Boks

Andre Bero: “Tüm Dünyayı Şoka Uğratacağım!”


Floyd Mayweather vs Andre Berto

12 Eylül 2015 tarihinde Floyd Mayweather’ın sıradaki rakibi olacak olan, 2 kez eski dünya şampiyonu Andre Berto, Floyd Mayweather ile yapacağı karşılaşma ile ilgili tekrar konuştu.

Hafta içi özel spor salonunda basına açık antrenman gerçekleştiren eski dünya şampiyon Amerikalı Andre Berto, şu açıklamalarda bulundu;

“Kariyerimde pek çok sakatlık ve olumsuzluklarla baş ettim. 12 Eylül benim için tam bir dönüm noktası olacak. Tüm dünya Floyd Mayweather’a neler yaptığımı görecek. Ben tüm dünyayı şoka uğratacağım.”


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
6 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
david haye
david haye
6 yıl önce

Floyddan 3 yada 4 raunt alirsan şok olur dünya

yücel
yücel
6 yıl önce

Hadi len ordan teneke bu maç sırf sov amaclı olacak tüm dünya biliyor . Floyd son macında keske daha dişli bir rakip secseydi . Kell brook amir khan veya marguez rövansı fena olmazdı yada pacman la bir maç daha

imparator81
imparator81
6 yıl önce

Kell Brook ya da amir khan iyi olurdu

Ege
Ege
6 yıl önce
Reply to  imparator81

Doğru diyosun ama floyd pacman i yendi abi adam en iyi amir khan floyda hafif gelir floyd bence bu macta berto yu ünlü edicek ..

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Bazı sporcuların böyle büyük konuşup da ardında tezek çuvalı gibi yere yığılmaları yok mu ? Floyd’u sevmem yenmeni isterim ama Floyd sana bu şansı tanımayacak dostum :))

yavuz
yavuz
6 yıl önce

Kell brook la karsılasıp onu da yenip bitirseeydi kariyerini cok fazla saygı duyar ve gercekten en iyi boksör olduguna inanırdım ama floyd sen en iyi benim de dur o hakemlerle hile yaparak rakiplerinin hep en hazırlıksız dönemlerini bekleyerek hepsini yenmen seni muhammet aliden asla iyi yapmaz.

Başa dön tuşu