Fight TVMMAMMA VideoUFC

(VİDEO) Stipe Miocic, Alistair Overeem’in Şampiyonluk Umutlarını Bitiriyor  0 0 vote
  Article Rating

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  9 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Harun
  Harun
  3 yıl önce

  overeem’in eski yırtıcılığı kalmadı. hızında da eksilme var, kondüsyonunda çok çok eksilme var. bunun yüzünden kas kütlesini eritmek zorunda kaldı. bu seferde gücü azaldı ve en büyük silahını kaybetti. kondüsyonu hala iyi değil. dream de rakiplerini yerden yere vuran overeem burada pasif maçlar yapıyor. birkaç maçta yumruk bombardımanının ardından eskiv veya kontra yapmak yerine arkasını dönerek koştu. bunlar dövüş yeteneklerinin… Devamını oku »

  cemil aslan
  cemil aslan
  3 yıl önce

  alistar overem, bob sapp olma yolunda hız aldı.

  GGG
  GGG
  3 yıl önce
  Reply to  cemil aslan

  Badr hari’yi nakavt etmiş bir adam hakkında bunu söylemen çok ayıp

  Harun
  Harun
  3 yıl önce
  Reply to  GGG

  o maçın bir hikayesi var aşağıya yazayım

  GGG
  GGG
  3 yıl önce

  Aslında Alistair Kickboksta kalsaydı daha iyi olmaz mıydı sizce. Mma’de bir türlü süreklilik sağlayamadı, ama Kickboksta kalsaydı, Badr hari’lerin kuşağından sonra rahatlıkla Kickboksun kralı olabilirdi. Verhoeven’i yenerken fazla zorlanmazdı

  Georges Saint Pierre
  Georges Saint Pierre
  3 yıl önce

  Alistair çok beğendiğim bir dövüşçüydü gerek k1 maçları olsun gerek mma maçları olsun gayet zevkliydi alistairin perfomansında son zamanlarda düşüş var yaşıda ilerliyor artık. ama bence alistairın asıl performans düşüşünün nedeni ufc alistair ilk geldiği zamanlarda steroide çok takmıyordu usada pek denetlemiyordu o zamanlar hemen hemen herkes steroidliydi haliyle alistairde steroidliydi ve bu çok belli oluyordu alistair steroidi bıraktıktan sonra… Devamını oku »

  Harun
  Harun
  3 yıl önce

  badr hari bir maçta diskalifiye olmuştu. olayı tam hatırlamıyorum. bu olaydan sonra k1 ile arası açılan badr hari antrenman yapmıyordu. k1 şirketi bir gün hari’yi arar. 2 hafta sonra ringe çıkması karşılığında aramızdaki bu olayı unuturuz diye büyük bir avantaj verir. hari bunu kabul eder 2 hafta sonra alistair ile ringe çıkacaktı. “antrenmansızdım motivasyonumda yoktu” şeklinde açıklama yapan hari maçta… Devamını oku »

  GGG
  GGG
  3 yıl önce
  Reply to  Harun

  Evet o maçları canlı izledim. Diskalifiye olduğu maç Remy Bonjasky maçıydı. Badr Harı bu sporun en büyük Efsanesi olabilir ama hiçbiri zaman remy Bonjasky seviyesinde bir profesyonel olamadı. Badr hari’yi ne kadar sevsem de, o maçta diskalifiye olmayı fazlasıyla hak etti. Bahsettiğin olay hakkında da bilgim yok, kaynağın yanlış olabilir yada sadece duyumdan da ibaret olabilir. Hari ve Alistair dünyanın… Devamını oku »

  cellat hopkins
  cellat hopkins
  3 yıl önce

  Hari begendim potansiyelleri yüksek büyük bir dövüşcü fakat k1 tarihine baktığımız da hariden daha efsane büyük sporcular var prime dönemlerinde hariyi yenecek en az 3 4 kişi vardı ki emeklilik yıllarına yakında kafa kafaya maçlar yaptılar yapabilirlerdi. Ama badr sonrası 2 3 kaliteli sporcudan başka malisef agırsiklet k1 yok .şu badr sakatlandıgı için yenen çocuk mu o d0nyada gelmiş geçmiş… Devamını oku »

  Başa dön tuşu