Dillian Whyte Omuz Ameliyatı Oldu. Sakatlandığı 2. Round Hakkında Bakın Ne Dedi?


dillian-whyte-omuz-ameliyatGeçtiğimiz haftasonu Anthony Joshua ile dev ağır sıklet maçında karşılaşan ve 7. round’da nakavtla maçı kaybeden Dillian Whyte, omuz ameliyatı geçirdi.

Joshua maçında 2. round’da Joshua’nın işini bitirmek isterken sol kroşesine fazla yüklendiğini ve omzunu sakatladığını, bu yüzden maçın geri kalanında %100 performans veremediğini açıklayan Whyte:

Bahane üretmek benim işim değil. Maçı kaybettim. Ama 2. round’da omzumu sakatladığım doğru. Eğer bu sakatlık olmasaydı maçın sonucu ne olurdu bilmiyorum, ama daha iyi performans gösterirdim, bu kesin.

şeklinde konuştu. Whyte’ın 2016 yılı içinde bir kaç maç kazanıp 2016 sonlarında veya 2017 yılı içinde Joshua ile rövanş maçına çıkması bekleniyor. Amatörde Joshua’yı yendiğini hatırlatan Whyte, “Joshua sadece durumu eşitledi, hesap henüz kapanmadı” şeklinde iddialı açıklamalar yaptı.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

7 Yorum - "Dillian Whyte Omuz Ameliyatı Oldu. Sakatlandığı 2. Round Hakkında Bakın Ne Dedi?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Dillian whyte çok dayanıklı bir adam bu sakatlık işi düşüncelerimi değiştirmeye başladı adam 2.rauntta sakatlanıp o kadar yumruğa dayanıp 7.raunta gelmek çok zor.bence de sakatlanmasaydı daha bir iyi performans gösterirdi çünkü gerçekten de boksta en ufak bir bir incinme bile insanın performansını çok etkiliyor.

SoNer
Ziyaretçi
SoNer

bana biraz kolpa bir ameliyat gibi geldi 🙂

boss
Ziyaretçi
boss

komadan cikti ne omuzu , yuzde 200 gosterse ne olur sarhos gibi dovusuyor ama saglam boksor ona laf yok , wilder la kapisir 12 round

Halit
Ziyaretçi
Halit

bu adama inanıyorum iyide dövüş çıkardı kötü adam:). joshuanın da ta..(dermişim) eksilerini net birşekilde herkese gösterdi.

Anthony joshua
Ziyaretçi
Anthony joshua

Hikaye anlatıyor daha ilk round da nakavt olacaktı ona ne diyecek. Madem sakatlandın oda bir zaafiyet dayanıksızsın yada ters vuruşlar yapıyorsun.

caner
Ziyaretçi
caner

bence bir maç daha yakışır bu ikiliye tabi 2017 için

haci
Ziyaretçi
haci

boss arkadaş wilderle 12 raund kapışır demiş wilderi kağıt gibi ikiye böler whyte yenilmiş olsada kalitesini ortaya koydu