Dev Rövanş Kesinleşti!

frampton

Yılın en iyi maçlarından birinde, 30 Temmuz’da New York’ta ringe çıkan iki büyük şampiyon; Kuzey İrlandalı Carl Frampton ve Meksikalı Leo Santa Cruz’un mücadelesinde kazanan Kuzey İrlandalı olurken, Frampton süper horoz sıkletten sonra tüy sıklette de krallığını ilan etmişti.

cvonfwvueaim-4d

Maçın ardından yapılan açıklamaya göre kontratta rövanş maddesi olduğu belirtilirken, iki boksörün rövanş maçına çıkacağı açıklanmış, Santa Cruz cephesi Los Angeles, Frampton ise Belfast ve Las Vegas seçenekleri üzerinde durmuştu.

Bugün gelen habere göre iki boksör rövanş için anlaşma sağladı ve karşılaşmanın gerçekleşeceği kesinleşti. Tarih ve lokasyon henüz açıklanmazken, mücadelesinin 2017’nin ilk aylarında ABD’de yapılması bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. boks dehası

  Boks bu bıcırıklara kaldıysa vay halimize. Bunların ikisini aynı ringde döverim.

  Not: boksun lordu.

  • Firat996

   Kiyamet kopacak ama bu sefer boksun afet-i devranı hakli. Bu iki bıcırık rigondeaux’dan kaçıcam ayağına birbirleriyle 4-5 maç yapar artık. Bu ikisinin boks bilgisini , tekniğini toplasan rigo’nun çeyreğı etmez.

 2. Manny Pacquiao

  Carl Frampton müthiş bir boksör umarım kazanır boks dehası klasik zirvalamalara devam etsin . Frampton da efsane potansiyeli görüyorum maçı kazanırsa önü çok açık boks dehası denen veledi ringde komaya sokar heralde Lebedev gibi uzayliya benzetirler

 3. Krusher Kovalev

  frampton rövanşı da kazanırsa gelecek sene yaz aylarında selby ile kemer birleştirme maçına çıkar

 4. Manny Pacquiao

  Selbyi zorlanmadan yener

 5. Krusher Kovalev

  frampton vs lomachenko maçı olmalı

 6. cellat hopkins

  Boks.dehasi merhaba nasilsin nerelerdesin ustad boks

 7. efsane

  efsane potansiyeli görüyormuş git işine ya!

 8. About Billions

  Bence frampton yine kazanacaktır ve yine çok iyi bi maç olacaktır.

 9. Uğur mehmet birdoğan

  frampton tına pek şans vermemiştim ilk maçta ama beni şarşırttı . leo yu ilk 6 round da teknik olarak bozguna uğrattı . leo yavaş başlayan bir boksör zaten maçlara frampton ona çok ters geldi . leo vitesi baştan yükseltip yumruk hacmini artırmazsa değişen birşey olmaz tabi bunu yaparsa kontra yumruklar alma riski de artacaktır .

  fiziksel avantajını iyi kullanıp ringi iyi bir şekilde kesemesi lazım , ipler ve köşeler dışında frampton ı yakalayamayacağını net bir şekilde gördük ilk maçta .

  frampton ın bacakları düşündüğümden çok daha iyiymiş , yumruklarıda hızlı ancak bu siklette Lee Selby dışında ki şampiyonlara karşı şansının pek olduğunu düşünmüyorum . Gary Russell Jr ve Oscar Valdez frampton için
  fazla .

  büyük bir artısı varsa rakibinin zayıf ve güçlü noktalarını iyi tespit ediyor ve kendi lehine iyi kullanıyor yani ring İQ su iyi . bunu Scott Quigg ve leo maçında kanıtladı .

 10. Manny Pacquiao

  Framptonu durdurursa onuda ancak Oscar Valdez yapar

 11. osman

  frampton teknik olarak en sevdiğim boksörler arasında rovanşıda kazanacağını düşünüyorum. santa cruz’un kaliteside tartışılmaz tabi

 12. jackal

  jackal frampton yine kazanır!!!!

Yorumlarınız