MMAUncategorized

Justin Gaethje Kemeri İstiyor! Kafasındaki Kemer Maçı Planını Söyledi.

Konu Başlıkları

24 Ekim 2020’de yapılan UFC254’te UFC Hafif Sıklet Şampiyonu Khabib, Geçici Hafif Sıklet Şampiyonu Justin Gaethje’yi “triangle choke” hareketi ile pes ettirip Tartışmasız Hafif Sıklet Şampiyonu olmuştu. Khabib, bu maçtan sonra emeklliliğini ilan etmişti.

Justin Gaethje: “Khabib’e karşı savaşmak bir onurdu, kaybetmek çok üzücüydü ama daha önce buradaydım ve güçlü bir şekilde geri döndüm.” dedi. Gaethje hedeflediği kemer maçını anlattı.

Justin Gaethje’nin İstediği Maç

23 Ocak 2021’de UFC257’de hafif sıklet sıralamasında 2. sırada bulunan Dustin Poirier ile 4. sırada bulunan Conor McGregor rövanş maçı yapacak. Hafif sıklet sıralamasında 3. sırada bulunan Tony Ferguson ise 12 Aralık’ta yapılacak olan UFC256’da Charles Oliveira ile maç yapacak. Hafif sıklet sıralamasında 1. olan isim Justin Gaethje bulunuyor. Gaethje, Poirier-McGregor II maçının kazananıyla Khabib’in boşa çıkartacağı Hafif Sıklet Şampiyonluk kemeri adına maça çıkmayı hedeflediğini aktardı.

Justin Gaethje: “Ben bir numarayım, bu yüzden o lanet kemer için savaşmak istiyorum, bu yüzden buradayım. Poirier ve McGregor yakında dövüşecek, bu dövüşün kazananıyla savaşmak istiyorum.” şeklinde açıklamada bulundu.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.