Boks

Floyd Mayweather’ın, Japonya’da Olan Maçı da Ertelendi!

Floyd Mayweather, 22 milyondan fazla abonesi bulunan ünlü YouTuber Logan Paul ile 20 Şubat 2021’de maç yapacaktı fakat; Fanmio’nun kurucusu ve CEO’su Solomon Engel, Logan Paul-Mayweather maçının daha ileri bir tarihe ertelendiğini açıklamıştı.

Floyd Mayweather'ın, Japonya'da Olan Maçı da Ertelendi!

43 yaşındaki Floyd Mayweather, 28 Şubat’ta Japonya’nın başkenti Tokyo’da Dome Stadyumu’nda ismi açıklanmayan bir rakip ile maç yapacaktı. Etkinlik organizatörleri, gösteri maçını erteleme kararı aldılar. Japonya’nın sınırları koronavirüs salgını nedeniyle tüm yabancı gelenlere kapatıldı. Bu gösteri maçı “Mega 2021” olarak adlandırılıyor. Mayweather, gösteri maçının yıl içinde daha sonraki bir tarihe ayarlanacağını belirtti.

Floyd Mayweather'ın, Japonya'da Olan Maçı da Ertelendi!

Floyd Mayweather: “Japonya’da şu anda koronavirüs enfeksiyonlarında bir artış var ve yabancıların ülkeye girişine izin verilmediğini duydum.” dedi.

Floyd Mayweather'ın, Japonya'da Olan Maçı da Ertelendi!

Floyd Mayweather, yıl içinde en az 4 gösteri maçı planladığını belirtti. Bunlardan biri rakibi açıklanmadı ve Japonya’da olacak. Diğer maçı ise YouTuber Jake Paul ile yapılacak. Logan Paul’un kardeşi Jake Paul, 17 Nisan’da MMA dövüşçüsü Ben Askren’i mağlup etmesi durumunda onunla da bir maç yapacağını belirtti. Son olarak yıl sonunda ünlü rapçi 50 Cent ile bir müsabaka düşünülüyor. 

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.