Boks

Chris Eubank Jr, Bu Yıl Kaç Maça Çıkacak? Golovkin’e Kafayı Taktı! Bir İsmi Daha Düşünüyorlar!


Bu ayın başlarında, Eubank Jr. Team Sauerland ile bir promosyon anlaşması imzalamıştı. Geçici WBA Orta Sıklet Şampiyonu Chris Eubank Jr’ın yeni organizatörü Kalle Sauerland; IBF-IBO Orta Sıklet şampiyonu Gennady Golovkin’in 2021’de kendileri için en büyük hedef olduğunu açıklamıştı.

Orta sıkleti devralmaya hazırlanan Chris Eubank Jr’ın menajeri Sauerland; 2021 yılında 3 maça çıkmak istediklerini açıkladı. Tarihler belli olmasa da ilk maç Nisan’da, ikincisi yaz aylarında ve üçüncü maç ise yıl sonuna planladıklarını söyledi.

Sauerland; Golovkin haricinde Kell Brook’u da düşündüklerini sözlerine ekledi.

Sauerland; Eubank’ın, Golovkin ile maç yapmasını güvence altına almak istiyor. Sauerland; bu tarih ister Nisan olsun, ister başka bir yıl olsun Golovkin’i istediklerini söyledi.

Chris Eubank Jr: “Onlar (Sauerlands) doğru zamanda doğru yerdeydiler ve reddedemeyeceğim bir teklifte bulundular. Şu anda en iyisiyim, bir numaralı yarışmacıyım, yeni bir koçum, yeni bir destekçim var. Golovkin’i istiyorum, bu kadar basit.”


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
3 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
8 ay önce

keşke nisanda ggg ile maç yapsan da ggg seni eşşek sudan gelinceye kadar dövse…

SAMSUNLU
SAMSUNLU
8 ay önce

Sen daha grovsun her vurduğunda savruldun suratını yardı herif senin oryantal cünyır gggye kafa tutmak da ne oluyo gözlerinin çukurunu patlatır elmacık kemiklerini içine çökertir vallaha velanı başkasından bul

Antiwilder
Antiwilder
8 ay önce

eubank tek tokatta alir

Başa dön tuşu