CM Punk Geri Dönüyor!

cm punk

2016 yılının Eylül ayında UFC’deki ilk maçına çıkan eski Amerikan güreşçisi CM Punk’a UFC’den 2.maç için izin geldi.

UFC Başkanı Dana White, CM Punk’ın 2.maça çıkmayı çok istediğini ve ona bu şansı vereceklerini söyledi. White, “CM Punk’ı çok takdir ediyorum, o çok iyi bir adam. O bir şans daha istiyor. O normal insanlardan farklı biri bu yüzden ona çok istediği bu şansı vereceğim.” dedi.

CM Punk’ın kiminle ve ne zaman maça çıkacağı henüz belli değil. CM Punk’ın 2.UFC maçında ilk maçındaki rakibinden daha kolay bir rakiple karşılaşacağı düşünülüyor.

39 yaşındaki CM Punk, 2014 yılında UFC ile resmi sözleşme imzalamıştı. İlk maçında genç dövüşçü Mickey Gall ile karşılaşmış ve rakibine 2 dakika 14 saniyede yumruk atamadan nakavt olmuştu. CM Punk, bu maçtan 500.000 dolar kazanmıştı.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

 1. Georges Saint Pierre

  Kral umarim bu macini kazanirsin kendine denk biriyle mac yapmasi lazim mickey gall punka gore cok genc ve atletikti daha denk bir rakiple karsilasmasi lazim.

 2. GGG44

  cm punk erimiş ne hale gelmiş.kafeste hastanelik ederler bence ikinciyi denemesi bile saçma..

 3. Kızılderelı

  Deneme niye saçmalık olsun
  İlk maçta 500 bin dolar almış yani yaklaşık 2 trilyon
  Bu seferde dener alır en az 1,5 tilyon
  Bence denemesi kadar akıllıca bişey yok

  • GGG44

   artık bakıyorumda bizler bile ne hale gelmişiz parayı konusur olmuşuz 🙂 bence cok mantıklı söylüyorsun para adamı bozuyor.

 4. Edwin Valero

  bende geri dönecem yakında

 5. GGG44

  keşke sende aslanlı bir kafese girsende sonsuza dek kurtulsa boks yorumlarını okuyan arkadaşlar 🙂

 6. GGG

  o değil de, ben bile döverim bu cm punk’u, kimi kandırıyorlar. Oldu olacak bütün simekdavn’cılar ufc’ye geçsin. Hatta WWE ile ufc’yi birleştirsinler. Saçmalığa bakın

Yorumlarınız