16 Aralık’taki Unvan Maçı Öncesi Saunders ve Lemieux Atışmaya Devam Ediyor. İşte Son Açıklamaları


saunders-lemieux_1

16 Aralık’ta Kanada’da WBO orta sıklet unvanı için ringe çıkacak olan İngiliz şampiyon Billy Joe Saunders ve Ermeni asıllı Kanadalı rakibi David Lemieux arasında atışmalar devam ediyor.

Şampiyon Saunders, David Lemieux’ün sadece 2. sınıf boksörler karşısında başarılı olabildiğini, bu kez karşısında daha önce hiç karşılaşmadığı kadar üst seviye bir rakip bulacağını ifade ederken, taraftarlarının onu Kanada’da yalnız bırakmayacağını ve Lemieux’u yendikten sonra Golovkin-Canelo rövanşının galibiyle ringe çıkmak istediğini ifade etti.

Eski IBF şampiyonu Lemieux ise tekrar unvan kazanmasının vaktinin geldiğini, Saunders’ı yenmekle kalmayacağını, onu perişan edeceğini ve karşılaşmayı nakavtla kazanacağını iddia etti.

Sizce Saunders-Lemieux maçının galibi kim olur? Görüşlerinizi yorum alanında ifade edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

33 Yorum - "16 Aralık’taki Unvan Maçı Öncesi Saunders ve Lemieux Atışmaya Devam Ediyor. İşte Son Açıklamaları"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Eddie Hearn
Üye
Eddie Hearn

Billy Joe Saunders son maçlarındaki performans düşüklüğüne rağmen kolay olmasada bu maçı kazanacaktır. Lemieux kalas bir boksör, güçten başka bir numarası yok. Bu da Bjs gibi rakibi iyi analiz eden ve akıllı dövüşen bir dövüşçüye işlemez.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

billy i severim bu maçı ud ile kazanacaktır…lemiux ün güçlü ve indirici yumruklarından başka bir özelliği yok…billy boks zekası ve tekniği bakımından bu sıkletin en iyisi…

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
öncelikle bjs’ın golden boy faktörüne rağmen bu maçı deplasmanda kanada’da yapmayı kabul etmesi akıl alır gibi değil. yakın bir maçı lemieux’a verirler, çok çok temiz bir skorla kazanması lazım ki kazansın. zaten öyle olacak bjs çok çok temiz bir skorla kazanacak. bjs 12 round boyu sadece direktlerle döverek çok çok temiz bir skor elde edecektir. haber başlığında dikkatimi çeken nokta… Devamını oku »
Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

hee ok. eubanki haşat etti pestili çıktı eubankin 😀

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
geçen hafta lara’ya kaybeden gausha maçtan 250 bin dolar kazanmış. gausha da lara gibi Al haymon’ın boksörü ve boks severlerin yüzde 90’ın tanımadığı bir boksör. bundan bir ay önce hafta önce Carlos Cuadras, Juan Francisco Estrada maçı oldu. ikisi de tüm boks severlerin tanıdığı üst düzey boksörler. Carlos Cuadras 62.500 dolar, Juan Francisco Estrada ise 65.000 kazandı. yani ikisinin aldığı… Devamını oku »
VolkanK
Üye
VolkanK

Bily joe maçı alır Ama kolay olmaz lemiüx deli gibi saldıracaktır

GennadyMustafa
Üye
★★★
GennadyMustafa

Bjs bu maçı ud ile alıcak. Sonra ggg ye knout olucak.

lenolewis
Üye
lenolewis

ordinaryus eubank işte senin de deiğin gibi bjs gibi vasat bir boksöre yenildi ahahaha 🙂

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
benim yurdumun saf insanı, sen hayatında hiç mi satranç oynamadın? hiç mi puzzle çözmedin? neden 100 kere anlatılmasına ragmen anlamıyorsun? eubank 3 sene önce vasat bir boksördü zaten. sol direkt atamıyordu. kaldi ki o maçı eubank çok vasat olmasına rağmen kazandı ama neyse önemli olan karnesinde yazan şey, sonuçta kaybetti. eubank’in artık farklı bir boyutta olduğunu anlamıyorsun. joshua da daha… Devamını oku »
Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

ayrıca ben bjs’a vasat demedim. üst düzey değil dedim. ortalamanın üstü bir boksör. a class üst seviye bir boksör değil ama istese olur. potansiyeli çok yüksek ama değerlendirmiyor.

