Ronda Rousey WWE ile Sözleşmeyi İmzaladı! Triple H’i Masaya Fırlattı!


ronda rousey

Efsane kadın dövüşçü Ronda Rousey, WWE ile resmi sözleşmeyi imzaladı. 

Ronda Rousey, dün gece yapılan WWE Elimination Chamber organizasyonunda ringe geldi ve resmi sözleşmeyi imzaladı. Rousey, ringde efsane güreşçi Triple H ve RAW genel menajeri Stephanie McMahon ile diyaloğa girdi. Yıldız dövüşçü, Triple H’i kaldırıp masaya fırlattı ve sözleşmeyi imzalayıp yüzüne attı.

Ronda Rousey’nin yılın en büyük profesyonel güreş olayı olan WrestleMania 34’te ringe çıkması bekleniyor. Rousey, daha önce UFC’de dövüşürken 2015 yılındaki organizasyonda ringe çıkmıştı.

Eski UFC kadınlar horoz siklet şampiyonu Ronda Rousey, 2015 yılında Holly Holm ile karşılaşana kadar kadınlar MMA’ini domine etmişti. Fakat Rousey, Holm mağlubiyeti ile düşüşe geçti ve Amanda Nunes’e ağır bir şekilde nakavt olduktan sonra MMA’den uzaklaştı. Ronda Rousey henüz MMA’den emekli olduğunu resmi olarak açıklamadı.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "Ronda Rousey WWE ile Sözleşmeyi İmzaladı! Triple H’i Masaya Fırlattı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

bu mükemmel ve çok değerli haberi bizlerle paylaştığınız için sizlere minnettarım 🙂 belki 12 ve altı yaş gurubu için heyecanlı bir haber olabilir. ama böyle şarlatanlıkların bu sitede hiçbir yeri yok. hiç olmadı sükseli bir mma nakavtı paylaşılsa çok çok daha iyi olur.

Harun
Üye
★★
Harun

+1

Mehmet
Üye
Mehmet

neden öyle diyorsunuz, zamanında bu kadın ufcyi kasıp kavurmuştu. başka federasyonla anlaşması da bence büyük olay. (12 yaş altı değilim 🙂 )

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

tamamda bize ne wwe haberinden. şu videoyu izlemek istedim. utancımdan dayanamayıp yarıda kapattım. bu sitede böyle bir haberin ne işi var.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

bu soytarıları ciddi ciddi izliyorlar anasını satıyım…

Cengiz BUDAK
Üye
Cengiz BUDAK

Bize ne? Her eski dövüşçünün spor yaşamlarından sonra yaptıkları haber olacaksa işimiz var..

Harun
Üye
★★
Harun

mma haberleri fazla ve gereksiz yapılıyor. ülkemizde ufc tarzı dövüşlere ilgi az.

GGG
Üye
★★★
GGG

Saçmalıyorsunuz. Burası dövüş sporları sitesi boks sitesi değil. Ronda Rousey de zamanında mma dünyasını kasıp kavurmuş, dövüş sporlarının bu seviyeye gelmesinde çok büyük bir pay sahibidir. Başka bir şirketle sözleşme imzalamış olması tabiki de büyük bir olay. Ve haberinin de yapılması gerekirdi. Teşekkürler Caner altıntaş

Prorsum
Üye
★★★
Prorsum

Yaa arkadaşlar inanılmazsınız dövüş sporlarının bu ülkede dogru dürüst yeri yok ama siz bu’nun dahi muhafazakarlığını yapıyorsunuz pes yahu

Fatihhh
Üye
Fatihhh

ronda soytarısı sonunda gerçek yerini bulmuş 🙂