Boks

Mike Tyson – Evander Holyfield Maçı İçin Ekipler, Anlaşamadı! Planlar Suya Düştü…

Dört kez ağır sıklet şampiyonu olan 58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), 54 yaşındaki Mike Tyson (50-6-0) ile üçüncü kez karşılaşmak için görüşmelerin sürdüğü, boks dünyasının gündemindeydi. Evander Holyfield, Mike Tyson ile üçüncü maçı yapacaklarını ve yakın zamanda maç tarihinin duyurulacağını dair açıklama yapmıştı. Bir kaç gün önce Mike Tyson, podcast programında Mayıs sonunda ringe geri döneceğini açıklamıştı fakat Tyson’ın rakibi henüz resmi olarak açıklanmamıştı.

Mike Tyson - Evander Holyfield Maçı İçin Ekipler, Anlaşamadı! Planlar Suya Düştü...

Holyfield, Tyson ile üçüncü maçı yapmak için sürekli görüşme halindeydi. Evander Holyfield ekibinin üyeleri, Mike Tyson’ın 29 Mayıs’ta Miami’deki Hard Rock Stadyumu’nda Holyfield ile maç yapmak için en az 25 milyon dolarlık bir teklifi reddettiğini açıkladı.

Mike Tyson - Evander Holyfield Maçı İçin Ekipler, Anlaşamadı! Planlar Suya Düştü...

Holyfield’ın ekibinden Kris Lawrence, Pazartesi günü yaptığı açıklamada: “Bunun bir anlaşma olduğunu düşündük ancak Tyson’ın çalışanları tüm teklifleri reddettiğinde hızlıca bitti. Başından beri iyi niyetle müzakere ediyorduk ve sonunda zamanımızı boşa harcadık.” dedi.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.