duramazsın hatta onun bi tokatına dayanamazsın ölmeyi bayılma sanıyon heralde yutupçu bozuntusu kafese 50 kiloluk adamla yada boks ringinde 50 kiloluk adamla dövüşte imamın kayığına bindirsinler seni pişmaniye kafalı seni
BİZİM REBEL BİLE İÇİNDEN GEÇER SENİN

яσмαη
яσмαη
2 yıl önce

İlk maçınızı para için berabere bitirdiniz 3 ıQ lu şaklabanlar sizi acıyorum bu zırto’nun maçını izlemek için parasını verenlere.

Başa dön tuşu