Boks

Chris Eubank Jr. Gümbür Gümbür Geliyor!

Geçici WBA Orta Sıklet Şampiyonu İngiliz Boksör Chris Eubank Jr. (29-0-0), Avrupalı organizatör Nisse Sauerland ile güçlerini birleştirdi. Orta sıklete dönen Eubank, son maçını 7 Aralık 2019’da Matvey Korobov ile yapmıştı. Eubank, Korobov’u ikinci rauntta teknik nakavt ederek; Geçici WBA Orta Sıklet Şampiyonu olmuştu.

Chris Eubank Jr. Gümbür Gümbür Geliyor!

Chris Eubank, Sauerland Ekibi ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladığı için mutlu olduğunu ve orta sıklette tüm en iyi isimleri hedeflediğini söylüyor.

Chris Eubank: “Sauerland Ekibi ile bir promosyon anlaşması imzaladığım için çok heyecanlıyım. Sporda bunca yıldır pek çok efsane yaratan böylesine tarihi bir ahırla çalışmayı ve arzuladığım büyük kavgaları dört gözle bekliyorum. Son 12 ayı spor salonunda geçirdim ve her zamankinden daha iyi hissediyorum. Orta sıkleti devralmaya hazırım. Tüm şampiyonları (Murata, Charlo, Andrade, Golovkin) ve sadece en iyisiyle savaşmak istiyorum. Bu benim zamanım! Kemerin varsa senin için geliyorum.” dedi.

Chris Eubank Jr. Gümbür Gümbür Geliyor!

Eubank’ın kariyerini takip eden organizatör Nisse Sauerland, imzasını güvence altına almaktan mutluluk duyduğunu ve karizmatik boksörle başarılı bir ilişki kurmayı dört gözle beklediğini söylüyor.
 
Nisse Sauerland: “Uzun zamandır Chris’in hayranıyız. 2012’de şovlarımızdan birinde savaştı ve o zamandan beri kariyerini yakından takip ediyoruz.Dünya boksunun en büyük isimlerinden biri olarak konumunu belirlemek için gereken tüm özelliklere sahip. İlk önceliğimiz orta sıklet bölümünü temizlemek.”
 

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.