Boks

İsveç’te 11. Rauntta Gelen Nakavt Kosovalıları Üzüntüye Boğdu. İşte O Anlar! (VIDEO)


İsveç’te ki dev gecenin ana maçında 25 galibiyeti bulunan Erik Skoglund ile Arnavut bombacı lakaplı 21 galibiyetli Timy Shala karşılaştı.

Erik Skoglund vs Timy Shala

Maça iki isimde çok hızlı başladı, maçın altıncı raunt başından itibaren üstünlüğü ele geçiren Erik Skoglund maçın devamına bu üstünlüğü yaydı.

Erik Skoglund vs Timy Shala

Maçın kırılma noktası ise onbirinci rauntta gelen ilk knockdown oldu daha sonra ardı ardına iki knockdown daha yapan Erik Skoglund maçı nakavtla kazadı.

Erik Skoglund

İşte nefes kesen maçın son anları:

03:08

  0 0 vote
  Article Rating

  Ömer Mert Savcı

  UFC Türkiye Youtube, Twitter, Facebook sayfalarının kurucusu.Twitter: @UFCTurkiye Youtube: @UFCTurkiye Facebook: @UFCTurkiyeTR

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  3 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  DAVİD HAYE
  DAVİD HAYE
  4 yıl önce

  Erik skougland kemer maçına yaklaşıyor ama bu siklette kemer şansı yok gibi birşey.beterbiev ile kemer eleme maçı yaparsa yolun sonuna gelir.

  Faruk
  Faruk
  4 yıl önce

  gerçekden iyi maçdı vede erik i tebrik etmek gerek gercekden cok hızlı vede tekniği mükemmele yakın bir boksör ben cok sevdim karşısındakı kosovalıda boş adam değil oda iyi boksör bence cok güzel maçdı eriki ekstra takib edecem bundan sonra gercekden piyesada yumruk atmasını bilmeyen o kadar boksör verki böle adamları bulunca mutlu oluyorum 😉

  cemil
  cemil
  4 yıl önce

  Bu siklette kemer maçları kıran kırana olacak: kovalev, stevenson, beterbiev, ward…

  Başa dön tuşu