Kickboks ve Muay ThaiMMAMuay Thaı

ONE Championship: Unstoppable Dreams’de 3 Kemer Maçı Heyecanı Yaşandı

ONE Championship: Unstoppable Dreams, Singapur’daki Singapore Indoor Stadium’da yapıldı. Gecede MMA maçlarının yanı sıra kickboks ve muay thai karşılaşmaları da yapıldı. Organizasyonda 3 şampiyonluk maçı heyecanı yaşandı.

Gecenin ana maçında yenilgisiz ONE kadınlar saman siklet şampiyonu Angela Lee, Japon Mei Yamaguchi ile karşılaştı. Lee, rakibini puanla mağlup etmeyi başardı ve kemerini korudu. ABD’li dövüşçü, bu sonuçla profesyonel kariyerinde 9’da 9 yapmış oldu.

Gecenin yan ana maçında ONE tüy siklet şampiyonu Martin Nguyen, Christian Lee ile unvan koruma maçına çıktı. Nguyen, rakibini ayrık puanlama ile mağlup etti.

Organizasyonun diğer bir şampiyonluk maçında Sam-a Gayanghadao ile Sergio Wielzen ONE muay thai sinek siklet kemeri için mücadele etti. MMA eldivenleri ile yapılan bu karşılaşmayı Gayanghadao puanla kazandı ve kemerin sahibi oldu.

Gecede ünlü kickboksör Yodsanklai Fairtex de maça çıktı. Fairtex, Kongolu Chris Ngimbi ile karşılaştı. Fairtex, rakibini puanla mağlup etmeyi başardı.

0 0 votes
Article Rating

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.