Canelo’dan Depremzedelere Çok Anlamlı Yardım

IMG-20170924-WA0002

Geçtiğimiz hafta sonu Las Vegas’tan Gennady Golovkin ile yılın en büyük maçlarından birine çıkan Meksikalı süper star Canelo Alvarez, geçtiğimiz günlerde ülkesinde yaşanan deprem felaketine de sessiz kalmadı.

Ard arda ülkeyi vuran depremler sonrası Meksika’da bir çok şehirde geniş çaplı tahribat yaşanırken, Canelo depremzedeler yararına kullanılmak üzere 1 milyon dolar bağışlarken, ayrıca deprem bölgelerine giderek yardım çalışmalarına da bizzat katıldı.

Canelo’nun bu davranışı yerel halkın büyük takdirini topladı. Meksika depremlerinde daha önce de WBC’nin toplantı alanı olarak kullandığı bir bina çökmüş ve kullanılamaz hale gelmişti.

Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. Ordinaryus H

  derhal burayı terket kardeşim

  • Burak Yurtsever

   dostum, yorumlarını düşünmeden yazıyorsun. ağzına geleni yorum olarak yazıyorsun diye düşünüyorum. bence bu konuda kendini düzeltmelisin.

 2. Muhammet YALÇIN

  +1 Ordinaryus.

 3. Kanguru

  Caneloyu her zaman sempatik meksikali saf gariban iyi niyetli bir çocuk olarak görüyordum yanılmamışım heralde kendisini kutluyorum helal olsun.

 4. Marvin Hagler

  helal olsun canelo’ya.

 5. Bedir Altın

  ramirez in de bu tür görüntüleri vardı. her insanın yapması gerekenler bu. ama insanlık vasfını yitirenler sadece kendi boğazlarını düşündükleri ve bu tür insanların sayısının çok olması nedeniyle, günlük 13 milyar insana yetecek yemek üretiliyor ve çoğu çöpe atılıp israf ediliyor. diğer taraftan her gün insanlar açlıktan ölüyor. iyi insanların çoğalmasını temenni edip, canelo yu tebrik ediyorum.

 6. Bedir Altın

  canelo yu 4p4’te 1. sıraya alan tek site olan (öyle biliyorum, çoğu sitede 2. bile değil) boxrec bile ggg-canelo maçı için şöyle bir yorum yaptı:

  This was a very competitive fight. Although most people thought Golovkin won the fight, scores of 115-113 Canelo, 114-114 or 115-113/116-112 Golovkin are all reasonable, but not the score of 118-110 Canelo from judge Adalaide Byrd.

  oldukça çekişmeli bir maçtı. bununla birlikte çoğu insan golovkin in kazandığını düşündü. 115-113 canelo lehine, 114-114 veya 115-113/116-112 golovkin lehine olabilecek bir sonuç kabul edilebilirdi fakat 118-110 veren hakemin sonucu kabul edilemez.

  bu işin cılkı çıktı biliyorum ama canelo ve meksikalı hayranı boxrec bile böyle bir yorumda bulunuyorsa (bu benim için çok önemlidir) gerisini siz düşünün.

 7. Sebastian heiland

  Helal olsun sana canelo!!!!!!

 8. tipitip

  Sadece para yardımı yapmamış, sıradan insanlar gibi sıraya girmiş elden ele kutu taşıyor… Bravo Canelo, büyük adamsın…Konu yardımsa eğer eminim sen kimseyle berabere kalmazsın…

Yorumlarınız