Boks

19 Yılın Ardından Rövanş Mı Geliyor? Mike Tyson, Sıradaki Maçını Lennox Lewis’le Yapacağını Açıkladı!


58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), 54 yaşındaki Mike Tyson (50-6-0) ile üçüncü kez karşılaşmak için görüşmeler yapılıyordu. Ne yazık ki iletişim kopukluğu ve sağlam adımlar atılmaması sebebiyle bu maç, bir türlü resmiyete kavuşamamıştı.

Mike Tyson, podcast yayınında; 2021 yılında gösteri maçları için karşılaşmak istediği rakiplerini açıklamıştı. Bu isimler; Evander Holyfield, Lennox Lewis ve WBC-Ring Magazine Ağır Sıklet Şampiyonu Tyson Fury’di.

WBO-WBA-IBF Hafif Sıklet Şampiyonu Teofimo Lopez (16-0-0), IBF’te zorunlu rakibi George Kambosos’a (19-0-0) karşı 5 Haziran’da mücadele edecek. Bu gecenin yan ana maçında  Evander Holyfield, Mike Tyson’ın profesyonel boks kariyerinin son maçında mağlup olduğu 47 yaşındaki Kevin McBride ile karşılaşacak.

Mike Tyson, TMZ Sports’a: Eylül ayında 55 yaşındaki Lennox Lewis ile maça çıkacağını açıkladı. Mike Tyson ve Lennox Lewis, 2002 yılında karşılaşmıştı. Lewis, Tyson’ı sekizinci rauntta nakavt etmişti. Aradan geçen 19 yılın ardından tekrar aynı ringi paylaşacaklar mı, merakla bekliyoruz.


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu