(VİDEO) Stipe Miocic, Alistair Overeem’in Şampiyonluk Umutlarını BitiriyorHaberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

9 Yorum - "(VİDEO) Stipe Miocic, Alistair Overeem’in Şampiyonluk Umutlarını Bitiriyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Harun
Üye
★★
Harun
overeem’in eski yırtıcılığı kalmadı. hızında da eksilme var, kondüsyonunda çok çok eksilme var. bunun yüzünden kas kütlesini eritmek zorunda kaldı. bu seferde gücü azaldı ve en büyük silahını kaybetti. kondüsyonu hala iyi değil. dream de rakiplerini yerden yere vuran overeem burada pasif maçlar yapıyor. birkaç maçta yumruk bombardımanının ardından eskiv veya kontra yapmak yerine arkasını dönerek koştu. bunlar dövüş yeteneklerinin… Devamını oku »
cemil aslan
Üye
cemil aslan

alistar overem, bob sapp olma yolunda hız aldı.

GGG
Üye
★★
GGG

Badr hari’yi nakavt etmiş bir adam hakkında bunu söylemen çok ayıp

Harun
Üye
★★
Harun

o maçın bir hikayesi var aşağıya yazayım

GGG
Üye
★★
GGG

Aslında Alistair Kickboksta kalsaydı daha iyi olmaz mıydı sizce. Mma’de bir türlü süreklilik sağlayamadı, ama Kickboksta kalsaydı, Badr hari’lerin kuşağından sonra rahatlıkla Kickboksun kralı olabilirdi. Verhoeven’i yenerken fazla zorlanmazdı

Georges Saint Pierre
Üye
Georges Saint Pierre
Alistair çok beğendiğim bir dövüşçüydü gerek k1 maçları olsun gerek mma maçları olsun gayet zevkliydi alistairin perfomansında son zamanlarda düşüş var yaşıda ilerliyor artık. ama bence alistairın asıl performans düşüşünün nedeni ufc alistair ilk geldiği zamanlarda steroide çok takmıyordu usada pek denetlemiyordu o zamanlar hemen hemen herkes steroidliydi haliyle alistairde steroidliydi ve bu çok belli oluyordu alistair steroidi bıraktıktan sonra… Devamını oku »
Harun
Üye
★★
Harun
badr hari bir maçta diskalifiye olmuştu. olayı tam hatırlamıyorum. bu olaydan sonra k1 ile arası açılan badr hari antrenman yapmıyordu. k1 şirketi bir gün hari’yi arar. 2 hafta sonra ringe çıkması karşılığında aramızdaki bu olayı unuturuz diye büyük bir avantaj verir. hari bunu kabul eder 2 hafta sonra alistair ile ringe çıkacaktı. “antrenmansızdım motivasyonumda yoktu” şeklinde açıklama yapan hari maçta… Devamını oku »
GGG
Üye
★★
GGG
Evet o maçları canlı izledim. Diskalifiye olduğu maç Remy Bonjasky maçıydı. Badr Harı bu sporun en büyük Efsanesi olabilir ama hiçbiri zaman remy Bonjasky seviyesinde bir profesyonel olamadı. Badr hari’yi ne kadar sevsem de, o maçta diskalifiye olmayı fazlasıyla hak etti. Bahsettiğin olay hakkında da bilgim yok, kaynağın yanlış olabilir yada sadece duyumdan da ibaret olabilir. Hari ve Alistair dünyanın… Devamını oku »
cellat hopkins
Üye
cellat hopkins
Hari begendim potansiyelleri yüksek büyük bir dövüşcü fakat k1 tarihine baktığımız da hariden daha efsane büyük sporcular var prime dönemlerinde hariyi yenecek en az 3 4 kişi vardı ki emeklilik yıllarına yakında kafa kafaya maçlar yaptılar yapabilirlerdi. Ama badr sonrası 2 3 kaliteli sporcudan başka malisef agırsiklet k1 yok .şu badr sakatlandıgı için yenen çocuk mu o d0nyada gelmiş geçmiş… Devamını oku »