Pacquiao Rövanşa Çıkacak Mı? Açıklama Geldi

pacquiao-horn (3)_1

Filipinli efsane şampiyon Manny Pacquiao geçtiğimiz ay Avustralya’da WBO yarı orta sıklet unvanını savunmak için çıktığı maçta Jeff Horn’a 12 raunt sonunda puanla mağlup olarak kemerini kaybetmişti.

İki boksörün kontratına göre Manny’nin rövanş hakkını bulunurken, eski şampiyonun bu hakkı kullanıp kullanmayacağı belirsizliğini korurken, Pacquiao’nun antrenörü Freddi Roach eski şampiyona boksu bırakabileceği yönünde tavsiye vermişti.

Son alınan bilgilere göre Pacquiao rövanş hakkını kullanmayı seçti ve eski şampiyonun Horn’la yıl sonuna doğru tekrar ringe çıkacağı öğrenildi.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. conan

  Pacman bokınu çıkarma emekli ol artık. götüyle inatlaşan donuna sıçar. Çin atasözü

 2. misafir

  Atasözü efsaneyimiş yanlız 🙂

 3. misafir

  Aklıma aptal şampiyon filimi geldi “Bir çin atasözü der ki …” 🙂

 4. mehmet dalgaç

  horn tam bir eşşek arısıymış.
  adamım pacman i fena hırpaladı. ama yine de pacman o yaşta ve kendisinin neredeyse 2 katı olan horn a iyi dayandı. hatta son raundlarda neredeyse ko ediyordu horn u…
  yine de rövanşa çıkıp kemerini geri almasını isterim ama bu da biraz zor gibi görünüyor…

 5. Engin Keskin

  bence horn çok iyi bir boksör birçok tanındık ismi yenebilecek seviyede çok dayanıklı bir boksör ilerde adını çok duyabiliriz fakat manny pacquiaoyu 2. kez geçmek zorunda pacmanın işi zor olabilir ama jeff horn ipin ucunu bırakırsa yüzü tanınmaz hala gelir.ne olacağını kestirmek zor ama pacman inatcı bir adam tim brodleye de puanla kaybetmişti ama sonrasında down ederek yendi 2 kez bence pacman hornu 1 kez down edebilir.

Yorumlarınız