Glory 34 Denver Kickboks Gecesinin Ana Maç Kartı Belli Oldu! Bakın Kimler var?


glory-34-denver-colorado-roosmalen-groenhart-holzken-varga

Her organizasyonu ile tüm dünyada büyük ses getiren Glory World Series 34. etabı ile Denver de sahne alacak. Yine son derece önemli maçların yer alacağı gecenin maç kartı da tamamlanmak üzere.

Son K-1 Max şampiyonu Murthell Groenhart ile Glory’nin şampiyonu Nieky Holzken 77 Kg Glory Dünya Şampiyonluğu için ringe çıkacak.

Glory World Series orta sıklet 4’lü turnuvasında;

  • Israel Adesanya (Avusturya) vs. Robert Thomas (Kanada)
  • Yousri Belgaroui (Hollanda) vs. Alex Pereira (Brezilya)

Bu arada Amerikalı Dustin Jacoby ise gecenin 2. ana maçında ringe çıkacak rakibi henüz kesinlik kazanmadı.

Aynı gece Glory SuperFight karşılaşmalarında ise Gabriel Varga (Kanada) vs. Robin van Roosmalen (Hollanda) 70 Kg Glory Dünya Şampiyonluk mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

Glory Denver SuperFight Gecesinde…

Superfights:

  • Michael Mathatha (ZBW) vs. Richard Abraham (USA)
  • Saulo Cavalari (BRA) vs. Brian Douwes (NLD)
  • Casey Greene (USA) vs. Tongchai Sitsongpeenong (THA)
  • Justin Houghton (USA) vs. Jonathon Wyderko (USA)

…mücadeleleri de nefes kesecek.

Glory 34 Tanıtım :


Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "Glory 34 Denver Kickboks Gecesinin Ana Maç Kartı Belli Oldu! Bakın Kimler var?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
K1 zamanlarında tanımadığım kickboksçu yoktu. Şuan baktımda robin van roosmalen ve nieky holzken dışındakilerin ismini bile duymamışım. Artık kickboksun bir niteliği bir ayrıcalığı kalmadı. Çıkıp teknik bir şekilde dövüşüyorlar. Tribünü, izleyicileri coşturayım risk alayım gibisinden en ufak birşey yok. Birde daha çok tekme atılsın diye eldivenleri büyüttülerki oh iyice içine sı.tılar. Kaç tane arkadaş tanıyorum badr hari, remy bonjasky hayranlığıyla… Devamını oku »
About Billions
Üye
★★★
About Billions

murthel groenhartı mike passenier çalıştırıyordu bi zamanlar its show time gecelerinde alt maçlar yapıyordu ama kaç sene önceydi hatırlamıyorum bile uzun zamandır izlemesem de holzken yenecektir diye düşünüyorum.bu arada yorumuna katılıyorum nerde eski kick boks maçları.

uğur altun
Ziyaretçi
uğur altun

Hari dayağı yiyecek ne olacak ama yinede bende heyecanlıyım bu maç için.
Herkesten önce benden duyun bu arada Gökhan saki survivor a çıkıyor
Olaya bak 1 senedir maç yapmıyor hiç açıklama yapmıyor şimdi survivor kariyerinin bittiği anfır geçmiş olsun.

uğur altun
Ziyaretçi
uğur altun
Türk yazdıklarınının çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Saki nin paraya ihtiyacı yok sadece popülerliğini artırmak istiyor demişsin. Saki popüler degil mi ?. Türkiye survivor unu izleyince millet dünyada popülerliği artacak mı Saki nin ?. Saki zaten dünya şampiyonu ve dünya da kick boksta herkes bilir sakiyi neden popüler olmak ocon cıksın survivor a, tabi ki para için. Atakan ne popüler olmuş… Devamını oku »
Arslan
Ziyaretçi
Arslan

Beyler badr sadece bir kickbokscu değil o adam ayrıca bir savaşcı bu maç ko ile biterse badr kazanır ama puana giderlerse yanı riconun istediği gibi olursa rico kazanır yani bu maç ortada o gün kim kendini iyi hissederse o kazanır ama şunu bilin badr kaybederse kesin bu maçın rövanşıda olur

Arslan
Ziyaretçi
Arslan

Ayrıca bir sorum olacak 70 kilo kemeri thailand lı sporcuda değilmiysi neden açığa çıktı ve 77kg şampiyonu joseph valtellinide de aynısı olmuştu bi açıklama yaparmısınız

Tyson37
Ziyaretçi
Tyson37

Glory ile anlaşması bitmiş olabilir valtalini olayında mesela sunuculuk yapmaya başlamıştı o yüzden kemeri boşa çıkmıştı ki burdan şunu anlamıyorumki sporcular içinde kemer o kadar değerli değil veya rövanş maçına çıkmamak veya glory nin yeterli ödeneği vermemesi olabilir

Berke
Ziyaretçi
Berke
Uğur bey siz ya ricoyu abartan spikerleri çok dinlemişsiniz yada badr harinin başarısının farkında değilsiniz bu işin içinde olarak söyleyeyimki badr hari eski formunu çoktan yakaladı ve buraya yazıuorum bu maçtada ortalığı yıkacak.nasıl dersen onun tekniği ve taktik kombinasyonları tam ricoluktur yani rico onu etkisiz high kickleri ile yada bacaklarından hasta olan aertsı bile yıkamayan low kickleriylemi yoksa etkili sağ… Devamını oku »
uğur altun
Ziyaretçi
uğur altun
Berke bey evet badr hari çok sağlam ve en güçlü yumruklar onda agır siklet kick boksta, fakat o eski badr hari değil şimdi ki eski badr olsa zabid e knock out olmazdı, saki karşısında ki rico yok kezâ errol zimmermana knock out olan rico değil şimdi ki rico çok çok koydu üzerine bomba oldu bomba ben çok beğeniyorum kişiliğini sporculuğunu… Devamını oku »
Berke
Ziyaretçi
Berke

Uğur altun rico dediğin gibi eski rico değil badrda eski badr değil fakat yeni badrın nasıl olduğunu bilmiyoruz belki dolu kum torbası belkide 125 kgluk tecrübeli bir makine o yüzden tahminler zor dediğin gibide olabilir ama en yakını bence riconun ko olmasıdır.