Avni Yıldırım vs Dirrell Basın Toplantısı Bu Gece! Beklemede Kalınız / ABD


Bu pazar sabahı saat 07.00’den itibaren DMAX’te canlı olarak yayınlanacak Avni Yıldırım vs Anthony Dirrel WBC Süper orta sıklet dünya şampiyonluk maçı için geri sayım sürüyor. Türkiye için tarihi bir maç niteliği taşıyan dev karşılaşmanın basın toplantısı bu gece yapılacak. Saat 23.00’te başlaması beklenen basın toplantısının ayrıntıları için beklemede kalınız!


Benzer Haberler

4
Yorumlar

2 Comment threads
2 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Abdullah yılmazDAĞISTAN turan74SEYİT BURAK KÜÇÜKTOSUNTelephone4944 Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
LiDeR
Üye
★★★
LiDeR

Avni benim anlamadığım bir boks maçına çıkıyor olayı millete vatana bağlıyor altı üstü bir spor yapıyorsun adam bu boksuyla bu tekniğiyle bir popülerlik sağlayamacağını biliyor vatan millet deyip popülerlik sağladı kişilik bence sıfır cahil olduğu her halinde konuşmasından belli …Yarın öbür gün yaşasın reis avrupa bizi kıskanıyor lafları etse hiç şaşırmam …Ama adam işi çözmüş… teknik olarak adil bir maç… Devamını oku »

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Aynen dostum aynası iştir kişinin çok söze gerek olmaz çık ringe yap işini çek fişini bitir işini sonra heryerde sen değil millet der zaten

SEYİT BURAK KÜÇÜKTOSUN
Üye
SEYİT BURAK KÜÇÜKTOSUN

bir türk olarak bayrağımızı orada dalgalandırıp istiklal marşımızı okutup sonra da buna popülerlik diyorsan nakavt olunca rezil oluyorsan o zaman bin kere rezil etsin HELAL OLSUN AVNİYE.bu maçta da dirrelli bayıltacak ve türkün gücünü gösterecek.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Başarılar diliyoruz Avni kardeşim. Heyecan yapma,oyun disiplininden kopma,öfkeni kontrol et başarılı olursun inşallah.