WWE

Undertaker Tekrar Güreşecek mi?

Undertaker loses at WrestleMania XXX

Undertaker, bildiğiniz gibi son birkaç Wrestlemania’da çıktığı maçlarda ciddi sakatlıklar geçirdi. Buna rağmen bir sonraki Wrestlemania dönemini ise pas geçmedi. En son geçtiğimiz Wrestlemania 30’da Brock Lesnar ile yaptığı maç sırasında ciddi bir beyin sarsıntısı geçirmiş ve maç sonrası kendisini iyi hissetmemişti.

Wrestlemania dönemini tamamen geride bıraktığımız şu günlerde bir sonraki Wrestlemania için Undertaker ile ilgili çeşitli söylentiler ortaya atılmaya başlandı bile. Bunun yanı sıra Undertaker’ı bir sonraki Wrestlemania için isteyen Superstar bile oldu. Bunlardan biri ise Efsane isim Sting. WWE’de henüz şovlarda gözükmese de görünme sinyalleri veren Sting, son bir maç yapmak için kendisini iyi hissettiğini ve bu son bir maç hakkını Undertaker için kullanmak istediğini belirtmişti.

Öte yandan Undertaker için, Brock Lesnar da bir diğer güreşme ihtimali arasında olan isimlerden. Brock Lesnar geçtiğimiz Wrestlemania’da Taker’ın serisini kırmıştı bildiğiniz üzere. Bunun intikamı adına Brock Lesnar’ın düşünüldüğü belirtilmişti. Tabi bu Wrestlemania için olup olmayacağı da belli değil.

Bir diğer söylenti ise, Undertaker’ın WWE’de tekrar güreşmek istememesi. Serisi kırıldıktan sonra oldukça morali bozuk olduğu belirtilen ve sakatlığı devam eden Undertaker, tekrar WWE’de ringe çıkıp güreşmek istemediğini belirtmiş. WWE yönetimi ise Undertaker’ı tekrar arenada görmek istiyormuş ve tüm ikna yollarını kullanacakmış.

Tüm bunlar Undertaker ile ilgili çeşitli söylentiler. Tek bir gerçek var ki, bu tip söylentiler devam edecek ve Undertaker belirsizliği uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Undertaker vs. Brock Lesnar – Wrestlemania 30’dan Kareler;

3 2 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.