Boks

Floyd Mayweather’ın YouTuber’la Yapacağı Maçın, Planlanan Tarihi Bildirildi!


Floyd Mayweather, sıradaki maçı için 22 milyondan fazla abonesi bulunan ünlü YouTuber Logan Paul ile boks maçı yapacak. Maçın 20 Şubat 2021’de yapılması planlanıyordu fakat Şubat’ın başında maçın, ertelendiği bilgisi aktarılmıştı.

Mayweather, birkaç gün önce yaptığı açıklamada; Logan Paul ile olan maçının yeniden planlanma sürecinde olduğunu doğrulayıp ve maçın yapılacağı yer için Las Vegas, Los Angeles, Miami, Dallas ve Atlanta’nın olası ev sahibi şehirler olduğunu söylemişti.

The Athletic Boxing; Mayweather – Logan Paul müsabakasının 5 Haziran tarihine planlandığını bildirdi. Maç; ShowTime PPV’si (öde-izle üyeliği) olarak izleyicilere sunulacağı da aktarılan bilgiler arasında…

5 Haziranda Triller’in düzenleyeceği bir organizasyon bulunuyor. WBO-WBA-IBF Hafif Sıklet Şampiyonu Teofimo Lopez (16-0-0), IBF’te zorunlu rakibi George Kambosos’a (19-0-0) karşı mücadele edecek. Gecenin yan ana maçında ise 58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), Mike Tyson’ın profesyonel boks kariyerinin son maçında mağlup olduğu 47 yaşındaki Kevin McBride (35-10-1) ile kozlarını paylaşacak.

İki boks organizasyonunun aynı tarihte olması; izleyicileri bölecektir ve PPV (öde-izle üyeliği) satışını etkileyecektir.

Kaynaklara göre; “Mayweather, yapacağı gösteri maçında 72.5 kg’nin (160 lbs) üzerinde olmayacağı, Logan Paul’un ise 86.1 kg’nin (190 lbs) altında olması şartı” bulunduğu iddia edildi.


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu