Floyd Mayweather, UFC Şampiyonu ile Antrenman Yapacak!


 

Efsane boksör Floyd Mayweather’ın MMA’ye geçeceği söylentileri her geçen gün artıyor. Hatta son haberlere göre Mayweather, MMA antrenmanları için kendine güçlü bir partner de buldu.

Floyd Mayweather’a MMA’e geçmesinde yardım edecek o güçlü partner UFC yarı orta siklet şampiyonu Tyron Woodley. Yıldız dövüşçü yaptığı açıklamada Mayweather ile NBA All-Star haftasında yapılan bir partide konuştuğunu ve ona MMA’e geçmesinde yardımcı olmayı teklif ettiğini, Mayweather’ın da bu teklife sıcak baktığını söyledi. Woodley, yakın bir zamanda antrenmanlara başlayabileceklerini söyledi.

Tyron Woodley, bir boksörün MMA’de başarılı olması için çok çalışması gerektiğini söyledi. Woodley, “Floyd Mayweather, MMA yapmayı ciddi bir şekilde düşünüyor. Onun gibi büyük bir boksör ringden kafese geçince ne yapacak? Ona birinin kafes dövüşünü öğretmesi gerekiyor.” dedi.

Tyron Woodley, Floyd Mayweather’ın MMA’de başarılı olabileceğini söyledi. Woodley, “Floyd Mayweather, gelmiş geçmiş en iyi boksörlerden biri. UFC’de yerde dövüşmeyip ayakta dövüşen bir çok dövüşçü var. Onlar Mayweather karşısında hiçbir varlık gösteremeyecek.” dedi.

Eski bir güreşçi olan Tyron Woodley, Floyd Mayweather’ın güreş konusunda zorlanmayacağını söyledi. Şampiyon dövüşçü, “Güreşçileri savumayla boks arasında benzerlikler var. Takedown savunması yapmak için ayak ve kafanın belli bir kordinasyonda olması gerekir. Bence Mayweather bu kordinasyona sahip birisi. Onunla 3-4 hafta da tekme çalışmamız gerekecek. Toplam 2,5 ayda hazır olur.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

211 Yorum - "Floyd Mayweather, UFC Şampiyonu ile Antrenman Yapacak!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Anthony Joshua
Üye
Anthony Joshua

geçmez diyorlar bakalım görücez

Antiwilder
Üye
★★
Antiwilder

bencede gecmez.

GGG
Üye
★★
GGG
Büyük efsaneler, yapılamaz denilenleri yapmışlardır zaten. Mayweather da büyük bir efsane. Bir çılgınlık yapıp gerçekten MMA’de dövüşebilir ve gerçekten başarılı da olabilir. Ayakta boksuyla herkesi alt edebilir. Sadece güreşi öğrenmesi gerek. 2.5 ay değil de, araya bir cm punk maçını da sıkıştırarak 6-7 aylık bir süreçte bjj ağırlıklı çalışırsa, üstelik tyron woodley gibi bir Süperstar ile çalışırsa gerçekten başarılı olabilir.… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

3-4 hafta tekme çalışacakmış 🙂 3-4 hafta tekmeye çalışsan ne çalışmasan ne. bacaklarının direncini arttıracak mı. birkaç tane sağlam low kick yese mahvolur.

GGG
Üye
★★
GGG

Boksta ayaklar ellerden daha önemlidir. Bir boksörün yere sağlam basması gerek. Bunun için güçlü bacaklara ihtiyaç duyar. Hiçbir üst düzey boksör öyle birkaç tane lowkick ile yıkılmaz.

Luis Ortiz
Üye
Luis Ortiz
istediğin kadar yere sağlam bas hayatı boyunca tekme atan, ağaçlara, beton sertliğindeki kum torbalarına hayatı boyunca tekme atmış adama karşı eğer önceden alışkın değilsen pek bir şansın yok. Senin kastettiğin yere sağlam basmak dengeyle alakalı ama bu adamlar tekme atarak kaval kemiklerinde mikroskobik hasara yol açıp tıpkı kas gibi kemiklerini geliştiriyor ve bunu yıllarca çalışma sonucu yapıyorlar öyle kolay bir… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

luis ortiz e kesinlikle katılıyorum. ayrıca öylesine söylemedim. bizzat gördüğümü söylüyorum. boksörlerin bacakları belden aşağıya darbe almadıklarından dolayı dirençsiz oluyor. yere sağlam bassın basmasına da acıya nasıl dayanacak? edson barboza ile dövüşsün 3 tane tekmeye gider.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

+10000

Harun
Üye
★★
Harun

3-4 hafta antrenmanla tekmelere direnç kazanılmaz. floyd’un ayaklarını kırarlar 🙂 bacaklardaki sinirleri daha genç yaşta öldürmek gerekiyor. bu yaşta olmaz. ahmet abi bir şey diyorsa biraz düşünüp öyle cevap vermenizi öneririm.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

eyvallah harun 🙂

Sugar Ray Robinson
Üye
Sugar Ray Robinson

Dirençten ziyade low kick savunması ve mesafe ayarlaması üzerine çalışacaklarını düşünüyorum. Rakip seçimi de bu noktada önemli olacaktır.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
tamam diyelim ki 1 aydan kısa bir süre içerisinden low kick savunmasını ve mesafe ayarını öğrendi(bunun için bol bol antrenman maçı yapıp tecrübelenmesi lazım. o kadar kısa sürede öğrenilecek iş değil ama neyse). direnç olayını ne yapacak? mcgregor hiç olmazsa kafeste yumruk yiyordu. floyd dirsek, diz, tekme yediğinde neler yaşayacak. 40 yaşından sonra bu sporu yapmak kolay mı. bence işi… Devamını oku »
AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

kesinlikle. bu yorumun altına da imzamı atarım.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

birde güreş olayı var ki sorma. en önemlisi.

GGG
Üye
★★
GGG
Yere sağlam basma olayı sadece denge ile alakalı değil. Bu adamın bacakları Bolt kadar hızlı. Beli matrix kadar esnek. Boks yapan arkadaşlar ve maça çıkan arkadaşlar daha iyi bilirler boksta bacakların ne kadar önemli olduğunu. Tüm vücudun bacakların üzerinden bir o yana bir bu yana sallandığı düşünün bacaklara uygulanan kuvvet de çok fazladır. Yumruk atarken bacaklarına atarsın, eskiv yaparken bacaklarınla… Devamını oku »
AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

dostum mma bokstan daha zor bir spor değil tabi ki. boks 12 round yapılıyor. her şeyden önce çok iyi bir kondisyon istiyor. ama kaçırdığın şu var mma bokstan çok daha fazla opsiyon barındıran bir spor. floyd 40’ından sonra da bunlara ayak uyduramaz. her ne kadar sevsem de kendisini böyle bir şeyi en ufak ihtimal dahilinde görmüyorum.

