(VIDEO) Namağlup Kosovalı Senad, Yenilgisiz Alman Panzerini Devirebilecek Mi? Cumartesi 22:00’de Canlı Yayınla DMAX’te!


Bu Cumartesi 22:00’den itibaren DMAX ekranlarında Berlin’den canlı yayınlanacak Agit Kabayel vs Miljan Rovcanin EBU Avrupa ağır sıklet şampiyonluk gecesinin ikinci büyük karşılaşması 20 maçta namağlup Alman ağır sıklet Tom Schwarz ile 16 maçlık kariyerinde bütün rakiplerini nakavt eden Kosovalı Senad Gashi arasında olacak.

Aynı zamanda WBO Kıtalararası şampiyonluk kemerinin ortada olacağı karşılaşmanın galibi, 2019 yılında WBO dünya şampiyonunun (o tarihe kadar değişmemesi halinde Anthony Joshua’nın) muhtemel rakibi olacak.

Sizce Gashi’nin Schwarz karşısında şansı var mı? Görüşlerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

7 Yorum - "(VIDEO) Namağlup Kosovalı Senad, Yenilgisiz Alman Panzerini Devirebilecek Mi? Cumartesi 22:00’de Canlı Yayınla DMAX’te!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Okan
Üye
Okan

Seyir zevki yüksek bir gece olsun, hak edenler kazansın inşaAllah.

Yasin Yavuzyılmaz
Üye
★★
Senad Gashi gerekli gereksiz skiv kullanan bir boksör (boks dışı çömeliyor arada) ve bununla birlikte kendini aşırı yoruyor ki daha prof kariyerinde 4 round dan yukarısını görmemiş. Yumrukları vurabilirse etkili olabilir fakat bir ağır siklete göre yumrukları kısa kaldığı için sıkıntılı. Tom Schwarz ona göre çok daha uzun, distant kontrolü schwarz’da olacaktır. gashi %100 ko oranına sahip fakat schwarz ona… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

ağıt tan nakavt bekliyorum. tom schwarz-senad gashi maçına gelirsek favori schwarz gibi görünüyor. ama ben senad gashi kazansın istiyorum.

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

agit maçı alır nakavtla.schawrz senad maçında senadı favori görüyorum nakavtla senad alır diye düşünüyorum.ayrıca 2.5 yıldızlık bir boksör tek maç yapıp unvan maçına çıkması ne kadar mantıklı wbo da ağır siklet unvan maçı bu kadar kolay yapılmamalı.

YaBuZ
Üye
YaBuZ

amir khanın da maçı yok muydu bugün?

zeydharis61
Üye
zeydharis61

Schwarz ın son 2 maçını seyrettim.boyu fiziği var.öyle çok hareketli değil.senad ı hiç seyretmedim. Schwarz senada göre daha ciddi maçlar yapmış.bu maçta senad ya yıldızlaşacak yada fısss balon gibi sönüp gidecek diye düşünüyorum.çünkü adam 3 yıldız sen 2.5 yuldız boy kısa.mike tyson sitili maça girmeli ki bu ayı yıkılsın.roundlar ilerledikçe işi zorlaşır.almanlar da dayanıklı olur.senadın işi bana göre oldukça zor

Yilmaztas
Üye
Yilmaztas

Alman hem dayak yedi hem maci aldi