Hopkins’i Nakavt Ettim, Sırada Kovalev Var!

smith-kovalev

Geçtiğimiz yıl efsane şampiyon Bernard Hopkins’le ringe çıkan Amerikalı hafif ağır sıklet Joe Smith Jr, Andrzej Fonfara galibiyetinden sonra bir de Hopkins’i nakavt ederek büyük sükse yapmıştı.

04:27

15 Temmuz gecesi TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan Miguel Berchelt vs Takashi Miura gecesinde ringe çıkacak olan Joe Smith Jr, Kübalı Sullivan Barrera ile karşı karşıya gelecek.

Smith Jr, Barrera engelini aştıktan sonra bir sonraki hedefinin ise eski şampiyon Sergey Kovalev olduğunu açıkladı.

Kovalev hafif ağır sıklette kalacak mı sorusu bir yana, Joe Smith’in bu hedefine ulaşabilmesi için  öncelikle  Sullivan Barrera engelini aşması gerekiyor, bu da kesinlikle kolay bir görev değil.

 kovalev-komik

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. conan

  Sakıncalı bir espri

  • Harun

   bugün sakıncalı çok şey oldu 🙂

  • Samantha Fox

   Turkiyede sadece iktidar hakkinda yapilan espiri ve elestiriler sakincali olur . Malum Adalet ve Demokrasi ülkesiyiz . Bence güzel olmuş . Adalet isteyen, denokrasi isteyen , demokrasinin 4 senede bir oy vermek olmasığını bilen söyleyen insanları espirili bir şekilde anmış .

 2. conan

  Pacman maçına gece kalkmayacağım. Vazgeçtim. O maç için uykusuz kalmaya değmez. Alt maçlar zaten kötü. Gerek yok kalkmaya. Povetkin reyizi izler yatarım

 3. conan

  Alper panpaya selam. Uyku deyince yine bana laf atmadan duramaz 🙂

 4. Harun

  alper abi bekliyorum seni bir 4’lükle soner abinin yorumunu süsle 🙂

 5. Antijoshua

  Mehmet ertem verr haberi veeeer moduna girdi iyice 🙂

  • ahmet kurt

   gözlerim ”türk müslüman” isimli arkadaşı arar oldu. golovkin-canelo muhabbeti oldu bu adam ortalarda yok. keşke yine gelip şöyle bi seriye bağlasaydı 🙂

 6. Antijoshua

  Birde a.dirrell-c.smith iptal diye konusuluyor
  Benavidiez-dirrell olabilirmis onuda girin olmazsa verr haberi veeer

  • mehmet dalgaç

   benavidez tehlikeli adam. dirreli de callumu da ve malesef avniyi de yenme ihtimali yüksek. inşallah böyle birşey olmaz.

  • Roman

   CALLUM A NE OLDU? Ozguven problemi olacagini sanmiyorum onda ama sakatlik filan vardir.

 7. lenolewis

  kovalevin büyük boksör olduğu rakiplerinden de anlaşılıyor.jsmith war değil kovalev diyor burdan bile belli

 8. Marvin Hagler

  joe smith jr. bir anda yükseldi. önce fonfara sonra hopkins. barrera’yı da benzer şekilde nakavt ederse kesinlikle hafife alınmayacak bir boksör olduğunu kanıtlayacaktır. kovalev ile karşılaşacak olursa favorim kovalev olur.

 9. About Billions

  smith jrın abartılmış bi boksör olduğunu düşünüyorum. abartılma konusunda da, stil olarak da lemieuxe benzetiyorum. ikisinin özellikleri, sert kroşelere sahip olmaları bana göre. smith jrın, hopkinsi nakavt etmesi pek bi şey ifade etmiyor benim gözümde. hopkins bence kafa kafaya maç çıkarıyordu. yaşlı olmasına rağmen ve rakibin kendisine oranla değil, normal şartlar için genç olmasına rağmen. tabi böyle sert boksörlerin, her zaman için şansı vardır benim gözümde. yakaladıkları zaman sıkıntı yaratabilirler her boksöre. zaten normal bi boksör de maç esnasında illa ki yakalar. kovalevin, smith jrı yeneceğini düşünüyorum. barrera maçı da güzel bi maç olacak. yayın olduğu için sevindim. sadece o maç için değil, gerçekten çok güzel bi gece olacak. umarım canlı yayınlanır.

 10. Abdullah yılmaz

  50 yaşındaki hopkinsi ko yaptın bu güzel de hele önce bi Sullivan Barrera’yı yen de kovalev’e sıra gelir. berrera seni indirmese iyi 🙂

 11. Abdullah yılmaz

  bir de bilgehan demir hopkins-simith maçını anlatırken simith’in inşaatta çalıştığını diğer zamanlarda da boks yaptığını söylemişti. ulan bu adam sıva falan mı yapıyor inşaatta anlamadım 😀 😀 😀

  • Big George

   Liseden sonra paraya ihtiyacım olduğu için inşaatta çalıştım bir süre. O sıcakta, öyle bir dirençle karşılaşmak insanı emin ol dirence karşı epeyi dayanıklı yapıyor.

   Yani inşaatta çalışıp boks yapması bence çok da olmayacak şey değil.

 12. VolkanK

  Kovalev kafayı toplasın herkesi yenebilir ward dahil – adam büyük tongaya geldi ne oldu nasıl oldu anlam veremedim

 13. safkan

  Espri iyi değil ve mağdurun üzerinden yapıldığı için çok anyipatik ama mehmet ertemin çok kaliteli de capsları var hakkını yemiyelim.

  Not: magdur göreceli değildir dünyanın her yerinde mağdurdur.

  • safkan

   Maça gelirsek smith jr barrerayı geçeceğini düşünüyorum. Hiç kovaleve meydan okumasına gerek yok aslinda barrerayi geçerse wardla bile dövüşebilir.

 14. Harun

  joe smith çok hızlısın, yavaş gel. hem kovalev zaten yarı ağırsiklete çıkacak.

 15. Roman

  JOE, BARRERA YI GECMEDEN BOYLE KONUSMASI MANTIKSIZ. 🙂 KOVALEVI DEĞIL. ADONISI BITIR DE GORELIM. 🙂

  • Big George

   Adonis bitti artık, Adonis’ten bir yol olmaz yaşlandı, yavaşladı. Zaten abartılan biriydi. Joe Smith ile ayarlanmış maçı vardı zaten kaçtı ondan da.

   Kovalev’i belki yenemez ama Adonis’i yener bence.

   • Roman

    Bittiyse niye fonfara yi nakavt etti. Adamin kroşesi cok guclu. Kondisyonu kotu. Iyi bir savunmayla adonisi nakavt edebilir joe. 1 yilda 1 mac yapiyor birisi yenip kemeri alsin chickenson dan.

    • Big George

     Fonfara’yı birinci rauntta bu adam da nakavt etti. Adonis dengesiz bir eleman ama gerçekten artık bitti yani, ondan bir yol olmaz daha.

 16. cemil aslan

  arkadaş kurt kocayınca çakallara maskara olurmuş. siz kovalevi kocadımı sandınız? adam joe smithi simit gibi yer. (iğrenç bir espri ama ne yapim oldu bikere 🙂

  • cemil aslan

   bu arada yanlış anlaşılma olmasın; çakal diye joe smithe diyorum. nezih site kardeşlerime değil

 17. Remzi BAYSOYU

  kovalevide şamar oğlanına çeviricekler adam warda yenildi diye herkese yenilmez 😀 Hafif ağırda ward hariç kimle çıkarsa çıksın net favoridir

 18. yusuf öztürk

  yaşa varol

Yorumlarınız