(VIDEO) George Groves’dan Carl Froch’a Süper KroşelerHaberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

30 Yorum - "(VIDEO) George Groves’dan Carl Froch’a Süper Kroşeler"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

sonuç groves tko oldu 😀

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

froch bu yumrukları yeyip sallanmadı ya helal olsun

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

dalgaç’a katılıyorum. frochun çeneye o net yumrukları alıp da düşmemesi fizik kurallarına aykırı.gerçi bu maçta 3-4 kere grogi olup yeri öpmüştü ama buna ragmen froch’un ne kadar saglam bir çeneye sahip oldugu ve groves’un da ne kadar sağlam kontra vurdugu ortaya çıkıyor. grovesun tek şanssızlıgı 25 yaşındayken frochla karşılaşmasıydı.gerçi bu döneme nazaran groves’un çok da gelişim katettiği söylenemez, hatta geriledi diyebilirim. groves 2 maçta da maçı önde götürüyordu. 2 maçta da tek yumruk herşeyi değiştirdi. froch gibi döneme damga vuran bir efsaneyi prime zamanındayken ward’un zekasıyla onu alt etmesi de wardu efsanelerin efsanesi yapıyor.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

hayret normalde sen bu lafı floyd için söylerdin ama ward için söyleyince şaşırdım… 😀
bence de ward sıklet gözükmeksizin en büyük 5 boksörden biridir…

social
Üye
social

ikinci maçıda önce goturuyordu ama boks işte tek yumruğa bakıyor, canelo ile khan maçı buna örnek değilmi ama bütün raondları almışken brutal ko oldu

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

ordi eyvallah dostum. bide şu ggg düşmanlığın olmasa! 🙂

PACMAN
Üye
PACMAN

Efsane tamam eyvallah ama efsanelerin efsanesi tam senlik bir cümle

fix1
Üye
fix1

bu sitede mma başlığı var ama haberleri yok! ufc de neler neler oluyor. sitede haberi yok. o zaman, o başlığı kaldırın!

GennadyMustafa
Üye
GennadyMustafa

Carl froh çok sağlam bir adam,yumrukları balyoz gibi, meşhur bi uzaktan yakına sağ aparkatı var ona hastayım, çenesi çok iyi adam gard bile almıyo, bu adamda sevdiğim bir özellikte maçta hiç uyuşmuyo, düşünce çakı gibi ayağa kaltı groves maçında, mikkel keslerle olan ilk maçındaki yenilgisi çok saçma oldu

sa yo na ra
Üye
sa yo na ra

şu yumrukları eubank’a tutturabilirse seyir zevki tavan yapar.

EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

İnsallah intikamimizi alicak eubanktan groves…

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

inşallah ama zor. eubank makine gibi gerçekten. tek rakibi var: ggg

EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

Katiliyorum. Groves buyuk ihtimalle nakavt olacaktir .

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

George groves ile uebankin maçı yılın maçı olur… adamım groves kalbim seninle..tabi ilk baş şu Fox un icabına bakman gerekecek

VolkanK
Üye
VolkanK

Malesef o kondisyonu ile hiç bişey yapamaz groves

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Groves kondisyon sıkıntısı olmayan bi boksör ve ilerleyen raundlarda açılan biri bence şu an sikletinde en indirici yumruk gücü olan boksörlerden ..

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

groves çeneden yakalarsa veya güçlü yumruklarıyla eubanka zarar verirse belki kazanır. yoksa da bi b.k yapamaz. chudinov un favorim olmasa da groves u baskısıyla çok zorlayacağını söylemiştim. groves o pres sonucu neredeyse ilk raundlarda nakavt olacaktı. eğer chudinov u nakavt edemeseydi son raundlarda ayakta kalacak hali kalmayacaktı. kondisyon sorunu da var. eubank ters bir şekilde yakalanmazsa veya videodaki gibi çok sert darbeler almazsa içinden geçer groves un.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Ahmet neden Avni maçında hakem ilk nakavtta maçı bitirdi nasıl anladı avninin ayağa kalkamayacagini… mesela aynı durum klitcko joshua maçında defalarca oldu ama orada böyle bi olay yaşanmadı… mesela klitcko 3 kere ko oldu joshua 1 kere neden orada direk maçı bitirmedi

