Carl Frampton ve Scott Quigg Yüz Yüze!

quigg-frampton-gloves-are-off
27 Şubat’ta NTV Spor’dan yayınlanacak olan Manchester’daki dev boks gecesinde karşı karşıya gelecek olan Carl Frampton ve Scott Quigg, maç öncesi Johnny Nelson’ın sunduğu “Gloves Are Off” (Eldivenler Yok) programında yüz yüze geldi.

Dünyada Kübalı efsane Guillermo Rigondeaux ile birlikte süper horoz sıkletın en iyi 3 boksöründen 2’sini karşı karşıya getirecek mücadele bu sıkletin son yıllardaki en büyük maçı olacağı gibi İngiltere’de 2014 yılındaki Carl Froch vs George Groves maçından beri düzenlenecek en önemli boks gecesi olma niteliğini taşıyor.

Biletleri satışa çıktıktan dakikalar sonra tükenen gecede, 21 bin kişilik MEN Arena’nın hınca hınç dolması ve milyonlarca izleyicinin de ekran başında yerlerini alması bekleniyor.

Pazar akşamı Sky televizyonunda yayınlanacak olan programı, maç haftasında alt yazılı olarak Fight Club Türkiye’de izleyebilirsiniz.

Carl Frampton vs Scott Quigg Gloves Are Off Tanıtım filmi:

00:26
Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Abdullah yılmaz

  Sky’de mi yayonlanacak? Boks maci yayinlayan bi bu kanal kalmisti zaten.

 2. Abdullah yılmaz

  Sky’de mi yayonlanacak? Boks maci yayinlamaysn bi bu kanal kalmisti zaten… meltem,sky,a spor….

  • mehmet ertem

   Türkiye’de NTV Spor’da yayınlanacak. Sky İngiltere’deki yayıncı.

  • Wilder Fan

   apocum sakin 🙂 okumadan yazma acele etme gardaşım

   • Abdullah

    Haci hizimi alamadim. Ingilteredeki kanal bizi ne ilgilendiriyor ki metne yaziyorlar.

 3. Roman Gonzalez

  Scot Quiq alır diye düşünüyorum. Hadi bakalım. Frampton da alırsa sürpriz olmaz.

 4. mehmet ertem

  Bu sıkleti takip etmiyor olabilirsiniz ama “bunlar çerez boksörler” demenizin hiç bir anlamı yok. Sitenin sol tarafında dünya boks sıralaması diye bir liste var. İşte o sıralamada Carl Frampton bütün sıkletler içinde dünyanın en iyi 20 boksöründen biri. Scott Quigg de en iyi 50 içinde. Yani bunlar elit seviyede boksörler. Bu salt bizim sıralamamız da değil, dünyada kabul gören boks otoritelerinin sıralaması.

Yorumlarınız