Amatör Mücadele SporlarıBoks

Joshua vs Emre Mor Aynı Şapkayı Giydi Ortalık İŞİD Yakıştırması ile Çalkalandı – Trajikomik

JOSHUA ŞAPKA

Milli futbolcumuz Emre Mor’un giydiği bir şapka ortalığı Türkiye’de karıştırdı. Hatta bu şapka dolayısıyla Emre için işidçi yakıştırması yapıldı. Anlamını bilmedikleri arapça yazılı bir şapka için bu uydurma haberi yapanlar fena faka bastı…

Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan şunları söyledi:

Bugün gördüğümüz haberler karşısında büyük bir şok yaşadık. Özellikle Emre’nin bu haberler karşısında ne kadar üzüldüğünü anlatamam. Daha 18 yaşında ve kalbi ülkesi için atan gencecik bir çocuğu böylesine iğrenç şeylerle yan yana getirmek nasıl bir aklın oyunu bilmiyorum. Ama Emre’yi bu tip konulara alet etmeye çalışanlarla kanun önünde hesaplaşacağım.

EMRE MOR ŞAPKA

Halbuki bu şapkayı IBF Ağır Sıklet boks şampiyonu Anthony Joshua’da takıyor. Takılan bu şapka dünyaca ünlü İngiliz markası ‘Sultanest’ ve üzerindeki Arapça yazı da ‘Londra’ anlamına geliyor. Joshua’nın bu şapkayı takmasının ardından Türkiye’de Joshua müslüman mı oluyor diye yorumlar da yapılmıştı.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
8 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Yavuz Mercan
Yavuz Mercan
7 yıl önce

Millet arapça bir yazı gördüğünde ona direkt ışidci gözüyle bakıyor olması tam bi cahillik içeriyor. Özellikle bunu gelecekte türk futbolu açısından belkide en önemli bir gencimize karşı. Bizim ilerici diye gördüğümüz sömürgeci batıcılar gerçekten bu konuda oldukça başarılı olmuş. Adamlar kedinin fareyle oynaması gibi oynuyorlar islam alemiyle.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
7 yıl önce

Konu terörizmdeyse kendileri bu işi çok daha iyi bilir. Birde bok atmaya çalışıyor cahil iblisler…

Hüseyin Özkan
Hüseyin Özkan
7 yıl önce

İsidi musluman bir orgut olarak lanse edip insanlara islamiyeti ve muslamanligi kotu gostermek isteyen dis gucler. Bunu cok iyi basariyor bu haberden bunu anladim. Bizim gibi musluman bir ulkede bile arapca yazilan yaziya on yargiyla bakiliyorsa. Musluman olmayan dunya ulkeleri neler dusunur.

Gökhan Sebilci
Gökhan Sebilci
7 yıl önce

hocam böyle sığ düşüncelere kapılmak ileride birçok milleten insanın yaşadığı ortama girdiğinde başına iş açabilir. her milletin kötü bireyleri olduğu gibi iyi ve sorumlu davranışlar sergileyen bireyleri de mevcuttur. devletlerin kendi aralarında yarattıkları suni çatışma ortamının gazına gelip başka insanların onurunu gururunu zedeleyici yorumlar yapman doğru değildir. nerede yaşıyorsun bilmiyorum ancak gün gelir çok övdüğün türk milletinden bir kişi çıkıp… Devamını oku »

Marvelous .
Marvelous .
7 yıl önce

+1

Roman
Roman
7 yıl önce

Faka basti 😀

Yıldıray
Yıldıray
7 yıl önce

Aman Murat hocam bu site de İslam iyet dediğin anda sana saldırırlar ama sen söylemekten geri kalma güzel yazı eline sağlık.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
7 yıl önce

Kesinlikle katılıyorum.

Başa dön tuşu
8
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.