MMA

Nick Diaz Bakın Kime Haber Yolladı! “Geliyorum”

Canelo ile Boks İşi Olmadı

2022’de UFC’nin geri dönüşünü hedefleyen eski yarı orta sıklet dünya şampiyonu ve şimdilerde aldığı kilolarla şansını orta sıklette deneyen Nick Diaz, Kamaru Usman’a ‘Seni Yenebilirim’ mesajı gönderdi.

Nick Diaz bu yıl sekizgene geri adım atmak için çalışıyor ve eğer bunu başarırsa sadece elde edebileceği en büyük fırsatla geri gelmek istiyor.

UFC yıldızı, TMZ Sports’a 2022’de dövüşmeyi planladığını ve şu anda bunu bir ihtimal haline getirmek için antrenmanlara devam ettiğini söyledi.

Diaz, “Yıl sonunda kafes dönebilirim ve bunun üzerinde çalışıyorum.” dedi.

Diaz başlangıçta tercih edilen bir rakibi belirtmedi, şimdilik sadece kendi antrenmanına odaklandığını vurguladı, ancak Canelo Alvarez ile boks yapmayı düşünüp düşünmeyeceği sorulduğunda dönüşü için ideal bir senaryo hakkında konuştu. Geçmişte Diaz, boks maçında dövüşmek istediğini tartışmaya açmıştı, ancak şu anki UFC yarı orta sıklet şampiyonu Kamaru Usman daha ağır basmaya başladı. Çünkü Golovkin ile üçüncü maç için anlaşma yapan Canelo maçı kabul etmedi.

Diaz tekrar bir geri dönüş yaptığında elbette ki UFC şampiyonluğu için yarışmaya odaklanacaktır.

Diaz, “Bir unvan için savaşmayı tercih ederim” dedi. “Eğer savaşacaksam, bir unvan için savaşmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Diaz’a daha sonra Usman’a bir mesajı olup olmadığı soruldu ve kısa ve öz ve kendinden emin bir meydan okuma teklif etti.

Sanırım seni yenebilirim, dedi Diaz. “Bana bir şans verirlerse çok sevinirim. Sanırım seni yenebilirim.”

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.