Boks

Pacquiao – Spence Jr, Çifte Unvan Maçına; Ring Magazine Unvanı da Eklendi!


42 yaşındaki Filipinli senatör Manny Pacquiao (62-7-2), yenilgisiz WBC–IBF Yarı Orta Sıklet Şampiyonu Errol Spence Jr. (27-0-0) ile 21 Ağustos tarihinde Las Vegas’ta mücadele edecek.

Ring Magazine Yarı Orta Sıklet Unvanı boşta bulunuyor. Genellikle Ring Magazine Unvanı, kendi bünyesindeki sıralamada; 1. ve 2. sıralamadaki boksör arasında yapılan mücadelenin kazananına takdim edilir.

Ring Magazine Unvanı

Ring Magazine sıralamasında; 1. sırada WBC-IBF Yarı Orta Sıklet Şampiyonu Errol Spence Jr., 2. sırada WBO Yarı Orta Sıklet Şampiyonu Terence Crawford ve 3. sırada Manny Pacquiao bulunuyor.


Ring Magazine Yarı Orta Sıklet Sıralaması

Ring Magazine Yarı Orta Sıklet sıralamasında, 1 ve 2. sırada bulunan; Spence Jr. – Crawford karşılaşması ayarlanamadığı için Spence Jr. – Pacquiao ayarlanabilmişti. Ring Magazine yönetimi, 1 ve 3. sıralamada bulunan boksörlerin (Spence Jr ve Pacquiao) arasında yapacağı maçı kazananına Ring Magazine Yarı Orta Sıklet Unvanı verilmek üzere yapılan oylamanın, başarıyla onaylandığını duyurdu.

Spence Jr – Pacquiao karşılaşmasında WBC-IBF Yarı Orta Sıklet Şampiyonluklarıyla beraber Riing Magazine Yarı Orta Sıklet Unvanı da ortada olacak.

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x