Khabib’ten, Conor’a Ağır Taş!

Bir numaralı hafifsiklet Khabib Nurmagomedov olası bir kemer maçı için açıklamalar yaptı.

112216-ufc-khabib-nurmagomedov-vadapt-480-high-31

“Conor McGregor iyi bir boksör iyi kontra yumrukları var ayakta harika ama onunla niye ayakta dövüşeyimki onu yere indirip güreşte ne kadar iyi olduğumu gösteririm sonra onu tokatlayıp kemeri alırım.”

Conor’ın ara vereceği haberlerine ise.

“Onu beklemek zorunda değiliz Dana onu korumaktan vazgeçmeli. O gelmeyecekse Ferguson’la dövüşürüm problem yok”

Khabib Nurmagomedov 24 galibiyeti ile en parlak isimlerden biri namağlup yoluna devam eden isim en son maçında UFC 205’de Michael Johnson’ı yenmişti.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  Bu khabibin geçenlerde bir maçını izledim. artık takip ediyorum herif inanılmaz bir dövüşçü. 24 maçının tamamını kazanmış. üstelik yaşı 28. Özellikle güreş ve yer dövüşünde çok becerikli. Kuvvetli bir fiziği var yumrukları da fena değil. Mcgregor u submission ile yenerse şaşırmam. Ayrıca müslüman bir çeçen.

 2. ahmet kurt

  https://www.youtube.com/watch?v=JZvCgSmV9JA
  Vay 1997 de küçük khabib yavru ayıyla güreşiyor 🙂

 3. david tua

  ahmet arkadasim sence Mcgregor u yenebilirmi?herkese selamlar

  • jackal

   Kardeş sana söyle söyliyim Conor Khabibi rahat yener. Ama anı sekilde Khabibde Conoru rahat yener. Conor sikletinin en hızlı ismi güc hız kontra teknik hersey var tekmeleri fazla iyi degil belki diyebilirz. Khabibde ufcnin belkide en iyi güreseni hatta kendini öyle tanımlıyor . Bu yüzden karsılasırlarsa sonuc ne olur kestirmek zor.

 4. ahmet kurt

  dediğim gibi bu adamı yeni yeni takip ediyorum huyunu suyunu mcgregor u bildiğim kadar bilmem. ama gözlemlediğim kadarıyla yer dövüşünce mükemmel. Yumrukları da iyi. Tekme, diz veya dirsek pek kullanmıyor. dediğim gibi emin değilim ama Mcgregor u yenerse şaşırmam. Çünkü biliyorsunuz gregor güreş ve bjj gibi sporlarda pek başarılı değil.

 5. Aaa

  Conor alır bence

 6. ahmet kurt

  khabibin bi videosunu buldum çocukken yavru bir ayıyla güreşiyor. 6 dakikalık videoyu sıkılmadan izledim 🙂 garip adam bu çeçenler.

 7. Emirhaan

  İkiside çok farklı stil dövüşcüler. Biri siyahsa diğeri beyaz. Mcgregor çok akıllı,boşlukları iyi yakalayan ve solları çok kuvvetli olan bir isim. Khabibse Conor’dan fiziki olarak üstün,güç olarak önde,dövüşü istediği zaman yere çekebiliyor. Dos Anjos gibi bir adamı bile kaldırıp,kaldırıp yere vurdu. Rakibini sırtına alıp ringi dolaştırmışlığı falan var. Ben bu kıyaslamada Khabib’i hep üstün gördüm zira Mma sporunda güreş bokstan %70 daha öndedir.

 8. TAHA ESKİOCAK

  1 Yıl Rusya da yaşadım.Çeçenler 5 kuruş etmez insanlar.Tanısan nefret edersin.Hepsi mi öyle ? Evet vallahi %90 ı öyle.

  • ahmet kurt

   ilginçtir çeçenlerle yaşayan herkes onları eleştiriyor 🙂 demek ki hakikatende iyi insanlar değiller daha öveni görmedim.

   • cemil

    Arkadaşlar, Habib Çeçen değil Dağıstanlı Avarlardan. Evet akraba milletler ama Çeçenlerden değildir. Ayrıca Çeçenlerde Dağıstanlılarda iyi sporcu çıkarıyorlar ve iyi insanlardır. Ben de Dağıstan asıllıyım ondan diyorum. Böyle küçük millet olupta senelerce Ruslarla savaşmak kolay değil, anlayışlı olalım lütfen. Çoluk çocuk öldüler sonuçta.. Ve Habib Conoru yere indirip yener.

 9. atakanklickooglu

  Khabib kim bilmiyorum maclarini izlemedim ama soyledikleri cok mantikli bir adam ayakta iyiyse onunla ayakta dogusmezsin. Zeki adamlari severim.

 10. Krusher Kovalev

  conor ayakta kalmaya, khabib yere indirmeye çalışacak, çok zıt 2 dövüşçü, enteresan bir maç olacak, conor’ın mayısa kadar dövüşmeyeceğini düşünürsek khabib vs ferguson maçı olabilir gibi duruyor

 11. Arda

  khabib yerden yere vurur mcgregor’u.

 12. Emre Çağlayan

  Khabib yerde çok başarılı conorda ayakta çok başarılı. Bu maç fazlasıyla ters köşe. Kendi fikrimi söyliyim conorun kazanmasından yanayım çünkü conorun ufc’ye renk kattığını söyleyebilirim. Yani onun maçlarını izlemek khabibin yerde dövüşmesini seyretmekten daha keyifli. Khabib fazlasıyla sıkıcı show devam etmeli.

 13. Adam

  statistiklere göre khabib her türlü almalı. Sadece statistiklere göre de değil, normalde de alır diye düşünüyorum.

 14. Ercan

  Conor iyi dövüşçü ama Khabib ezer geçer….

Yorumlarınız