GLORY 61’de İki Şampiyonluk Maçı Heyecanı Birden Yaşanacak!


Dünyanın en büyük kickboks organizasyonu olan GLORY, 2 Kasım’da New York’ta GLORY 61 dövüş gecesini düzenleyecek. Gecede iki şampiyonluk maçı heyecanı birden yaşanacak.

Gecenin ana maçında GLORY hafif siklet şampiyonu Sitthichai Sitsongpeenong, Josh Jauncey ile unvan koruma maçına çıkacak.

GLORY hafif sikleti domine eden Taylandlı Sitsongpeenong, bu karşılaşma ile birlikte 6.kez kemerini korumaya çalışacak. 26 yaşındaki dövüşçü, son maçında Marat Grigorian’ı puanla mağlup etmeyi başarmıştı.

Kanadalı Josh Jauncey ise 2018 yılında çıktığı 2 karşılaşmayı da kazanarak kemer maçına çıkmaya hak kazandı. Jauncey, son maçında Christian Baya’yı puanla mağlup etti.

Gecenin yan ana maçında GLORY kadınlar süper horoz siklet şampiyonu Jady Menezes, eski şampiyon Anissa Meksen ile unvan koruma maçına çıkacak.

Bu maç bu iki dövüşçünün birbirleriyle yaptıkları 3.karşılaşma olacak. Geçen yıl GLORY 43’te yapılan maçı Meksen, puanla kazanmıştı. Geçen Ağustos ayındaki GLORY 56’da yapılan maçı ise Menezes kazanmış ve kemerin sahibi olmuştu.


Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir