(VİDEO) Vitor Belfort’un En İyi 5 Nakavtı


Bu cumartesi gecesi Uriah Hall maçıyla birlikte emekliye ayrılacak Brezilyalı efsane dövüşçü Vitor Belfort’un kariyerindeki en iyi 5 nakavt:


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

6 Yorum - "(VİDEO) Vitor Belfort’un En İyi 5 Nakavtı"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

izlemeyi sevdiğim kafesçilerden biriydi. yalnız şu 3. nakavttaki herif nasıl o tekmeden sonra bayılmadı ona şaşıyorum. adam kafaya %100 net tekme aldı ve bıraksalar 4-5 saniye içinde kendine gelecekti(üstelik kaval kemiği isabet ediyor).

GGG
Üye
GGG

3. Nakavttaki herif dediğin adam sıradan bir dövüşçü değil, Michael Bisping. Herkesten dayak yemiş, birçok kişiyi dövmüştür. Genelde krojelerle nakavt olmayı tercih ediyor. Hem o tekme çok sert çıkmamış zaten 🙂

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

son yavaş çekimi izle sert çıkıp çıkmadığını anlarsın 🙂

GGG
Üye
GGG

Belfort piskopat bir adam. İzlemes zevkli dövüşçülerden biriydi. Ayrıca 1 numaradaki nakavtta adama tecavüz etmiş resmen. O adam o maçtan sonra muhtemelen dövüşü bırakmıştır

GGG44
Üye
GGG44

yavaş yada hızlı kafaya o kalval kemiği degmesi ölümle bile sonuçlanabilecek bi durum kafatası kırılan ufc dövüşçüleri var böyle durumlarda..

GGG44
Üye
GGG44

https://www.youtube.com/watch?v=-xBA5mEXWhE
diz kapagı ile kafatasını kırıyor. ggg seninde cyborg antipatin var izle belki üzülürsün kadıncagıza neler çekiyo neler..