Boks

IBF Horoz Sıklet Unvanı Sahibini Buluyor!

http://www.bokshaberi.com/wp-content/uploads/2014/10/cabelero.jpg

25 Ekim Cumartesi akşamı Monte Carlo eyaletinde gerçekleşecek büyük gecede ortada olan IBF horoz sıklet dünya şampiyonluğu unvanı sahibini bulacak. Nikaragualı Randy Cabellero ve İngiliz Stuart Hall, bu unvanın yeni sahibi olabilmek için kozlarını paylaşacaklar.

21 maçlık kariyerinde henüz mağlubiyeti bulunmayan Randy Cabellero, bu unvanın eski sahiplerinden Stuart Hall karşısında 4 yıllık profesyonel kariyerinin en büyük karşılaşmasını gerçekleştirmiş olacak.

25 Ekim Monte Carlo’da gerçekleştirilecek olan boks gecesinde 4 ayrı maç daha yer alacak. Gecenin ağır toplarında minimum sıklet WBA ve IBO şampiyonu Hekkie Budler, 300 milyon Çinlinin ekran başında olması beklenen maçta Zhao Zhong ile karşılaşırken, WBC Gümüş kemer orta sıklet şampiyonluk maçında İngiliz Martin Murray ile İtalyan Domenico Spada kozlarını paylaşacaklar. WBC sıralamasını yakından ilgilendiren ve kazanan boksörün final eleme maçına çıkacağı hafif ağır sıkletteki Gümüş Kemer şampiyonluk maçında ise iki yenilgisiz boksör Ryno Lienberg ve Eleider Alvarez 12 roundluk mücadele ortaya koyarak amaçlarına bir adım daha yaklaşmaya çalışacaklar.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.