(VIDEO) Canelo ve Khan Londra’da Yüz Yüze!

khan-alvarez

7 Mayıs’ta Las Vegas’ta dev orta sıklet ünvan maçında karşı karşıya gelecek olan iki boksör, Meksikalı WBC ve Ring Dünya Şampiyonu Saul “Canelo” Alvarez ile Pakistan asıllı İngiliz Amir “Kral” Khan maç öncesi Londra’da düzenlenen tanıtım toplantısında yüz yüze geldi.

Yaklaşık 3,5 kilo yukarı çıkarak Canelo’nun karşısına çıkacak olan Amir Khan, bu maçta çok farklı bir Khan izleyeceksiniz derken, Canelo ise galibiyetten emin olduğunu ifade etti.

Toplantı sonunda Canelo ve Khan böyle yüz yüze geldi:

00:30

İkili dün de toplantı öncesi böyle bir araya gelmişti:

canelo-khan-london (1) canelo-khan-london (3) canelo-khan-london (5) canelo-khan-london (6) canelo-khan-london (8) canelo-khan-london (9) canelo-khan-london (12) canelo-khan-london (13) canelo-khan-london (14) canelo-khan-london (15)

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. DAVİD HAYE

  Alvarez ve khan iyi para kaldırır bu maçtan sonra ama alvarez kaçmayı 17 eylülde ggg ile maç yapacaksa bence kendini 72.5 kiloda test eden bir maç yapıdaydı kendisi için hazırlık olurdu çünkü ggg floyd lara,cotto ve trout gibi yumuşak vurmuyor. Bu yüzden canını baya yakar ggg.benim tahminim ggg ile maça çıkmayacak yada bir maç daha erteleme isteyecek.alvarez güç bakımından khani 2 ye katlar ko olma ihtimali yüksek .

 2. Roman

  Khanin çam çene olduğunu düşünüyor um. Alvarezin çenesi sağlam bence. Khan ağır darbeler alacak gibime geliyo. Ciddi kalıp farkı var.

 3. King

  Kalıp farkı var ama Khan çok seri agresif oyun stiline sahip bir boksör hızın güce galip geleceğini düşünüyorum

 4. King

  ve khan hızının avantajını kullanamazsa canelo affetmez

 5. Duke

  Arkadas surekli gozume takiliyor. Canelo 1.75, khan 1.74 guya ama khan daha uzun duruyor ne is anlamadim.:)

 6. Duke

  Siz amir khanin maci kazanip kazanamayacagini dusune durun. Khan bin sonraki macinda furryi tokatlamanin hesaplarini yapiyor 🙂 🙂 😀

 7. Abdullah yılmaz

  canelo alır….

 8. packmen

  khan iman gücü ile alacak inş.

 9. Ottoman Slap

  Enerji ve darbeye dayanıklılıkta. Mıke tyson hem çok kuvvetliydi hemde çok hızlı kroşeler aparkatlar atardı yeri geldiğinde eskivde atardı ama ne olurdu ilk raundlarda rakibini nakavt edemediği zaman kendisi nakavt olurdu.

 10. Ottoman Slap

  Yanlız aklıma geldi khan o israilliyi ne dövmüştü ya 😀

 11. Duke

  Khanin tanitim filmini gordumde arkadas khan ne kilo almis be.

Yorumlarınız