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt
Yere düşen kişinin durumuna göre hakem saymadan bitirebiliyor. Mesela wlad düşüyordu ama hemen devamında yerdeyken toparlanmaya başlıyordu. Bu gibi durumlarda hakem yerdeki boksöre saymaya başlıyor. Ama dikkat ettiysen avni o ters yumrukları yer yemez çuval gibi yere seriliyor. Hakem avni nin başına geldiğinde kalkamayacağını ve iyi olmadığını anladığı için bitiriyor. Sonuç brutal nakavt. Haklı bir karar. Ayrıca birşey daha söylemek istiyorum. Bir boksör yere düşünce nakavt değil knockdown olmuş oluyor(uğraşmadan nakdavn da diyebilirsin. Tıpkı knockout a nakavt dememiz gibi). Sonrasında kalkamıyor ise nakavt olmuş olur. düştükten sonra kalktıysa da bunun adı yukarıda dediğim gibi knockdown oluyor. Ben terimlerden pek anlamam… Devamını oku »
About Billions
Üye
About Billions

Çok güzel bi maçtı. Grovesun kaybetmesine üzülmemek elde değil. Çok iyi performans gösteriyordu. Bu ilk maçtı sanırım. Bence hakem ilk maçı bitirmekte acele etmişti. Groves oyundan düşmüştü ama sanki maçı bitirebilirdi ya da en azından yere düşüp, kalkamamasıyla kaybetmeliydi. Kendisi de bunu isterdi sanırım.

AgnusDei+
Üye
AgnusDei+

geri dön ward. ne zaman kovalev froch kessler vs adamları görsem hüzünlenip bir sigara yakıyorum gidişine reiisss. 🙁 groves eubanki hayatta yenemez dipnot geçeyim.

GGG
Üye
GGG

İyi de Froch öpmüştü sonra Groves’u, Froch farklı bir boksördü 🙂
Groves bu yumrukları eubank’a vurursa yatırabilir. Eubank’ın çenesi henüz test edilmedi

Claymaker
Üye
Claymaker

bence ilk maç çok tartışmalı bir araya girişle tko oldu
groves un düşeceğinden emin bile değilim hala canım sıkılır o pozisyonu izledikçe puan olarak öndeydi çünkü

GGG44
Üye
GGG44

Bizim avnin çeneye bak bide frounc a bak avnide o çene oldukca bi cacik olmaz. Son yillarda gördüğüm en iyi nakavtti.Eubank kazanir güle oynaya grovesi yener.Tahminim sampiyon bile olur.Ancak siklet düşeyim demesin canelo~ggg bayiltir eubanki bir ay bulanik sıçar.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Avni kariyer açısından maalesef sıkıntı yaşayabilir çünkü belli bi stilde dövüşüyor kendini geliştirmesi gerek bjs mesela rakibe göre strateji geliştirip dövüşüyor buda onu başarıya taşıyan en önemli faktör..Avni seri birisi değil bunun zararını bu maçta gördü diğer uebankin rakipleri bu hataları yapmayacaktır..

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Ya aslında nice şampiyonlar nakavtla yeniliyor unutuluyor mesela klitcko fena nakavt oldu joshuaya .. biz sadece sanki kendi kardeşimiz abimiz nakavt olmuş gibi hissettiğimizden dolayı duygusal olarak böyle düşünüyoruz..yani dediğin mantıklı aslında uebank alayını nakavtlarsa avninin yenilgisi unutulacaktır

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Ya bu seferde millet başlar “eubank golovkinle canelo yu üst üste koyar …” falan demeye. Bende iki arada bi derede kaldım. Eubank yensin mi yenilsin mi ne istediğimi şaşırdım 🙂 aslında izlemekten çok keyif aldığım ve sevdiğim bir boksör ama abartılınca da olmuyor.

Big George
Üye
Big George

Mesele karne meselesi değil bence, 17-5 karnesi olsa bile umut edebilirdik ama adamın yapısal problemleri var. Maçtan önce de söylüyordum bunu ama çenesine çok güveniyorduk. Elindeki tek avantajı da boşa çıkınca düşünmeye başladım bu adam ne yapacak diye.

VolkanK
Üye
VolkanK

Avninin çenesi sandığınız kadar kötü deil bu kadar kombine yersen sonuç kaçınılmaz oluyor

Kaan TÜRK
Üye
Kaan TÜRK

oha..