(FOTO GALERI) Antonio Margarito’nun Hedefi Canelo! Ama Öncesi Abisi!


margarito-alvarez-kapak

Bir dönem dünyanın en önemli boksörlerinden biri olarak kabul edilen “Meksika Fırtınası” lakaplı Antonio Margarito, uzun bir aranın ardından geçtiğimiz Mart ayında ringlere dönmüş ve Jorge Paez Jr’ı zor da olsa mağlup etmeyi başarmıştı.

38 yaşındaki Margarito boks kariyerinin son demlerini yaşarken, Meksika’nın yeni süper starı Canelo ile ringe çıkmak ve kendisini bir kez daha kanıtlarken cebini de doldurmanın hesaplarını yapıyor.

Eski şampiyon şimdilik bir Canelo maçı alamasa da, abisini yenerek Canelo’ya bir intikam hırsı yükleyebileceğini ve bu şekilde hedefine ulaşabileceğini düşünüyor. Hafif orta sıklette gerçekleşecek olan Antonio Margarito vs Ramon Alvarez mücadelesi 13 Ağustos’ta Meksika’nın Baja California şehrinde düzenlenecek.

Belki 2 boksör için de bu noktada dünya şampiyonluğu çok uzak bir ihtimal. Ama hem isimlerinin popülaritesi, hem mevcut şampiyonlar için nispeten kolay bir rakip olmaları, hem de arkalarına alacakları Meksikalı taraftarları bir arada düşündüğümüzde bu maçı kazanan tarafın yakın zamanda bir dünya şampiyonluk maçına çıkması olasılıklar dahilinde.

İki boksör basın toplantısında yüz yüze geldi ve o anlar objektiflere böyle yansıdı:

margarito-alvarez (2) margarito-alvarez (3) margarito-alvarez (4) margarito-alvarez (5) margarito-alvarez (6) margarito-alvarez (7) margarito-alvarez (8) margarito-alvarez (9) margarito-alvarez (10)


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "(FOTO GALERI) Antonio Margarito’nun Hedefi Canelo! Ama Öncesi Abisi!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Manny Pacquiao
Ziyaretçi
Manny Pacquiao

Margarito devrin bitti artık

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

margarito canelo ile maç yapmak için daha iyi bir rakip seçmeli.canelo ile abisi bir vitali wlad değil.canelonun abisi canelonun yanından bile geçmemiş.canelo margarito ve abisini 12 raund sürmeden aynı gecede ko eder.canelo margarito ile maç yapmaz çünkü abisi prestijli bir bokscu degilki intikamı ses getirsin .

Murat koç
Ziyaretçi
Murat koç

Alvarezin 3boksor abisi daha var.hatta birtanesi wba de şampiyon olmustur.maça da gelirsek saul alvarez bu rakiple maça çıkmaz. Boş bir temenni olmus

Roman
Üye
Roman

Canelo abisinden de margarito’ dan da çok daha kaliteli bir boksör. Margarito sadece yüklü para kazanmak istiyor. Yoksa canelo yenmesi falan hikaye.