Dana White, Manny Pacquiao ve Bob Arum’a Yüklendi

dana-wihte-açıklama

UFC başkanı Dana White, son günlerde sıkça konuşulan Manny Pacquiao – Conor McGregor maçı söylentilerine cevap verdi.

Dana White, Manny Pacquiao – Conor McGregor maçının kesinlikle yapılmayacağını söyledi. White, McGregor’un kendileriyle sözleşmesi olduğunu bu yüzden kendileri izin vermediği sürece bu maçın gerçekleşemeyeceğini söyledi. Dana White, bu maç teklifi doğruysa Pacquiao ve onu temsil eden Bob Arum’u dava edeceğini söyledi.

Dana White, ünlü boks promotörü Bob Arum’un kendisi ve UFC hakkında söylediği sözlere de cevap verdi. Arum, “White, boksta çok para olduğunu gördü. UFC şu anda zor durumda. Onun kendisini ve UFC’yi kurtarmak için boksa ihtiyacı var.” demişti.

White, bu sözlere; “Günün sonunda ne olacağını göreceğiz. Bu adam zamanında UFC’nin hiçbir şey yapamayacağını söylüyordu. Şimdi bizim yaptığımız şeylere ve nerede olduğumuza bakın öyle karar verin.” diye cevap verdi.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

 1. Roman

  White haklı. Normal iyi bir promotorluk sirketine bagli ve record kasan bir boksor 20-30 bin dolar kazanarak basliyor. Rakibe gore git gide artiyor. Rigo bile en fazla 400 bin $ alırken loma 1.4 milyon $ kazandı. Floyd mayweather öküz gibi para kazandi bokstan 350 milyon dolar ne amk. Conor da 150 200 almıştır. Pacman ve canelo da her maclarindan 15 20 civari aliyorlar. Yeni baslayanlar 30 bin aliyor bela vaziyetin icine 50 defa soxmak lazım.

  • OhYeah

   Ufc de yeni baslayan standart dovusculer 1000 dolarla basliyor
   Cok populer olmazsa 20 30bin dolar aliyor
   400k ya cikan da var populeriteye gore
   Bonuslarla falan tas catlasa 1 m
   Onda en babalar
   Yalniz amerikali ingiliz boksorleri digerleriyle bir tutmayin
   Dogulu boksorler pek para kazanamaz

   • Roman

    O 1000 dolarla dovusen devsirme sporcudur. Mickey gall 30 bin almis cm punk macindan.

 2. Kızılderelı

  MANY PARANIN KOKUSUNU ALDI AMA GEÇ KALDI ARTIK İLGİ OLMAZ
  KAFESTE DÖVÜŞÜRSE OLABİLİR AMA O ZAMAN MANY DAĞILIR

 3. Borat

  boksun bir alt yapısı vardır ne efsaneler geldi geçti şuan ki boksörler eskilere göre kat kat para kazandıkları için onlara teşekkür etmeliler.

 4. cemil aslan

  mazlumu getirin banaaa. gregor mazluma döndü, herkes şimdi onu tokatlayıp iyi para kazanmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor. ama paqocıo’ya yakıştıramadım, hadi gregor soytarısı para için böyle maçlar teklif edip dayak yiyip para kazanıyor peki sana noluyor paqocuo? efsane boksördün, sen niye bu soytarıya para için teklifte bulunuyorsun?

 5. Kızılderelı

  pARA İŞİN İÇİNE GİRDİMİ %99 HERKES DEĞİŞİR HATTA KİŞİLİK KALMAZ

Yorumlarınız