GGG
Üye
★★
GGG

Ben de UFC şampiyonu olur demiyorum ki dostum, sadece orta seviye mma Dövüşçülerini yenebilir diyorum. Sadece boksuyla bile bunu yapabilir.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

keşke bu dediğine ihtimal verebilsem. floyd’u da çok severim. bu jenerasyonda boks yapanların çoğu (ben dahil) onun esintilerini taşır ona öykünür ve hayranlık besler. ama kafes çok farklı bir olay. conor ringde nasıl en fazla 2 yıldızlık bir boksör olduysa floyd da kafeste en fazla iki yıldızlık bir dövüşçü olacaktır.

GGG
Üye
★★
GGG

O senin düşüncen dostum. Saygı duyuyorum

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

ben de senin düşüncene katılmıyorum ama saygı duyuyorum. 🙂

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

floyd ayarlanmış maçlar dışında kafeste bi bok yapamaz

Abdullah yılmaz
Üye
★★
Abdullah yılmaz

para tatlidir tabi. ikinci bir sirk gosterisi neden olmasin ki! ayrica flod’un efsane oldugunu da dusunmuyorum 🙂

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

MMA 40 yaşını aşmış floyd’u aşar maalesef.

Kaan TÜRK
Üye
★★★
Kaan TÜRK
Çok ilginç açıkçası floydun böyle bir risk alabileceğini düşünmüyordum. Ayakları hızlı tamam refleksleri de güzel yumruklar da güzel. Geriye bi güreş kalıyor . tekme atmayı öğrenmekten çok lowkicklere savunma yapmayı öğrense yeter. Ama gerçekten şansı olurmu yani muallaktayım. Baya bi kas ta yapması ve su atarak tartı vermesi lazım. Featherweightte çıkarsa jose aldo gelir karşısına maç günü 75 kilo ve… Devamını oku »
Hotter
Üye
★★★

bunların hepsi para kokan hareketler. conor mcgregor ile kafeste rövanş maçı yapacak belli. şimdiden hazırlanma peşinde. ama mcgregor kafeste harcar floydu.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

arkadaşlar hadi low kick direncini kazandı hadi atmayı da iyice oturttu diyelim. güreş bjj ? diz dirsek darbeleri ? bunlar seneler boyu yapılan çalışmalarla oturtulan temeller. floyd 2-3 ayda nasıl ustalaşacak bunlarda(hele 40’ından sonra) ? floyd ringin efsanesidir. kafese bulaşmasın bile.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

+1000

Hotter
Üye
★★★

ahmet kurt artık +1000 yapmana gerek yok. artı puan ver yeter 🙂

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

ahahahaha 😀 hotter 😀

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

o artıları kimin verdiği belli olmuyor. o yüzden öyle yaptım. hem belki beni +1 tatmin etmedi +1000 vereyim dedim. ne karışıyosunuz 🙂

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

hahahahahaha 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

aman agnusdei bana cevap yazma 🙂 9 eksinin 5 ini bana cevap vermek yüzünden yemişsin :))

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

eksiyi yiyeceksem bu yüzden yiyeyim. hep ward’ı mı savunacağız. biraz da ahmet kurt’un arkasında duralım.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

adamsın 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Tek sıkıntı orada zaten. Adamlar gelip de güreşte kaybeder deseler tamam ama yok 2 tane low kickle yıkılır falan, bunlar saçma geliyor. Zaten en başta belirttim. Tekmeler falan hikaye bu sporda. Bjj kilit nokta, kafeste başarılı olmak için boks ve bjj bilmek şart. Diğerleri fazla önemli değil

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

https://youtu.be/6Sh1ngq_k5I?t=4m51s
trevor berbick gibi ağır siklet dünya şampiyonu nasıl dövülür izle. bişey dediysek dübürümüzden sallamadık. bu arada son zamanlarda saygı sınırını yavaş yavaş aşmaya başladın sanki. sürekli saçmaladığımızı söylemen, neyin kafasını yaşıyosunuz gibi şeyler demen benim pek hoşuma gitmiyor doğrusu.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

trevor berbick’in böyle madara olması hiç hoşuma gitmedi ama bu bir gerçek.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

adam hayatında tekme yememiş ki. ne yapsın. 2-3 ayla olacak iş değil. floyd güreşçi yada muay thai, kick boks kökenli dövüşçülerden uzak durmalı. ayakta yumruklarıyla dövüşen orta seviye dövüşçüleri belki yener. o da iyi hazırlanırsa.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

kesinlikle ahmet’im floyd’un orta seviye dövüşçülere karşı bile şansa ihtiyacı var kafeste. genç olsa ve 3-4 sene de karma dövüş sanatlarını çalışabilecek vakti olsa bu geçiş çılgınlık olmazdı. ama artık çok zor. hatta imkansız.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

😀 çocuk gibi kaçmış ahmet abi akşam akşam güldürdün

GGG
Üye
★★
GGG
acahip bir maç ne olduğu belli değil. Hakem berbick’in kolunu tutuyor, öbürü oradan durmadan tekme atıyor falan. Adam dövüşmüyor bile. Tiyatro gibi. Bence sen git Ali’nin o mma dövüşçüsüyle olan maçını izle. Adam maç boyunca Ali’ye low kick vurmaya çalışıyor hiçbirşey yapamıyor. Ayrıca saygı konusuna gelirsek, ben söylediklerimin ne anlama geldiğini biliyorum merak etme. Yaptığın yoruma saçma demişsem bunun saygısızlıkla… Devamını oku »
TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

sabahtan berri saçmalıyon…kilit nokta boks ve bjj miş..khabib ne oluyor o zaman…çıksın bi khabib in karşısına da görelim…

GGG
Üye
★★
GGG

Khabib ne yapıyor o zaman, Khabib’in öne çıkan tarafı güreş değil mi. Ben de sabahtan beri güreş öğrenmesi gerek, bjj çalışması gerek demiyor muyum. Asıl sen saçmalamışsın. Ben burada tekmelere yönelik yapılan yorumları eleştiriyorum sen Khabib’le dövüşsün diyorsun.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

keşke khabib le dövüşmek gibi bir mallık yapsada bunun bir kaç kemiği kırılsa 😀

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Floyd maç yapacak cebini paralarla dolduracak. saftirik envırlar da öde izle ve biletlerle adamı daha bir zengin edecek. Kolunu bacağını kırsalar da bir akıllansa diyeceğim ama zaten hepsi ayarlanmış olacağı için böyle bir şey mümkün değil.

Claymaker
Üye
★★
Claymaker

Hiçbir zaman şükretmiyor insan kazandıkça daha fazla istiyor

Ne garip canlıyız öyle

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Her şeyi tadında bırakmak gerek.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+
Conor’u ringde nasıl 3 yıldızlı bir boksörün bile evire çevire dövebileceği belli olduysa aynı şekil bir durumu hatta daha beterini de floyd kafeste yaşar. kendimizi kandırmayalım. floydun sikletinde floydun yumruk gücünü aşacak bir araba da dövüşçü çıkar. floydun bir lucky puncha işi bitirme olayı da imkansız. floyd bir boksördür. hatta bir boks sanatçısıdır icra ettiği iş zevk verir yaptığı boks… Devamını oku »
sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Ustam Yumruk gücünü aşacak boksör bir sürü vardır lakin, mma’da floyd’un yumruk gücüne erişebilecek fazla dövüşçü olduğunu sanmıyorum.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

bence sandığımızdan çok insan çıkar. floyd’un olayı ve eşsizliği timingiydi. yumruk gücü hiçbir zaman iyi olmadı zaten. mma’de en güçlü boksörlerden güçlü yumruğa sahip veyahut denk olan isimler var. ha bu demek değil ki ring içinde boksörlerden üstün çıkarlar. conor’un floyddan güçlü yumruklara sahip olması floyd’un onunla kedinin fare ile oynadığı gibi oynayıp nakavt etmesine engel olmadı.

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Yorumunuza saygı duyuyorum ustam. ben floyd’un yumruk gücünün sanılanın aksine çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Müthiş bir zamanlama ve tekniğe sahip olduğu için, gücü çoğu zaman arka plana attı. bu da floyd’un güçsüz olduğu gibi bir yanılgıyı ortaya çıkardı.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

yok hocam est. floyd güçsüz değil tabi ki. ama çok daha güçlüleri var. ben de düşüncene sonsuz saygı duyuyorum. 🙂

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Bu arada ustam bilmenizi isterim. sitedeki en beğendiğim nicklerden biri de sizinki. İyi akşamlar dilerim 🙂

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

Çok teşekkür ederim hocam. sana da iyi akşamlar 🙂 🙂 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
beyler bende fikrimi belirtmek istiyorum. floyd mayweather yumruk gücü zayıf olan bir boksör değil kesinlikle. zaten gençken yaptığı maçlarda bunu görebiliyoruz. kariyerine bakıldığında nakavtçı bir boksör olduğu dahi söylenebilirdi. sa yo na ra da bundan bahsetmiş zaten. ama yaşlanmasıyla birlikte gücünde bir azalma olduğunu düşünüyorum. bu sadece stil değişimiyle alakalı değil bence. en son nakavtını 2007 de yapması(v. ortiz maçını… Devamını oku »
Uğur mehmet birdoğan
Üye
Uğur mehmet birdoğan
Mma eldivenleri ile çok rahat ko yapabilir. Yumruk gücü yaşıyla dogal olarak düştü ama ko cu karakterden çıkmasının esas sebebi gatti maçında iki yumruguda kırıldı. Kırılgan elleri var bu nedenle daha defansif bir stille geçtiği söylemişti. Floyd suyu test etmeyi sever, cacanelonun doping olayından sonra 3. Sınıf bir Meksika lı ile cinto de mayoda maça çıkarsa şaşırmam. Kazansada kaybetsede milyonları… Devamını oku »
Claymaker
Üye
★★
Claymaker
Sa ya no ra dostum dövüşçülerin yumruk gücünü ölçtükleri bir programda george saint Pierre denilen ggg kilosunda bir şampiyon var Ggg den daha sert vuruyordu Aynısını sanırım 2003 yıllarında yaptılar ağırsiklet şampiyonu chris byrddı çünkü ondan daha sert vuran yarı ağırsiklet mma dövüşçüsü vardı hatta arada filmlerden falan oynadı bu adam adını unuttum Agnus benden nefret ediyor sanırım ama hakkını… Devamını oku »
AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

hayır dostum tabi ki senden nefret etmiyorum. yıldızlarımızın buluşmadığı bazı noktalar var. hatalı davranmış olabiliriz hepimiz insanız sonuçta. bazen cümlelerimize kattığımız gereksiz hiciv birbirimizle iletişimimizi karşıt görüşlerden farklı noktalara getirebiliyor. anlık sinir patlamalarına veyahut maçların heyecanı ile söylediğimiz ters cümlelere fazla takılmamamız gerek şahım adına bu olgunluğu gösterebilirim.senden de özür dilerim. seninle hiçbir sorunum yok. 🙂

Claymaker
Üye
★★
Claymaker
Estağfurullah agnusdei bende kalbini kırdıysam özür dilerim Olgun biri olduğunu biliyordum yinede bana kırgın olduğunu düşünüyordum … Hepimiz duygusal yaratıklarız bunu gizlemenin gereği yok bazen tamda dediğin gibi bir anlık heyecanla gerginlikle sonradan pişman olacağımız şeyler söylüyoruz daha öncede yaptık belki sonrada yapacağız insanoğlu semavi dinlere bazı mitlere göre bu dünyaya gelirken dahi yaptığı günahla hatalarla anılır kimi yasak meyveyi… Devamını oku »
AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

Övgülerin için çok teşekkür ederim dostum. Yanlışlarım benden , doğrularım tanrıdandır. 🙂 sen de yazılarını eksik etme. Sonuçta şurada bir avuç insanız. İyi geceler. 🙂

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Araştıracağım ustam teşekkür ederim.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

yukarıya yazdığım gibi. mesela farz edelim ki ngannou joshua dan daha güçlü vuruyor. peki ya yumruklarını onun kadar etkili kullanabilir mi? imkansız. sadece güç olarak bakmamak lazım. st pierre golovkin ile boks maçı yapsa hayatının dayağını yer.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

hocam aşağıda zaten bundan bahsetmiştim. bir boksör ile bir kafes dövüşçüsünün boks maçındaki fundamental farkı ortaya bariz bir şekilde çıkar. kafeste st pierre golovkini gerçek manada evire çevire döver. ama ringde golovkinden güçlü olması ona bir şey ifade etmez. golovkin ringde st piereyi madara eder.

