BoksPro WrestlingTPW

Bigboy’un Dizisi Pazar 19:45’te Başlıyor!


Bigboy vs Kemik Kıran

Turkish Power Wrestling’in güreşçisi Bigboy dizi çekimlerine Beykoz’da devam ediyor. Çılgın Dershane Üniversite’de dizisi pazar akşamı Show TV’de 19.45’te ilk bölümü ile izleyicisiyle buluşacak. Bigboy dizide bir dövüş yıldızını canlandırıyor. Dövüşten büyük paralar kazanan sona vahim bir olay sonucu dövüşmeyi bırakan milli boksör Bigboy daha sona mecburen dövüşmeye devam etmek zorunda kalır…

Kadroda yer alan dövüş ustaları ise Kubilay Koçgün, Alpay Selvi, Kemal Hudaykuliyev ve Kurt Berk…

Tek kelime ile koltuklarınıza çivilenerek izleyeceğiniz bir heyecan sizleri bekliyor….

Sinema versiyonunda olduğu gibi, gençlik, eğlence, komedi, aşk, dans ve bol enerji vaat eden dizi, filmlerdeki  Mojo (Paşhan Yılmazel), Fırıldak (Ozan Aydemi), Kurdela (Duygu Çetinkaya), Doktor (Okan Karacan), Mustafa Topaloğlu (Mustafa Hoca) gibi eski karekterleri korurken, onların yanına, Bigboy (Memduh Kızılkaya), Astrolog (Merve Dizdar) ve Jobs (Oğuz Peçe) gibi pek çok yeni karekteri de televizyon izleyicisinin beğenisine sunacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Yasin Uslu oturuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir  üniversiteyi kazanamayan Çılgın Dersane öğrencilerinin  başları aileleriyle belaya girer. Bu beladan kurtulmak için hep beraber çok iddialı bir çözüm bulurlar. Ancak bu çözüm başlarına, hiç ummadıkları  çok daha büyük ve komik  sorunlar açar… Sezonun en iddialı komedi dizisi “Çılgın Dersane Üniversitede”, pazar akşamı 19.45’de Show TV’de başlıyor!

Tüm oyunculara başarılar dileriz…

Sakın kaçırmayın…

İşte Çılgın Dershane Üniversite’de Fragmanı:


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu