Boks

Anthony Joshua – Tyson Fury Maçı İçin Organizatör Eddie Hearn’den de Açıklama Geldi!

WBO-WBA-IBF-IBO Ağır Sıklet Şampiyonu Anthony Joshua ile WBC-Ring Magazine Ağır Sıklet Şampiyonu Tyson Fury’nin kozlarını paylaşacağı; İngiliz boks tarihinin en büyük maçlarından birisini yapmak için resmi hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Organizatör Eddie Hearn; bu büyük maçın Haziran için planlandığını ve mekânın büyük olasılıkla Orta Doğu veya Uzak Doğu olmasını planlandıklarını önceki haberlerimizde aktarmıştık. 

Anthony Joshua - Tyson Fury Maçı İçin Organizatör Eddie Hearn'den de Açıklama Geldi!

Geçen gün Top Rank CEO’su Amerikalı Boks Organizatörü Bob Arum; artık görüşmelerde çözülmesi gereken hiçbir sorun kalmadığını, Anthony Joshua – Tyson Fury maçı için her şeyin kararlaştırıldığını açıklamıştı. Şu anda tüm sözleşmelerin imzalanması sürecinde olduklarını sözlerine eklemişti

Anthony Joshua - Tyson Fury Maçı İçin Organizatör Eddie Hearn'den de Açıklama Geldi!

İngiliz Boks Organizatörü Eddie Hearn, Amerikalı Boks Organizatörü Bob Arum’un ifadelerini onaylayan bir açıklamada bulundu. Eddie Hearn, artık Anthony Joshua ile Tyson Fury arasında sözleşme imzalamaya hazır olduklarını açıkladı. Joshua – Fury maçının tamamen kabul edildiğini doğruladı ve sadece Fury’nin tarafındaki tüm tarafların imzalamasını beklediklerini, ardından hemen aynısını Joshua tarafının yapacaklarını söyledi.

Anthony Joshua - Tyson Fury Maçı İçin Organizatör Eddie Hearn'den de Açıklama Geldi!
5 1 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.