Kayıt Ol

  • Fight Club Üye Kayıt Formu

  • Türkçe karakter kullanmayınız
  • Onay kodunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Adresi doğru girdiğinizden emin olunuz.
  • En az 6 karakter.

  * Kayıt sırasında beklenmedik bir hata alırsanız, iletişim sayfasından bize detaylarıyla bildiriniz. Size geri dönüş yapabilmemiz için çalışan bir e-posta hesabı girdiğinizden emin olun.

  Sık Sorulan Sorular

  – Neden Fight Club’a Üye Olmalıyım?

  • Üyelerimiz haberlere yorum yapma, diğer yorumlara oy verme, profil oluşturma, özel resim (avatar) seçme gibi bir çok özellikten faydalanır. Ayrıca kayıtlı üyelerimiz videolarda reklam görmez, yeni haberlerden ve duyurulardan herkesten önce haberdar olur. Bunun gibi bir çok fırsattan faydalanmak için sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

   

  – Giriş yaptım ama yorum yapamıyorum?

  • Sitemizde sayfaların daha hızlı yüklenmesi için ziyaretçiler önbelleğe alınmış/kaşelenmiş (caching) sayfaları görürler. Bunlar statik sayfalardır ve üyelere özel içerik içermez. Daha önce ziyaretçi olarak ziyaret ettiğiniz bir sayfayı, üye olduktan sonraki ilk ziyaretinizde, ziyaretçi olarak ziyaret ettiğiniz sayfanın aynısı olarak görebilirsiniz. Eğer hesabınıza giriş yaptıktan sonra haberlerin altında hala “yorum yapmak için giriş yapın veya üye olun” bağlantısını görüyorsanız, sayfayı yenileyin. Sorun çözülmediyse tarayıcınızın çerezlerini silip tekrar deneyin. Son seçenek olarak (kaşelenmiş sayfanın süre aşımı olan) 15 dakika sonra tarayıcınızı kapatıp açarak tekrar denediğinizde sorun çözülmüş olacaktır.

   

  – Nereden kullanıcı resmi (avatar) ekleyebilirim?

  • Giriş yaptıktan sonra en üstteki siyah, ince yönetim barının en sağında “Merhaba, (kullanıcı adınız)” linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada sağ taraftaki “Resim” alanında tercih ettiğiniz bir avatarı yükleyip en altta Profili Güncelle butonuna basarak avatarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayfada alt kısımdaki “Biyografik Bilgi” alanını da doldurmanız tavsiye edilir, buraya yazdıklarınız, profilinizde görünecektir.

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu

  Reklam Engelleyici Algılandı

  Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün