Floyd Mayweather İstanbul Basın Toplantısı ve Sonrası. Tüm Fotoğraflar Burada


floyd istanbul ümit akbulut ece erken

Dünyanın en çok kazanan sporcularından biri olan Amerikalı yenilgisiz boksör Floyd Mayweather, İstanbul’a geldi.

Organizasyon şirketi sahibi Ümit Akbulut’un davetlisi olarak bugün özel jetiyle İstanbul’a gelen Mayweather, The Grand Tarabya Otel’de bir basın toplantısı düzenledi.

Yarı orta sıklette 49 maça çıkan ve tamamını kazanan ABD’li boksör, “Buraya son geldiğimde, yine geleceğimi söylemiştim. Ben sözümün adamıyım ve buradayım. İstanbul’a geldiğim için mutluyum. Türkiye’de büyük işler yapmak istiyorum. İlk İstanbul’a geldiğimde bana, ‘Sen hasta mısın? Hayatın tehlikede, bombalar patlıyor’ dediler. Ben iddiayı ve riski severim. Hiçbirine inanmadım. Amacım şirketimi Türkiye’ye taşımak” ifadelerini kullandı.

Boksu bıraktığını vurgulayan Mayweather, “Şu an dövüşmeyi düşünmüyorum. Huzurlu bir hayat sürüyorum ve kurduğum şirketi Avrupa’da tanıtmak istiyorum. Şu an İstanbul’da huzur ve mutluluk arıyorum” dedi.

Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonluğu unvan maçında İngiliz Tyson Fury’nin Ukraynalı Wladimir Klitschko’yu yendiğininhatırlatılması üzerine Mayweather, “4 bin dolar Fury’ye bahis oynadım ve 22 bin dolar kazandım. İkisini de seviyorum. İyi karakterler ama artık yaşlandılar” şeklinde konuştu.

Kendisinden sonra en iyi boksör sorulması üzerine ise Mayweather, “Her boksçunun bir özelliği vardır. Bana göre dünyanın en iyisi benim. Bundan sonra kim olur, bilemem. Şu an hala en iyisiyim” cevabını verdi.

Boynundaki kolyenin fiyatı sorulması üzerine ise yenilgisiz boksör, “En pahalı kolyem bu değil. Ne kadar ödediğimi bilmiyorum. En pahalı kolyem 3 milyon dolar” diyerek sözlerini tamamladı.

Floyd Mayweather ve ekibi daha sonra boğazdaki bir gece kulübüne geçerek gecenin ilerleyen saatlerine kadar müthiş bir eğlenceye katıldı.

IMG_8283 IMG_8290 IMG_8298 IMG_8306 IMG_8309 IMG_8313 IMG_8320 IMG_8358 IMG_8365 IMG_8367 IMG_8372 IMG_8388 IMG_8392 IMG_8398

 


Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "Floyd Mayweather İstanbul Basın Toplantısı ve Sonrası. Tüm Fotoğraflar Burada"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Kaan Türk
Ziyaretçi
Kaan Türk

Abi bukadar görgüsüz bi insan görmedim ya ama müthiş bir boksör. Keşke bizim Türklerden de şöyle biri çıksa.

Lara
Ziyaretçi
Lara

Görgüsüz ama kazandığı paranın hepsini hak ediyor.Çoğu boksörün antrenman videolarını izliyorum bu adam kadar çalışanını daha görmedim.

Mike tyson
Ziyaretçi
Mike tyson

deontay wilder & arthur szpilka macı 16 ocakta. guzel mac olacak

Lara
Ziyaretçi
Lara

Türkiyede maçlar düzenleyebilirlermiş :D.

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Parker 1. Rounda ko etti rakibini

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Ugonohda aynı şekilde 1. Rounda bitirdi.

halo
Ziyaretçi
halo

Floyd biraz görgüsüzlük yapıyor orası öyle ama iki yüzlü biri kesinlikle değil. Çok fazla yalnla dolanla da işi yok belli ki. Yani riyakarlık yapmasındansa böyle net olması bence daha iyi

Soner
Ziyaretçi
Soner

o yanındaki ismini unuttuğum sarı hatunun orada ne işi var? aklıma bişeyler geliyor ama söylemek istemiyorum 🙂

muro
Ziyaretçi
muro

o sarısın hatun zencılere hasta