GGG
Üye
★★
GGG

Golovkin ringde St-Pierre’i yenebilir ama kafeste St-Pierre’den daha iyisi yok. Mma’in Mayweather’ı St-Pierre’dir. Zaten çoğu otorite tarafından tüm zamanların en iyi dövüşçüsü olarak kabul edilir

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

bir şey sormak istiyorum ggg dostum. sebepli sebepsiz her yorumuma dislike atan kişilerden biri sen misin.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

hacı profil bilgilerinde oylar kısmından kimin hangi yoruma ne attığını görebilirsin. 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Açık sözlü biriyimdir, evet o kişilerden biri benim. Genelde yorumlarını severek okurum, ama konu Mayweather olunca seninle anlaşamıyoruz. Bu sebeple sayende bugün onlarca eksi yedim. İntikam almak için de yorumlarına eksi verdim. Ama kötü bir niyetim yok. Dediğim gibi, yorumlarını severek okurum. Bugünlük böyle oldu diyelim

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

beğenmediğin bir yorumum olursa yapabilirsin. hiç sıkıntı değil. ama yorum yazan arkadaşlara ettiğim teşekkürlere bile eksi atmışsınız 🙂 o kadarda abartmamak lazım. intikam falan 🙂 ne intikamı amk :))

GGG
Üye
★★
GGG

Senin yüzünden 50 tane eksi yedim, tabiki intikam alacağım. 50 eksiyi tamamlayana kadar devam 🙂

Roman
Üye
★★
Roman
FLOYD UN WOODLEY GİBİ İYİ BİR ŞAMPİYONLA ÇALIŞMASI ÇOK AVANTAJ SAĞLAR. WOODLEY KAFESİ ÇOK İYİ BİLEN BİR DÖVÜŞÇÜ TECRÜBELİ DÖVÜŞMESİNİ İYİ BİLEN SAĞLAM BİR ADAM. KESİNLİKLE FAYDA SAĞLAR MAYWEATHER A. AMA TEKME OLARAK 40 YAŞINDA NE YAPACAK MERAK EDİYORUM. TEKME GÜREŞ ONUN İÇİN ÇOK SIKINTI OLACAK EMİNİM. KONDİSYONUNU SÜREKLİ KONRTOLLÜ KULLANAN 12 ROUNDA YAYAN MAYWEATHER AYNISINI KAFESTE YAPABİLİR Mİ? LOW… Devamını oku »
GGG
Üye
★★
GGG

Peki zaten güçlü olan bir bacak, 6 ayda darbelere alışır mı? Yani sinirlerin ölmesi için ne kadar bir zaman gerekli?

GGG
Üye
★★
GGG

@del patrone, Teşekkür ediyorum yorumun için. Floyd’un işi dediğin gibi çok zor. Şampiyon olma ihtimali bence de gerçekçi değil. Ama orta klas MMA dövüşçüleri karşısında çok çalışırsa başarılı olabilir bence

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

orta seviyeli bir mma dövüşçüsü karşısında şansı olabilir. tıpkı mcgregor un 3 yıldızlı bir boksör karşısında şansı olduğu gibi. ona benimde itirazım yok. yanlış anlaşılmasın. ama giderde khabib, mcgregor gibi adamlarla kafese girerse açık ara dayağı yer geri gelir.

GGG
Üye
★★
GGG

Sayın Ahmet kurt, low kick olayına açıklık getirelim. 2 soru soracağım;;
1- Mma’deki nakavtlar arasında low kick ile gelen nakavtların yüzdesi ortalama nedir?
2- Mayweather MMA Dövüşçülerinin low kicklerine dayanamaz diyorsunuz, o halde Muhammad Ali’nin o mma dövüşçüsüyle yaptığı maça bir yorum getirelim. Adam maç boyunca Ali’ye low kick vurmaya çalışıyor ama hiçbirşey yapamıyor, dövüşmeye bile korkuyor

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
1-bacaklara vurduğu tekmelerle maç kazanan çok adam görmüşümdür. kaybeden kişilerin kariyerlerine baktığımda da hep boks altyapılı olduklarını gözlemledim. yani buradan anlayacağımız şey şu. genellikle bacakları zayıf dövüşçüler boks altyapılı oluyor. buna %100 eminim. nakavt oluyorlar yada olmuyorlar. ama bacakları zayıf oluyor. bende bundan bahsettim. 2-doğru ali karşısında hiçbir şey yapamadı ama ali de ona hiçbir şey yapamadı. yakınına girip yumruk… Devamını oku »
GGG
Üye
★★
GGG

Peki senin dediğin gibi olsun. Yorumuna katılmamakla beraber saygı duyuyorum

GGG
Üye
★★
GGG

Mayweather’ı Conor maçındaki tiyatro sebebiyle eleştirip Muhammad Ali’yi yücelten sen, o maç da bir tiyatroydu diyebilirsen konuyu hemen kapatacağım

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

mayweather mcgregor ile boks maçı yaptı. ali ise serbest stilde dövüştü.

GGG
Üye
★★
GGG

O maç tiyatroydu dövüş değildi

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Abi çok haklısın öyle sağlam basmayla falan bi alakası yok darbe aldığında canının yanmaması için sinirleri etkisizleştirmek gerek ki yoksa Ahmet abinin dediği gibi 3 4 low kick le aynı trevor berbick gibi olur

GGG
Üye
★★
GGG

Mehmet bey bu arada yorumlara yazılan cevaplar alt alta geldiği için, hangi yorumun hangisine cevap olarak yazıldığı belli olmuyor. Eski sistemdeki gibi yazılan yanıtlar, yanıt verilen yorumun altında olacak şekilde ayarlanırsa iyi olur

About Billions
Üye
★★★
About Billions

Aynı fikirdeyim. Bu şekilde biraz karmaşık, göz yorucu oluyor. Her yoruma ‘@’ koyabiliriz belki, kime yazdığımızı belli etmek için ama yine de ayrı kutular daha iyi olur bence.

GGG
Üye
★★
GGG

Evet bence de ayrı kutular daha iyi olur

Hotter
Üye
★★★

zararı yokmu insana sinirlerinin ölmesinin.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

tabi ki var abi olmaz mı ama bu tür sporların hep bi yan etkisi oluyor zaten.aynı ali deki parkinson gibi

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

abi yaptığın yorum doğruda ciddi bi sakatlık olduğunda nasılsa hissetmeycek bi adama sağlık problemi yaşatmaz mı

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Profilimi kontrol ettim 2 tane hayın tespit ettim bana eksi veren kim len onlar 1 adım öne çıksın çabuk bak arattırmayın bana tek tek ben aslında türk oğlu türk den şüpheleniyorum birazda sen varya sen az değilsin hotter kankamda olabilir sinsi sinsi planlar yapan 🙂

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Abi sana eksi verenin eli titrer, tansiyonu falan düşer. 😀

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

🙂 elleri titrememiş Hiç acımamış vicdansızlar 🙂

ChernobylMutant
Üye
★★
ChernobylMutant

vay vicdansızlar vay böyle bir adama nasıl eksi verirsiniz 😀

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Chernobyl göruyosun kanka bana bile bunu yaptılar ya söyleyecek söz bulamıyorum 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

yalnız ben bişeyi fark ettim. adamın biri ısrarla yorumlarıma dis atıyor 🙂 muhtemelen ctrl f yapıp ”ahmet kurt” yazıyor. sonra listeyi kaydırıp yorumlarımı okumadan eksiliyor 🙂

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Rebel denen haysiyet yoksunu yapıyor ahmetim … benide dislike manyağı yaptı 5 dakikada 🙂 2 tane dislike kim yaptı diye espri yaptım boğazıma dizdi embesil erif 2 oldu 22 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

şükret kanka. benim dislike sayım senin beğeni sayın kadar 😀

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Hahahha 🙂 ulan yabancı biri görse bu dislikeları derki bunlar demekki sevilmeyen troll tipler diye 🙂 hayasız erif ya inan çok ağır yazılar yazasım var ama size saygımdan yazmıyorum

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

sakin ol reisim. sen kafadarlarınla birlikte bir süreliğine bile olsa sitenin yüzde 70’ini wilder’cı yapmışsın. iki tane eksi seni bozar mı hiç 🙂

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Aynen ustam. ben ki wilder’e neler neler dedim zamanında, yakup abi bana bile sevdirtti wilder’i 😀

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Sayanora adamsın kankam seviyorum seni

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Hiç sorma panpa Akşam akşam bütün neşemi kaçırdılar hahaha 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

bak hala eksiliyor tkdw yi. kim ulan o 🙂

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Baş harfi r … 🙂

Hotter
Üye
★★★

haha ben değilim kanka eksi veren 🙂 banada 4 kişi vermiş eksi. hele ki ahmet kurt gibi bir adama 26 eksi vermişler. çekemeyenler mi var adamı nedir 🙂

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Sana fazla vermişlerse biraz rahatladım ohh be 🙂 Ahmet reisi çekemeyenler anten taksın kanka 🙂

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Çok üzüldüm – verdiğine inan şu an salya sümük ağlıyorum … senin gibi acizler anca böyle tatmin olur

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

boşver kanka işin espiri boyutunda olduğunu anlamamış herhalde. bu arkadaş hangi belalı trolümüz merak ediyorum.

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Rebel dir sence başkası olabilirmi kanka

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

açıkçası hiç bilmiyorum. ama uzaklaştırılan tüm arkadaşların uzaklaştırılmasının bir nedeni var. ortak noktaları da site ahalisinin huzurunu bozmaları. bizim trollerimizden olmasa bile çok dar görüşlü bir arkadaş olduğu belli. sana da böyle tiplerle diyaloğa girmeyip sinirlerini bozmamanı öneririm canım kardeşim benim 🙂 bu insanları muhataba alınca aslında onların istediklerini yapıyorsun 🙂

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Tkdw dostum senin yanındayız hep..eksi verenleri ciddiye alma sakın )

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

birkaç kişi ciddi ciddi yorumlarımı sıraya dizmiş okumadan eksiyi basıyor. şuan ki sayıyı görmek bile istemezsin 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Bir Floyd Mayweather’la ilgili yorum yaptım 30 tane eksi almışım. Yazıklar olsun, herkes Floyd’u düşman bellemiş

GennadyMustafa
Üye
★★★
GennadyMustafa

🙂 sen floyd maywederi hiçbir kimse hiçbir yerde yenemez dersen herkes dislike atar(ben atmadım). sana golovkini daha çok yakıştırıyorum. ismin gibi fotonuda görmek isteriz.

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Floyd para bu kadar mı gözünü bürüdü. Boks efsanesi oldun. Yenilgisiz emekli oldun. Bırak be kardeşim

GGG
Üye
★★
GGG

Yere aldılar mı hoplatırlar rico’yu. Agresif bir dövüşçü değil. Kırışmalara girebilen bir dövüşçü de değil. Gerçek kickboksörlerin yokluğunda şampiyonluğun keyfini sürüyor. hari biraz toparlarsa rico’yu uykudan uyandıracaktır. Yine de rico, hayvan gibi bacaklarıyla ayakta tehlikeli olabilir

Harun
Üye
★★
Harun
boks yapan biri olarak bende sinir hücreleri konusunda bir yazı yazayım dövüşçü olmak size büyük paralar kazandırsada ödediğiniz bedeller çok daha büyüktür. vücutta yenilenemeyen tek hücre sinir hücresidir. sinir hücre ölümlerinin geri dönüşü yoktur. kafanıza darbe aldıkça yüzünüzdeki sinir hücreleri ölür, deriniz sertleşir. beyin hücreleriniz ölür. bütün bunların sonucunda yüzünüzde hissizlik ortaya çıkar. bir öpücüğü eskisi kadar hissedemezsiniz. yüzünüze biri… Devamını oku »
Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

+999999999 çok doğru konuşmuşsun

Harun
Üye
★★
Harun

teşekkürler

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Amatör boks yapmama rağmen ciddi anlamda işin zorluklarını ben de gördüm. Boks hele de profesyonel boks ciddi bedelleri olan bir iştir

Harun
Üye
★★
Harun

kesinlikle öyle.

Harun
Üye
★★
Harun

sinan şamil sam’ın röportajını oku. ondan sonra beni eleştir. bana inanmıyorsan profesyonel adamdan duy gerçekleri.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Joshuanın burnu kırılmamıs olabilir ama burnu kırılan biçol boksör var hatta onu bunu boşver bende bu isi amatör olarak yapıyorum bizim salonda bile sparringlerde burnu kırılan oldu o yüzden harun un yaşı senden kücük olabilir ama tecrübesi ve bilgisi senden yüksek senden

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Yanlız arkadaşlar demin joshuanın instagramında geziniyodum son fotolora baktım aklımdan geçen şu oldu” allah parkerın yardımcısı olsun” 🙂 o kadar kilo vermiş ki kollarında bariz bi incelme var eger bu incelme kondisyonunu etkilerse parkerın işi çok zor (ahmet abi kızma düşüncelerim bunlar 🙂 tabiki ne olacağı belli olmaz)

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

ne kızması dostum ayıp ediyosun

Sugar Ray Robinson
Üye
Sugar Ray Robinson

“Wilderbirbalondur” namı diğer “the rebel”

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Namı diğer “the avel” daha doğru bi tabir olur sanki başkan 🙂

Claymaker
Üye
★★
Claymaker
Del patrone Sinir öldürme hakkında bilimsel bir araştırma var mı ? Ne demek istediğini anlamadım ve okuduğum kadarıyla anlattığın şeyin bilimsel bir dayanağı yok Basit bir örnek vereyim başparmağını etkileyen sinir medium nerve yani ön kol kemiğinim tam ortasından geçer özenle başparmağındaki kılcal sinirleri kessen bile tendonların sağlam olduğu sürece başparmağını hisseder ve hareket ettirirsin sadece karıncalanma yaşarsın herşeyi hissedersin… Devamını oku »
Harun
Üye
★★
Harun
biz salonda hiç acımadan maçlar yapıyoruz. en sert geçen 1-2 maç oldu o maçlardan sonra gece kolay uyuyamıyordum. ertesi gün çok başım ağrıyordu. o gün okula ölü gibi gidiyordum. 2-3 gün boyunca dünyadan soyutlanmış bir ruh gibi hissediyordum. kaburgalarım ağrıyordu. burnum şişiyordu. dudaklarım patlıyordu. gözlerimin çevresinde bir takım deformasyonlar oluyordu. anne babam haliye bu duruma çok kızıyordu. annem yüzüme bakarken… Devamını oku »
Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Dostum sana hak verdik ama sen de 40 yıl boks yapmış gibi yorum yapıyorsun. Muhammed Ali tekrar dünyaya gelse aynı yolu izler emin ol. Ortadoğu da evinde uyurken canini veren insanlar var sen diyorsun ki kazandıkları paranın kıymeti yok zarar görüyorlar.

Harun
Üye
★★
Harun
çok abartı yazmadığımı düşünüyorum, bunlar gerçekler. sadece amatör olarak yapıyorum. maç sonraları biraz sıkıntılı oluyor. profesyonelde bu çok daha büyüktür. ilk paragrafta kendi tecübelerimden bahsettim. diğer paragrafta boks adına bilimsel araştırmalarımdan yola çıktım. insanlar yaşlanınca akıllanırmış. mike tyson bir videosunda bütüm kemerleri için çöp diyor. “gençken bu kemerler sizin hayatınızdır fakat şu an onlar hiçbir şey.” emekli boksörlerin röportajlarını dinlemeni… Devamını oku »
Roman
Üye
★★
Roman
aga birbirinizin ağzını yüzünü kırmanızın ne kadar anlamı var tamam dayanıklılık için önemli ama çoğu profesyonel boksör sparringler de 16 oz tarzı büyük deformasyon yapmayacak eldivenler kullanıyorlar. birbirinizin ağzını burnunu kırmak yerine hamlelerini tahmin etmeye çalışın. senin dediğin eski de kaldı. sparring de resmen maç yapıyorsunuz. gereksiz hasara mağruz kalırsınız. kask takın burun korumalı. eldivenler büyük numaralı olsun. amerikan pro… Devamını oku »
Harun
Üye
★★
Harun

çok doğru bir konuya değinmişsin. katılıyorum. genel olarak yıpratmayacak sparringler yaparız. anlattığım sert sparringlerden 2 kere sağlam dayak yedim 🙂 darbelere alışmak için tabiki 😀

Roman
Üye
★★
Roman

gülü seven dikenine katlanır. dikkat et kendine harun kardeşim. başarılar diliyorum. amator kariyerinde. belki ilerde birgün senide yorumlamak nasip olur. çok çalış sakın vazgeçme. çok çalışan her zaman kazanacaktır.

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Bugün bilmem kaçıncı kez tekrar Joshua Klitschko maçını izledim. 5. Ve 6. Rauntta ekranın içinden ringe gidesim geldi yine. Nasıl bitiremedi Wlad. Ah ulan ah.

GGG
Üye
★★
GGG

Rebel ne oldu arkadaşlar?

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

ne oldu bilmiyorum ama tanrıya yakın bize uzak olsun kardeşim 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Ben az önce tespit ettim kim olduğunu, ne yazık ki yine buralarda. Wilderbirbalondur = the rebel… Kazamız mübarek olsun

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

pfff iyi bir haber değil bu 🙁

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Rebel safa yatma 🙂

Don King
Üye
Don King

Arka plan biraz mat olsa iyi olur.bide mesajlasma özelliği geldimi arkadaşlar?geldiyse bana yazabilirsiniz ben belli etmiyordum ama bayanim (: (: saka lan yurumeyin hemen.biz yigidin harman olduğu yerden gelmişiz(: bu dmyi çözen varsa yanitlasin

GGG
Üye
★★
GGG

Hahaha yav sen ne güzel espiri yaptın öyle Allah’ına kurban 🙂 🙂

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

8 mart sebebiyle her yerde kadına şiddet diye kafamızı ütülediler aman hocam bu site böyle iyi 🙂

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Alemsin dostum ))

Kızılderelı
Üye
★★
Kızılderelı

Bi 100 milyon dolar da burada tek maçtan alır olur biter

GennadyMustafa
Üye
★★★
GennadyMustafa

anlaşmalı olursa neden olmasın.

GennadyMustafa
Üye
★★★
GennadyMustafa

40 yaşındaki floyddan bir cacık olmaz.
Bir spor dalından başka bir spor dalına geçmek çok zordur o dala aşık olabilirsen çok seversen ancak o dalda başarılı olabilirsin. Fazla fantazi adamı madam edebilir.

Sugar Ray Robinson
Üye
Sugar Ray Robinson

Şikayet ederken bir an uygun katagorinin ne olduğu konusunda tereddüd ettim. The rebel adına ayrı bir şikayet katagorisi açılmalı bence.

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

112 rebel acil hahaha.

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Öncelikle edebiyat değil Türkçe öğretmeniyim. İkinci olarak keşke şu troll yorumları bıraksan da ban yemesen

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Allahım laflara bak… bigün yine ansızın gelebilirmiş çok korktuk gerçekten gelirken cenk hocayıda getir 🙂

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Muhammed Ali , en iyisi değilsen bile en iyiymiş gibi davranmalısın diyor sen onu hayat felsefesi edindin galiba:)

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

bir önceki yorumda “ali nin hayatını araştırmadım iyi bir boksör olmadığı için” yazmışsın. hem de profilin ali nin fotosu. bu yorumda “ali 30 cm kolu olmasına rağmen çok iyi boksördü” yazmışsın. kardeşim kendinde misin? ayrıca sert yumruğun kol kalınlığıyla ne alakası var?

Roman
Üye
★★
Roman

yazma şu beyinsize güzel kardeşim. tam bir karakter yoksunu lafından dönüyor işte. ağaç yaşken eğilir demişler bu şimdi ne ki gelecekte ne olsun.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Allaaah rebel is back hemde bu sefer daha beter yandık desenize. Şimdi çıkıp joshua parkerı yendikten sonra cenk hocayla maça çıkacak hiç şaşırma

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Vaaay sana helal olsun rebel

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Ulan rebel her yorumuma diss atmışsın 🙂 valla trolsün falan ama alem adamsın la senin tssbitlerin olmasa kimsenin bi boktan haberi olmayacak. “Rebel back in bussiness 😀

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

İnşallah rebel senin memleket nere

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Tamam söylemede trollük yapmasan bu sitedeki adamlar kimseye düşman olmak istemez hemen hemen hepsi çok düzgün insanlar bak bence şu trollüğu bırak doğru düzgün yorum yap

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Neyse diyecek bişey yok banlanıp durursun o zaman…

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Hemde bu adamların hakaret yada trol içermeyen yorumlara ne gibi bi tepkisini gördün ki böyle konuşuyosun bence yanlış düsünüyosun

Hotter
Üye
★★★

tuaman dostum cevap verme şu rebel trolüne. bizi kandıran alay geçen birisi kendisi.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Abi biliyorum epeydir takip ediyodum siteyi. Yeni üye oldum ama doğru söylüyosun rebel ıslah olmaz

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Ağzına sağlık kardeşim benim … insan olsa laftan anlar ama insan degilki

sEnsEi
Üye
sEnsEi

Geçsin,geçşinde profesyonel kariyerindede yenilgi yüzü görsün oda rahatlasın bizde rahatlayalım.

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Mehmet bey yorumlarımiza artı verenleri göremiyoruz…kime teşekkür edeceğimizi bilmemiz konusunda bize yardımcı olursanız seviniriz…

Hotter
Üye
★★★

yorumuna eksi veren kişi rebel tipitip dostum. bu sitenin eksi verme özelliğini kötüye kullanıyor kendisi. herkese vermiş. oyuncak sanki bu eksi verme işi

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Bi insanda haysiyet Onur şeref olmazsa herşeyi yapar kanka … rebel gibi evladım olsa cebine eroini koyar polise ihbar ederim

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Ne yapalım dostum bu adamla bilmiyorum…bela gibi

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Gördüm kardeşim…bulduk belamızı…

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Desenize belayı bulduk yine…

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Dilerim Allahta onun başına onun huzurunu bozan birilerini musallat etsin… bana beddua bile ettirdi ama içten ettim yalan değil sevmem böyle şeyleri ama mecbur kaldım artık.. bu arada şikayet etmeyi unutma kanka banlansın defolup gitsin yüzsüz erif

Imparator 81
Üye
Imparator 81

Gerçekci konuşalım duygularımızla değil.floydun kafeste hiç bir şansı yok,200 300 milyon dolar kazanmak için kafese girecek büyük ihtimal conor la. öyle bir maç olacak ki conor kazanacak ama floydun karizmasını fazla cizdirmeyecekler .insanlar floyd kaybetti ama helal olsun iyi mücadele etti diyecekler.

Claymaker
Üye
★★
Claymaker

bak işte bu olur
hem boks kariyerine zarar gelmez floydun
hem 8. kuşak sülalesini kurtarır
hemde hala yaşadığını hisseder gündemde kalır bir süre daha

Dagestan boxing
Üye
Dagestan boxing
mayweather favori boksorlerimden biriydi ama neolursa olsun ben mma de basarili olucagina sanmiyorum helede bu yastan sonra . 3-4 hafta dedigin hicbirseydir , 3-4 hafta ile birsey olmaz , bir gurescinin boksa gectigini dusunun 1 yilda bile ilerleme kaydedemez , bu tur zor sporlari kontrol altina almak zordur . mayweatherin bacaklari cok zayif hareketli boks yaptigi icin , o bacaklar… Devamını oku »
AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

ya arkadaş gel de bu yoruma katılma. +1 verdim ama verilse +1000 de verirdim. 🙂

Dagestan boxing
Üye
Dagestan boxing

tesekur ederim 🙂

Dagestan boxing
Üye
Dagestan boxing
bunlar boksun olmazsa olmasidir , basarili olmak icin bunlarin herbiri az veya cok bir boksorde bulunmalidir ama bunlar ile beraber cok cok onemli iki sey daha var o da yetenek ve zeka . senin saydigin 3 sey guc, kondusyon ve teknik cok calisma ile biyere kadar gelistirilebilir ama zeka ve yetenek asla antremanla gelistirelemez o ya vardir yada yoktur. yeteneyi… Devamını oku »
Antiwilder
Üye
★★
Antiwilder

ooo hosgeldin kardesim.bi daha bu kadar uzatma.

