Boks

Sergey Kovalev Ve Nadjib Mohammedi Toplantısında Neler Konuşuldu?


72315kovalev00t

Yarın gece Las Vegas’da WBA/WBO/IBF Dünya Hafifsıklet unvanlarını Nadjib Mohammedi’ye karşı savunmak için ringe çıkacak olan Sergey Kovalev, rakibi ile birlikte dün Las Vegas’ta tartıya çıktılar. Tartının hemen öncesinde ise bir toplantı gerçekleştirildi. Bu toplantıda ikilinin arasında geçen konuşma şöyle oldu…

Sergey Kovalev: “WBO’ya teşekkür ederim. Bu benim ilk kemerim ve çok şey ifade ediyor. Bu ring için teşekkür ederim. Buradaki herkese bugün buraya geldikleri için teşekkür ederim. Organizatörüme, menajerime ve Nadjib Mohammedi’ye teşekkür ederim. Benim kim olduğumu bu Pazar gecesi göstermek istiyorum. Ben hala mümkün olduğunca uzun süre şampiyon kalmak istiyorum. Henüz kariyerimdeki hedeflediğim herşeyi tam anlamıyla alamadım. Amatör kariyerimde de bana çok fırsat vermediler. Ben amatör kariyerimde hep zarar gördüm ve bu zamanı hep kapalı kapılar ardında geçirmek zorunda kaldım. Bu Pazar günü güzel bir gol atacağım. Bu Pazar günü attığım gol, benim kariyerimdeki bir sonraki adım olacak. Ben kimseye en iyi diyemem. Bir yerlere gelmek için her gün çalışın.”

Nadjib Mohammedi: “Ben çok heyecanlı ve mutluyum. Sergey Kovalev, Main Event ve HBO’ya teşekkür ederim. Bu karşılaşma için sert bir kamp dönemi geçirdim. Ve ben şuan çok mutluyum. Bu Pazar gecesi iyi bir karşılaşma ortaya koyacağıma söz veriyorum. Ben hazırım. Çok teşekkür ederim…”

Karşılaşma Pazar gecesi saat 23:00’dan itibaren Kanaltürk ekranlarında olacak.

 


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu