Boks

Anthony Yarde’den Beterbiev’e! Çok Yavaş

İngiliz Boksör Yarde'den Dağıstanlı Beterbiev'e Eleştiri

Anthony Yarde’den Beterbiev’e! Çok Yavaş

WBO federasyonunun hafif ağır sıkletteki en önemli boksörlerinden Anthony Yarde, bu federasyonun dünya şampiyonluk maçına çıkmış bir boksör olarak konuştu. Her ne kadar o maçta Sergey Kovalev’e 11. rauntta nakavt olsa da Sergey Kovalev’i perişan eden adam olarak da bilinir.

Savaşıp kaybetmiş bir boksör olarak hala anılmaya devam etmekte olan Yarde, Beterbiev ile Joe Smith arasındaki maçı da ringin kenarından izleyenler arasındaydı. Beterbiev rakibini geçtiğimiz pazar sabahı 2. rauntta yaptığı nakavtla yerle bir ederken tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardı.

Otoriteler Bivol vs Beterbiev Maçını İstiyor

Otoriteler aynı sıkletteki Canelo’yu yenen Dmitry Bivol ile eşleşme beklerken WBO’da 1 numaralı contender durumunda bulunan Anthony Yarde konuştu. Sıra bende derken sözlerine “Beterbiev’i izledim. Tahmin ettiğimden çok daha ağır. Sert vuruyor ama önünde duran boksöre herkes sert vurabilir. Karşısında savaşan bir boksör yoktu. Sadece teslim olmuş biri vardı.

Anthony Yarde'den Beterbiev'e! Çok Yavaş
Sergey Kovalev vs Anthony Yarde 2019

Ramsay ” O Zaman Ağır Kovalev’e Nasıl Nakavt Oldu?”

Yarde’nin bu sözlerinden sonra Beterbiev’in antrenörü Marc Ramsay “Yarde, Beterbiev’den çok daha yavaş Kovalev’e nakavt oldu” diyerek güldü.

Yarde’nin promotörü Frank Warren’in planları arasında 22 Ekim’de Yarde ve Beterbiev’e Londra’da dev bir organizasyon yapmak var. Organizatör Frank Warren, WBO 79 Kg’da zorunlu rakibi Anthony Yarde’nin 22 Ekim’de Londra, İngiltere’de IBF/WBC/WBO hafif ağır sıklet dünya şampiyonu Artur Beterbiev’in bir sonraki rakibi olacağını doğruladı. Ancak emin olduğumuz bir konu var o da imzaların henüz atılmadığı.

Anthony Yarde’den Beterbiev’e! Çok Yavaş

Şimdi gözler WBO federasyonunda! Bu maç için ihale açıp açmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Kovalev vs Yarde Maçını İzle :

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.