Boks

Tyson Fury’nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak

Promotörü Frank Warren Konuştu

Tyson Fury’nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak

Deontay Wilder’ı nakavt ederek WBC’nin ağır sıklet dünya şampiyonu olan Tyson Fury’nin yeni maçı hakkında açıklama en yetkili ağızlardan birinden geldi.

Tyson Fury’nin Top Rank ile birlikte maçlarını organize eden Frank Warren Çingene Kral’ın yeni maçı hakkında konuştu.  Frank Warren ezberlerin bozulacağını ifade ederken şaşkınlık verici bir mülakat verdi. Tyson Fury’nin organizatörü Frank Warren, bir sonraki maçın dövüş dünyasında kartların yeniden karılmasına sebep olacağını dile getirdi. Herkesin de konuştuğu Tyson Fury MMA maçında Francis Ngaannou veya Jon Jones karşılaşacak haberleri ayyuka çıkmıştı.

Tyson Fury'nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak
Tyson Fury’nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak – Fury MMA Antrenmanda

WBC ağır sıklet unvan sahibi Fury boksör olmayan biriyle dövüşürse, Dünya Boks Konseyi’nin Fury’nin ağır sıklet unvanını elinden alıp almamaya karar vermesi gerekecek. Fury’nin son şampiyonluk savunması, son dört maçından üçünü kaybetmiş ve daha önce iki kez yendiği 39 yaşındaki  Dereck Chisora’ya karşıydı. Dünyadaki tüm beklenti Fury’nin IBF, WBA ve WBO ağır sıklet şampiyonu Oleksandr Usyk’e karşı unvanını birleştirme maçı yapması yönünde.

Warren Simon Jordan’a Konuştu ve Ezberler Bozulacak Dedi

Peki ezber bozacak maç hangisiydi? Podcaster Simon Jordan’a konuşan Frank Warren’a Simon Jordan, “Jon Jones ile Martin Bakole ya da Francis ile mi ezber bozacaksınız” diye sorduğunda ünlü promotör “sadece bir kaç hafta bekleyin bu isimler değiller! Ezberin bozulacağını göreceksiniz” cevabını verdi.

Tyson Fury'nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak - Warren vs Jordan
Tyson Fury’nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak – Warren vs Jordan

2 Boksör MMA Maçı mı Yapacak?

Biz de Fight Club Web olarak bunun nasıl bir ezber bozulacağı konusunda fikir yürüttüğümüzde iki boksörün MMA maçı olabileceği konusunda bir fikre vardı. Bakalım zaman neyi gösterecek. Sizce nasıl bir ezber bozma olacak bu?

Tyson Fury’nin Yeni Maçında Ezberler Bozulacak

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.