MMAUFC

Ronda Rousey Haftalar Sonra Hayranları İle Buluşacak!


ronda-rousey-jimmy-fallon-nbc-w724

Geçtiğimiz 15 Kasım tarihinde Holly Holm ile karşılaşan ve 2. roundun son dakikasında nakavt olarak UFC Kadınlar Horozsıklet unvanını kaybetmiş olan Ronda Rousey, haftalar sonra hayranlarının karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Holly Holm ile çıktığı karşılaşmanın ardından büyük hasar alan Ronda Rousey, uzun bir süre kafese giremeyecek. Fakat Ronda Rousey, bu süre zarfı içerisinde hayranlarını ihmal etmiyor.

Gelen açıklamaya göre Ronda Rousey, 23 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan, NBC kanalında yayınlanan “Cumartesi Gecesi Canlı” adlı programın konuğu olacak. Selena Gomez ile aynı stüdyoyu paylaşacak olan Rousey, haftalar sonra hayranlarının karşısına çıkacağı için bir hayli heyecanlı.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
5 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Cengaver
Cengaver
5 yıl önce

bu soytarı seneye bu vakitlerde evinde çorba pişiriyo olur.

caner
caner
5 yıl önce

rövanşı da kaybederse onu izleyeceğimiz yer holywood olur

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
5 yıl önce

Soytarı değilde biraz fazla havalanmış tı. Pes ettirme gücü baya iyi. Rövanşida kaybeder bence. Ama belden yatırırsa kazanır.

Serhan
Serhan
5 yıl önce

Ronda biraz bu daldaki bayan sporcu eksikliğinden, biraz da medyatik oluşundan dolayı bayağı parladı. Holy Holm gibi gerçek bir dövüşçü karşısında ne yaptığı ortada. Bence kadınlar kategorisinde iyi dövüşçüler çıktıkça Ronda’nın balonu sönecek. Zaten kendisi de bunu bildiği için şov dünyasına yatırım yapıyor şimdiden.

Abdullah
Abdullah
5 yıl önce

Holy bu defa bunun yüzünü çarşamba pazarına çevirecek. ama yakalanmaması lazım tabi…

Başa dön tuşu