Diğer

10 Yıl Oldu Ring Sporlarında 4100+ Maç Mikrofon Başında


bilgehan_spiker

Bugün 13 Ocak 2017 İlk ring sporu maçımı FOX’ta 13 Ocak 2007’de Avrasya Kickboks Şampiyonasında anlatmıştım. Sonra K-1’ler Sinanlar, Selçuklar, Dela Hoyalar, Floydlar, Badr Harisi, Semmy Schiltları, Direkçisi, Şahin’i, Sakisi, Bonjaskisi, Klitschkosu, Valuev’i Ibragimov’u, Hayesi, Joshuası, Fırat Aslan’ı, Jeff Hardysi, John Cenası, TNA ler WWE… Puyaka Puyaka… Kendi ürünüm Turkish Power Wrestling… Önerler. Adem’i Holzken’i, Beqiri, daha kimler kimler… Atakanlar, Erhanlar, Sedalar, Rahmetli Volkan, elbette Sarı… süper star Golovkin… Avni Yıldırım… Meclis 😂 Vay be neler görmüşüz. Kırkpınar… 34 değişik ülke 115 yurt dışı seyahati… Tam 10 yıl olmuş mikrofon başında 4100+ maç! Asla unutulmayacak röportajlar. Arena Box, Matchroomlar, Golden Boylar HBO yayınları… Deliormanlı… Yanlışım oldu belki tonla. Lütfen Affola… Kutlama yapmak isterdim elbet dostlarla ama pek zamanı değil. Belki ilerde, herkesin mutlu oldugu bir dönemde sözüm olsun…

Saygılarımla…


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
tyson
tyson
5 yıl önce

k-1 gibi bir efsaneyi türkiyede yayınlanmasına ne gibi bir katkınız oldu veya oldumu bilmiyorum ama eğer olduysa kendi adıma çok teşekkür ederim.o efsane maçları,turnuvaları,efsane sporcuları izleme fırsatı bulduk zira ozamanlar internet yaygın değildi.zaten böyle bir bilincimizde yoktu ben ring sporlarını k-1 ile tanıdım sporada hari,bonjasky… izleyerek başladım.ozamanki anlatımlarınızda bizler için motivasyon kaynagıydı ayrıca remy bonjaskyi,sakiyi türkiyeye getirmeniz program yapmanız hayat… Devamını oku »

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
5 yıl önce

Başarılarının devamını diliyoruz.Birlikte nice yıllara…

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce

Orhan ayhan yıllar boyunca 8000 in üzerinde maç anlatmış. demek Bilgehan bey bir 10 yıl sonra bu rekoru egale edebilir 🙂 hakikaten taraflı yorumlarıyla bile bilgehan demir i çok beğeniyorum. Birlikte daha nice senelere inşallah. Bizden sonraki nesillere de maç anlatmanız dileğiyle…

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce

Zaman zaman kızdığımız oldu bazı boksörlere takıksın diye, mesela şimdiki Joshua gibi ama yine de seviyoruz seni be, senin o heyecanın olmadan çıkmıyor tadı inan.

Nice on yıllara Bilgehan… Lakin senin bu Joshua sevgin normal seviyeye inecek gibi değil. Orhan Ayhan’ın Oscar De La Hoya’sı vardı seninde Joshua. Neyse biz seni böyle kabul ettik.

Braddock
Braddock
5 yıl önce

Bilgehanin en iyi dönemleri k1 li yıllardı. 2008 2012 arası kicknoksun efsane zamanlariydi. Lazorun dedigi gibi şu an türkiye de bu işin enniyisi bilgehan. Ama eleştiri olarak mesela aklima geldi. Gidip tony bellew le röportaj yapip sadece avni yıldırım la ilgili sorular soruyosun. Biraz evrensellesmek gerek. Ben olsam haye maçı ile ilgili de soru sorardim. Adam avniyi nereden bilsin. Röportajlarda… Devamını oku »

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce
Reply to  Braddock

aynı şeyleri bende düşündüm ama o bir spiker. sonuçta bir gazeteciden bahsetmiyoruz.

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce
Reply to  Braddock

Açıkçası Bilgehan’ı bir spiker olarak pek sevmiyorum. Çoğu kişi aynı eleştiriyi yapıyor adama lakin bu gerçek, adam resmen anlattığı maçları yaşıyor, gaza geliyor, bize de yaşatıyor maçı, arkadaşım ile izliyormuş gibi oluyorum maçı. Bilgehan’ı özel yapan bu. Soru konusuna gelirse, Bellew’e Haye’yi on bin kişi sormuştur zaten, lakin adam Avni’yi nereden tanıyacak o konuda haklısın. Bence bu top class adamların… Devamını oku »

Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
5 yıl önce

Abi senin hatan olsa ne olacak biz seni çok seviyoruz sen adamın dibisin 🙂

Kağan
Kağan
5 yıl önce

Helal olsun abi sen olmasan k1 i zamanında izleyemezdik geçenlerde badr hariye gömüyodun ama olsun iyide katkın oldu şu ülkede ring sporlarını önemli hale getirdin sevdirdin.

Tyson Fury
Tyson Fury
5 yıl önce

Senin bir suçun yok 10 yıldır bizi senin anlatımına mahkum edenler utansın

Başa dön tuşu