Roman
Üye
Roman

Dedi ve çarpıldı.

Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

bjs vasat filan değildir bu adamın tek sorunu tembel olması. ggg ye karşı sansı fazla yok ama k.o da olmaz ayakları çok hızlı bjs nin yakalanması en zor boksör tiplerinden lemieuxa gelicek olursak bence şansı fazla yok a planından başka bir planı yok çünkü saldır saldır. bjs çok kurnaz büyük ihtimalle baya bozucak lemiexun oyununu

About Billions
Üye
★★
About Billions
İki boksörün de sıkıntılı kondisyonu var. 12 round boyunca hararetli bi maç beklemiyorum. Lemieuxün herhangi bi taktiği, ikinci bi planı yok ama Saunders strateji değiştirebilen, oyunu soğutabilen, rakibin eksiklerinden faydalanabilen, zeki bi boksör. Lemieuxün maç boyu baskı kurup, Saundersı bunaltabileceğini sanmıyorum. Tabi bunlar iki boksöründe maça hazır bi şekilde çıkması halinde olabilecek durumlar benim için. İki boksörü de pek sevmem… Devamını oku »
Big George
Üye
Big George

BJS eski BJS olursa Lemieux’ü puanla yener. Eğer bu olmazsa Lemieux nakavtla kazanır.

Ama her koşulda Lemieux Ko veya TKO, BJS Puanla başta türlü bir kazanma yolu olmaz bu iki isim için.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

walla bjs ko ile de kazanbilir…çok pis kontraları var ki andy lee gibi bir adamı 2 80 yere uzatmışlığı var…lemiux un çene malum sağlam değil…bjs etkili kontralarını kullanabilirse puana bile kalmayabilir mücadele…

Big George
Üye
Big George

Yapma dostum Lemieux’un çene sağlam. GGG’nin hayvani vuruşlarına rağmen düşmedi adam bence çenesinden şüphe duyulmamalı.

En azından şu düz mantıkla gidilmeli; GGG’nin yatıramadığını BJS hiç yatıramaz. Arada güç bakımından büyük farklar var.

BJS bence puana oynar o riske girmez. Zaten Lemieux puanla yenilmeyecek bir boksör değil, eminim sekizinci raunttan sonra da yorulmaya başlar. BJS eskisi gibi olursa kazanır bu maçı.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

çenelik tek maçı vardı o da golovkin maçı…o maçta da golovkin sadece direkleriyle kazandı maçı…
rubio çok kötü ko etmişti lemiux u…
bence billy de ko veya tko ile kazanabilir…kimse ward ın kovalevi ko edeceğine ihtimal vermiyordu ama ko ile kazandı bence billy de yapabilir bunu…düşük ihtimal ama yapabilir…en temizi puanla kazanması…

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

cevap veriyorum hiç çenelik test maçı yok 🙂
lemiux maçı da bjs nin test maçı olacak…tabi lemiux bjs nin zekasına ayak uydurabilirse…
yüksek ihtimal bjs puanla alır maçı…ben zaten ko edecek demedim sadece edebilir dedim….
not: bu kadar sinirlenmene gerek yok 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Monroe jr gerizekalısı doğru düzgün bir taktikle maça çıksaydı sounders’ı yenerdi. Sounders b sınıfi bir boksör. Lemieux ise ondan bir gömlek daha büyük. Neye dayanarak lemieux’un sadece güçlü yumrukları olduğunu söylüyorsunuz anlamıyorum. Adamın çok sağlam bir çenesi var, çok iyi kontraları kısa krojeleri var. Yakın mesafeye girererse her an yatırabilir sounders’ı. Benim favorim açık ara lemieux. Şampiyon değişecek!
#andthenew

safkan
Üye
safkan

Bjs’nin wbo sipariş ettiği bu maçı hemen kabul etmesinin sebebi forma girmişken, tekrar kilo almadan maça çıkayım. Burada kimse lemiuxa şans tanımamışta bence şansı var. Lemieux çok hareketli, pres yapan,indirici yumrukları olan tehlikeli bir rakip. aslında kurnaz oscar de lahoya nın aklından geçen kemeri lemieuxa kazandırıp mayısta canelo vs lemieux maçı daha sonrasında ggg rövanşını var.

