Boks

Alexandra Ceylan ’dan Boks Organizatörü Eşine Dev Destek


EC Boxing İstanbul ofisi açılıyor. 2013’ten beri Almanya’nıın Hamburg kentinde faaliyetlerini sürdüren ve 45 boks organizasyonuna imza atan EC Boxing çalışmalarına İstanbul’da da devam edecek. EC Boxing patronu Erol Ceylan, İstanbul’da açılışı yapılacak Levent’teki yeni binanın tamamlanmak üzere olduğunu duyurdu.

Erol Ceylan’a Eş Desteği

Ceylan, dizayner eşi Alexandra Ceylan ’ın yeni ofisi dizayn ettiğini ve tüm çalışmalarla eşinin ilgilendiğini iletti. Avustralya’da Fatih Keleş’in, Almanya’da Sebastian Formella’nın, Fransa’da Alexander Dimitrenko’nun ve 21 Temmuz’da Ali Eren Demirezen’in Las Vegas maçları için seyahatlerde bulunduğunu ve Türkiye projesinin başında eşi Alexandra Ceylan ’ın olduğunu söyledi.

Alexandra Ceylan “Eşim Türk Boksuna Devrim Niteliğinde Yatırım Peşinde”

Alexandra Ceylan da yaptığı açıklamada “çok uzun çalışmalar sonrasında ofisimiz tamamlanmak üzere. Yapılanma devam ediyor. Eşimin Türk boksuna yapacağı devrim niteliğindeki yatırımlarına minik de olsa katkı yapmak istedim” ifadelerini kullandı.

Premier 25 Ekim’de Volkswagen Arena’da

Yakında açılışı yapılacak İstanbul ofisinin ilk çalışması olarak 25 Ekim’de Volkswagen Arena’da gerçekleşecek dev geceyi gösterildi. EC Boxing’in İstanbul’daki ilk boks gecesi için maç kartı çalışmaları da başladı. Temmuz ayı sonunda maç kartının şekillenmeye başlayacağı öğrenildi.

Yeni Ali Erenler Arıyoruz

Erol Ceylan, dünyaca ünlü yıldızların ringe çıkacağı premier için hazırlıkların başladığını arenanın kiralandığını ifade etti. 25 Ekim Cuma akşamı yapılacak büyük boks resitalinde 2 dünya şampiyonluk maçının yer alacağını açıklayan Yozgatlı Türk promoter Erol Ceylan, “Türk boksörlerimizi de çok ama çok zorlu maçlar bekliyor. Gelecek vaad eden Türk boksörleri dünya arenasına çıkarmak için de çalışmalarımız var. Yeni Ali Erenler arıyoruz” dedi…

Jimmy Lennon Jr Sürprizi! İstanbul’a Geliyor

İstanbul’da yapılacak tarihi boks gecesi için geri sayım sürerken ring anonsörü olarak Showtime lakaplı dünyaca ünlü süper star Jimmy Lennon Jr görev yapacak.

Bilet satışınınsa 1 Ağustos’tan itibaren başlayacağı da gelen haberler arasında!


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
4 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Cüneyt Fury
Cüneyt Fury
2 yıl önce

Fıght club ın birinci kuralı asla dövüş klübünden kimseye bahsetme
Fıght club ın ikinci kuralı : biri pes diye bagırır ve ya sakatlanırsa dövüş biter.
Fıght club ın üçüncü kuralı : yayınlamadıgımız maçların haberlerini yayınlama ya da sona sakla…

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
2 yıl önce
Reply to  Cüneyt Fury

vaay 🙂 ne fiyakalı bi yorum bu böyle :))

valla haber beni gayet memnun etti. ülkemizde büyük bir gece yapılacak ve jimmy lennon gibi bir efsane gelecek.

Cüneyt Fury
Cüneyt Fury
2 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

Eyvallah Ahmet senin yorumlarının yanında biraz sönük ama bakalım:)

safkan
safkan
2 yıl önce

Güzel yatırım, umarım Türk sporuna katkısı olur. Her cadde,sokakta gym, spor salonu var. Caddelerde, cafelerde, barlarda biceps basmış gençler kaynıyor ama Türk sporu malesef hakettiği yerde değil, ne olimpik ne de profesyonel arenada.

Başa dön tuşu