Ronda Rousey Haftalar Sonra Hayranları İle Buluşacak!


ronda-rousey-jimmy-fallon-nbc-w724

Geçtiğimiz 15 Kasım tarihinde Holly Holm ile karşılaşan ve 2. roundun son dakikasında nakavt olarak UFC Kadınlar Horozsıklet unvanını kaybetmiş olan Ronda Rousey, haftalar sonra hayranlarının karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Holly Holm ile çıktığı karşılaşmanın ardından büyük hasar alan Ronda Rousey, uzun bir süre kafese giremeyecek. Fakat Ronda Rousey, bu süre zarfı içerisinde hayranlarını ihmal etmiyor.

Gelen açıklamaya göre Ronda Rousey, 23 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan, NBC kanalında yayınlanan “Cumartesi Gecesi Canlı” adlı programın konuğu olacak. Selena Gomez ile aynı stüdyoyu paylaşacak olan Rousey, haftalar sonra hayranlarının karşısına çıkacağı için bir hayli heyecanlı.


Haberle ilgili başlıklar: , , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

5 Yorum - "Ronda Rousey Haftalar Sonra Hayranları İle Buluşacak!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Cengaver
Ziyaretçi
Cengaver

bu soytarı seneye bu vakitlerde evinde çorba pişiriyo olur.

caner
Ziyaretçi
caner

rövanşı da kaybederse onu izleyeceğimiz yer holywood olur

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Soytarı değilde biraz fazla havalanmış tı. Pes ettirme gücü baya iyi. Rövanşida kaybeder bence. Ama belden yatırırsa kazanır.

Serhan
Ziyaretçi
Serhan

Ronda biraz bu daldaki bayan sporcu eksikliğinden, biraz da medyatik oluşundan dolayı bayağı parladı. Holy Holm gibi gerçek bir dövüşçü karşısında ne yaptığı ortada. Bence kadınlar kategorisinde iyi dövüşçüler çıktıkça Ronda’nın balonu sönecek. Zaten kendisi de bunu bildiği için şov dünyasına yatırım yapıyor şimdiden.

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

Holy bu defa bunun yüzünü çarşamba pazarına çevirecek. ama yakalanmaması lazım tabi…