Bruiser
Üye
Bruiser

Bjs yine kolpalardan kolpalara koşuyor. GGG ile hayatta maç yapmaz, hele Canelo’dan kaçmak için sıklet bile değiştirir. Lemiux’un alması taraftarıyım. BJS bu performansı ile Eubank ve daha nicelerine yem olur.

Junkie
Üye
★★
Junkie

Bjs rahat kazanır suç lemuix iyi kroseleri var sert boksör ama teknik hiz bakımından çok geride

Fatihhh
Üye
Fatihhh

ben bjs kaybetsin istiyorum umarım kemerinden olur:)

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

bjs yenecektir. lemieux bjs’nin tırnağı olamaz. lemieux’un yumruk gücü fazla olabilir ama bjs’de sıkletindeki en kusursuz savunma yapan boksör.

lenolewis
Üye
lenolewis
la ordiş her cümleyi ıq testine bağlıyorsun hayırdır diline vurmuş bu ıq testleri insanın bir konuda sıkıntısı olursa diline vururmuş aq sendede aynısı var.o saydığın boksörlerin bebekliğine de inseydin daha iyi olurdu hatta çocukken kavga edip dayak yediği kişileride saysaydın tam olurdu aq.eubank bjs maç yaptıgında prof. boksta 19. maça çıkıyordu ve yaşı da 26 idi.öyle bir anlatmışsınki duyanda eubankı… Devamını oku »
lenolewis
Üye
lenolewis

yorumlara bakın lütfen. eubank çok vasattı sol direk bile atamıyordu ona rağmen bu haliyle saundersi yenmiş miş.saunders o maçtan çok geriye gitti ama o kötü eubanke yenilen saunders lemuix yenermiş miş. ahaha beynim yandı lan. bi karar verin aq hangisi iyi hangisi kötü

poisonman
Üye
poisonman

Maça daha 2 ay var benim için de çok güzel oldu maçın tarihi doğum günüme denk geldi…Saunders eski performansından oldukça uzak görünüyor. David Lemieux ise kendini kondisyon anlamında biraz daha geliştirdi, maçın Kanada da olması ve Promotör etkisinden dolayı yakın geçen rauntlarında Lemieux’a verileceğini düşünüyorum. Aptal Çingene için kemer bırakma maçı olacaktır diye düşünüyorum.

GGG44
Üye
GGG44

Lenolewis +1000

hitmonchan
Üye
hitmonchan

Bir maçı kimin kazanacağını tahmin etmek için ilk önce sayıya giderse kim kazanır ona bakmak lazım. Cevabım kesinlikle BJS. Yani bu demek oluyor ki kazanmak için Lemieux’a K.O gerek. Risk alması gereken taraf Lemieux, BJS önlem alması gereken taraf olacak. Bu dezavantaj olacaktır. Lemieux için. Bu yüzden %70 ihtimalle BJS alır, % 30 ihtimalle Lemieux K.O eder diyorum.

GGG44
Üye
GGG44

Bjs yenemeyecegi kisinin karsisina cikmaz cok kurnaz ve kaybetmeye luksu olmayan bi sirketle anlasmali kaybettigi an sirketin iflasi bile soz konusu iken hic ihtimal yok yenilmesinin. Asil vurgunun pesindeler bence canelo vs ggg macinin galibi ile mmukemmel bi servet karşılığında anlasarak miisyonunu tamamlar

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

bu maçta ,Saunders’ın puan ile alma ihtimali yüksek ama lemux onu yakalarsa haşat eder. inşallah lemux ko ile maçı alır…

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Lemieux’dan ko bekliyorum.

Ayrıca Saunders’ın Eubank Jr’ı “yendiği” maçı referans alıp Eubank Jr’ın vasat bir boksör olduğunu iddaa edenlere de acıyorum.

hacı
Üye
hacı

valla ben lemiux 6 veya 7 ko ile kazanacağını düşünüyorum bjs bu sikletin yüz karası şampiyonluğu hak etmeyen birisi eubenk ide hakemler yendi zaten