Şok Olay! Conor McGregor Seyirci Geldiği Maçta Kafese Atladı ve Hakeme Saldırdı – Video

 mcgregor

En son Floyd Mayweather ile yaptığı maçta boy gösteren İrlandalı Conor McGregor Bellator 187 gecesinde bir anda tepeden kafese atladı ve maç alanına daldı.

UFC şampiyonu herkesi şoke ederken galibiyet elde eden arkadaşının boynuna atladı ve sevinç yaşadı sonra ise karşılaşmanı hakemi Marc Goddard’a saldırmak istedi.

İrlanda’nın başkenti Dublin’de yapılan organizasyonda yaşanan olayda McGregor şaşkınlık yarattı. Önce takım arkadaşı Charlie Ward ile kutlama yaptı. Ward rakibini ilk raundun son saniyelerinde mağlup etti. Sonrasında kafesin üstünden atlayıp içeri giren McGregor Ward’a sarıldıktan sonra hakem Marc Goddard’ın üzerine yürüdü.

Hakemin üzerine yürümesinin sebebi ise McGregor’un hakem tarafından dışarı çıkması için alandan kovmak istemesi. İkili arasında daha önceden kalma anlaşmazlık olduğunu herkes biliyor. Bu duruma öfkelenen McGregor hakemi nakavt olan John Redmond’u yerden kaldırmaya çalışmak isterken itti. Hakem bu harekete karşılık vermedi.

Daha sonra araya giren kişiler McGregor’ zorlukla dışarı çıkardı.

İşte O Anlar…

McGregor Hakeme Saldırıyor ;

00:45

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. TÜRK

  Bİ GÖrümtü daha var kafese tırmanıyo atlamaya calısırken hakem aşağıdan itiyo buda yumruk atıyo çenesine deli adam ya cok seviyorum p.çi 😀

 2. klıtschko

  tam bir şaklaban

 3. WildervsJoshuaa

  Yine yapmis sovunu. Cok buyuk sovmen.

 4. CeKo

  Sirk maymunu McGregor

 5. riddickbowe

  bu şebek iyice sıkmaya başladı.

 6. Big George

  Allahın malı…

 7. Roman
 8. Ali Han

  Conor, Khabib senin sonun olacak 🙂

 9. Izzet Beterbiev

  kalitesiz bir şovmen khabible maç yapmaya büzüğü yemedi böyle atraksiyonlarla gündemde kalmaya çalışıyor.

Yorumlarınız