Dagestan boxing
Üye
Dagestan boxing

tabikide denemelisin , neolursa olsun spor asla zaman kaybi degildir , ama kondusyon ve dayaniklilik ta calismalisin , tekninide olabildikce gelistirmeye calis . dikkat edersen teknik olmayan da bir suru dunya sampiyonlari var , marcos maidana , manny pacquiao bunlar teknik degiller , her boksor teknik olamaz . bence asla vazgecme !

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Sende güç varmı bilmiyorum ama beyin olmadığı kesin …

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Sende haysiyet şeref yokmu oğlum sen nasıl bir yaratıksın lan … ne anlıyorsun böyle yapmaktan ne zevk alıyorsun …küfür yemek hoşunamı gidiyor

Deontay_Wilder
Üye
★★
Deontay_Wilder

şu konuda bile wilder’ın adı geçiyorsa wilder’ın nasıl bir boksör olduğu ortada.wilder’dan nefret edenlerin bile akılları fikirleri wilder’da.

tipitip
Üye
★★★
tipitip

+1000 dostum, güzel insan…

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Yapma büyük Floyd yapma…insan ait olmadığı bir yerde zorlanır,kabul edilmez hatta komik ve utanilasi bir kimse olarak görülür…bana inanmiyorsan gel bizim site ye bak !

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

para için pezevenklik yapan floyd onu da yapar. striptiz kulübü varmış her gün sosyal medyadan paylaşıyor. girl collection isimli bir yer, kadını mal, meta olarak gören pezevenk.

Antiwilder
Üye
★★
Antiwilder

Evet beyler rebelda geldigine gore tek eksik karsiyakali kaldi.sahi karsiyakali nerde ? Kamufle mi oldu yoksa bu sefer 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Bir tahminim var şüpheleniyorum birinden ama o olmayadabilir, o yüzden yazmayacağım. Dm olsaydı atardım sana

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Ikı birden fazladır,bir de hiçbirşey den faZladır…hiçbir şeyse, inan bana sen den fazladır…uzak dur benden yorumun muhatabi…!

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

GGG nin her yorumunu eksilemişsiniz. El insaf yahu 🙂

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Bende anlamadım neden olduğunu … tuhaf bi olay … bu arada fazla yazmıyorsun kardeşim hayırdır bi sorun yok inşallah …

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Sorun yok dostum. Son günlerde işe güce fazla kaptırdık kendimizi.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

ggg nin 56, benim 57 eksim var 🙂 kapışmamız kıran kırana geçiyor 😀

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Bu gidişle sizi sollarım … Reis sende şikayet ediyosun dimi bu embesil rebeli

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

ahahahahahahah olm neden sitemizin yüzü ahmet kurtu eksiye boğdunuz. adam , emektar bir kere emektar. 🙂 12 bin yorum boru mu ulen 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

vay maşallah an itibariyle 60 eksiye ulaştım 🙂

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

ben de 12 eksi olmuşum. arkadaş 12 eksi alacak ne söyledim. beni geç ahmet 60 eksi alacak ne demiş 🙂 hemen hemen aynı paylaştık adamla 🙂

GGG
Üye
★★
GGG

Garyosullivan, allah razı olsun. Adamlar ne yazsam eksi atıyorlar, okumadan atmaya başladılar heralde

sicilyamafyasi
Üye
★★★
sicilyamafyasi

Floyd’un kafese çıkmasını destekliyorum herkes yenilgiyi tatmalı bi kere

Samet kut
Üye
Samet kut

Big george, lennox, junkie yazılarinizi eksik etmeyin

Claymaker
Üye
★★
Claymaker

big george bi gitti bir daha gelmedi
ne yapıyor şimdi acaba
ahmet tkdw haberiniz var mı big george dan ?

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Big George bazı yorumları silindiği için küstüğünü söyledi en son o yüzden yazmayacağım bi daha dedi …ne zaman gelir bilemiyorum kanka

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

yönetime darılıp gitti maalesef. belki ileride dönerim demişti. inşallah yakın bir zamanda döner.
herkese hayırlı geceler…

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

umarım geri döner. kendisi oldukça elit bir yorumcuydu.

Uğur mehmet birdoğan
Üye
Uğur mehmet birdoğan
Sitedeki toksik ortam birçok değerli arkadaşı soğuttu ne yazık ki … david haye isimli (gerçek isimini unuttum en son kendi ismi ile yazıyordu) bir dostumuz vardı , aslında siteye onun yorumlarına okumak ve ona soru sorup teşekkür etmek için kayıt olmuştum. Ne yazık ki yazmayı bıraktı ki kendisini suçlayamam iş güç arasında buraya iki kelam etmeye gelen insanlara bazen denmedik… Devamını oku »
AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

arkadaşlar , özellikle de mehmet bey kardeşim yaklaşık 1 senedir siteye üyelik alıyor ama yazdığı hiçbir yorum gitmiyor. acaba bunun nedeni nedir ? aynı ip üzerinden iki üyelik olmuyor diye sisteme takılmış olabilirim yönetime bildireyim durumu aynı internet üzerinden iki farklı kişiyiz. aynı apartmanda oturuyoruz. benim wi-fimden giriyor. acaba bir alakası olabilir mi ?

Uğur mehmet birdoğan
Üye
Uğur mehmet birdoğan

static ip kontrolüne takılıyordur eğer öyle bir kontrol koydularsa. Basit bir vpn programı ile atabilir sanırım. denemedim ama yukarı 5-6 hesabı olduğunu söyleyen arkadaş o şekilde yapıyordur veya en kötü tunnel siteleri var ama vpn en hızlı çözüm. wordpress üzerinden admin izini veriliyor olabilir. çünkü Bilgisayar oyunlarında da aynı mantık geçerli.

AgnusDei+
Üye
★★
AgnusDei+

burayı okuyorsa dediğin gibi yapar herhalde 🙂

Left Hook nd Ko
Üye
★★★
Left Hook nd Ko

Yazdıklarım geliyormu ?

halil bulut
Üye
halil bulut

Arkadaslar mikey garcia ile lipinetsin macını hangi kanal vericek

GGG
Üye
★★
GGG

Bence kimse vermeyecek…

halil bulut
Üye
halil bulut

peki hangi siteden izleyebilirim

sicilyamafyasi
Üye
★★★
sicilyamafyasi

En temizi periscope’dan

Uğur mehmet birdoğan
Üye
Uğur mehmet birdoğan

Showtime a trial üyelik al en garanti ve yasal olanı 🙂 .